بلیط هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط ارزان هواپیما، بلیط مشهد، بلیط هواپیما تهران

|بلیط هواپیما تهران ونیز | دانستنی های سفر به ونیز ایتالیا

خرید بلیط هواپیما ونیز

شهر ونیز یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین شهرهای ایتالیا است. جاذبه های فراوان این شهر هر ساله توریست های فراوانی را به آنجا دعوت می کند. اولین اقدام برای سفر به ونیز، خرید بلیط هواپیما ونیز است. برای این سفر به اطلاعاتی نظیر آب و هوا و جاذبه های ونیز احتیاج داریم.

آب و هوای ونیز:

پیش از خرید بلیط هواپیما ونیز، باید در مورد شرایط جوی مقصد اطلاعات کافی داشته باشیم. ونیز آب و هوای نیمه مرطوب گرمسیری دارد. زمستان های آن سرد و تابستان هایش گرم  و مرطوب است. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ونیز و سفر به آن را بهار پاییز برشمرده اند. در این فصول، ونیز پر از توریست هایی است که از مناظر شهر لذت می برند.

جاذبه های شهر ونیز

ونیز از جمله شهرهای توریست پذیر جهان است. این شهر به شکل عجیبی سبک زندگی پیشینیان خود را حفظ کرده و نمایش می دهد. آثار تاریخی و هنری ونیز در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. همین مسأله باعث شده سالانه میلیون ها نفر با خرید بلیط هواپیما ونیز به این شهر سفر کنند.

در ونیز اگر از کانال هاب آب و بازارها و پل ها و میدان ها صرف نظر کنیم، به هیچ وجه نمی توان از دیدن موزه ها و کلیساهای آن گذشت. از جمله مهم ترین دیدنی های ایتالیا می توان به این موارد اشاره کرد:

کلیسای سنت مارک و میدان معرون سنت مارک: میدانی که توسط ساختمان های تاریخی با شکوه احاطه شده و دوران امپراطوری ونیزی را به تصویر می کشد.

پل افسوس ها: این پل یکی از معروف ترین مناطر ونیز است که روی رودخانه ی قصر قرار گرفته. می گویند این پل، قصر را به سلول های زندان متصل می کند.

کاخ دوج ها: از جمله مکان هایی که بعد از خرید بلیط هواپیما ونیز و سفر به ایتالیا از آن دیدن خواهید کرد، کاخ دوج هاست. این کاخ محل حکومت دوج ها و دولت ونیز بر جمهوری ونیزی است که در سبک گوتیگ ساخته شده است.

گوندولا: از معروف ترین جاذبه های ونیز قایق هایی به نام گوندولاست. با استفاده از این قایق ها بسیاری از جاذبه های ونیز را روی رودخانه مشاهده خواهید کرد.

موارد مرتبط

 بلیط هواپیما اصفهان وسفر به این شهر

بلیط هواپیما اصفهان وسفر به این شهر

بلیط هواپیما اصفهان یکی از پر طرفدارترین بلیط های هواپیمایی می باشد. ما نیز در این متن قصد داریم چگونگی تهیه بلیط هواپیما اصفهان را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب
 بلیط هواپیما را چگونه تهیه کنیم

بلیط هواپیما را چگونه تهیه کنیم

چگونگی تهیه بلیط هواپیما بسیار مهم می باشد و افراد باید توجه ویژه ای نسبت به آن داشته باشند. تهیه بلیط هواپیما در ادامه متن بررسی خواهد شد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر