بلیط هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط ارزان هواپیما، بلیط مشهد، بلیط هواپیما تهران

10روش برتر رزرو بلیط هواپیما ارزان ،تا 50% تخفیف داشته باشد|ARTAPARVAZ

هر زمان که ما قصد رزرو یک بلیط هواپیما می کنیم، همیشه آرزو می کنیم که ای کاش راههای تهیه بلیط هواپیما تخفیف دار را می دانستیم  و اطمینان حاصل کنیم که بلیط هواپیما ارزان را رزرو می کنیم. گرچه علم خاصی  در رزرو بلیط پرواز ارزان وجود دارد، راهنمایی های خاصی وجود دارد که همیشه در هنگام رزرو بهترین و مقرون به صرفه ترین بسته های مسافرتی برای ما  سودمند است. بنابراین اجازه دهید 10 راه حل رزرو بلیط هواپیما ارزان را بخوانیم .


نکته 1 # پرواز خود را در زود هنگام رزرو کنید، اما چه موقع؟

 

برنامه ریزی مناسب  همیشه بهتر از سوزاندن پول  در جیب شما است. پس اولین کاری که باید انجام بدهیم برنامه ریزی دقیق برای مسافرت کردن با هواپیما هست .

تحقیقات نشان می دهد که خریدهای  بلیط هواپیما دو هفته قبل از تاریخ سفر بیشتر می شوند؛ بنابراین بهتر است رزرو بلیط هواپیما حداقل دو هفته قبل از تاریخ سفرباشد البته لازم به ذکر هست که این زمان برای پرواز های داخلی معقول تر هست .

ایده آل ترین  رزرو بلیط هواپیما خارجی قبل از هفت هفته از تاریخ سفر توصیه می شود. برای دریافت بلیط ارزان بلیط بین المللی شما باید حداقل 3 تا 6 ماه پیش رزرو انجام دهید .

 

نکته 2 # نگاهی به قیمت هواپیما

 

هنگامی که شما در مورد برنامه های سفر خود اطمینان دارید، توصیه می شود  در سایت آرتا پرواز  و حتی سایتهای مشابه  قیمت ها را مقایسه کنید بهترین نرخ و مناسبترین ایرلاین را انتخاب کنید . تعدادی از وب سایت هایی وجود دارد که می توانید بدون نیاز به وب سایت های هواپیمایی های مختلف، نرخها را بررسی و مقایسه کنید. آرتا پرواز هم توانسته با اخذ قرارداد با 900 ایرلاین مختلف نرخهای متفاوتی برای شما پیشنهاد بدهد . تا شما را برای یک تصمیم گیری عادلانه کمک کند .

 

نکته 3 # انعطاف پذیری کلیدی است

 

شما باید با تاریخ سفر خود انعطاف پذیر باشید تا قادر به رزرو بلیط  هواپیما ارزان باشید. این کار واقعا مفید است وقتی که به  یک  آژانس مسافرتی جهت  رزرو بلیط هواپیما مراجعه می کنید. نوسان در قیمت هواپیما بسیار رایج است بخصوص وقتی پرواز خود را به  سمت آخر هفته و تعطیلات  تنظیم میکنید نوسانات بیشتر هم خواهد شد . یکشنبه ها و دوشنبه ها  بهترین روزها برای گرفتن بلیط پرواز ارزان هستند.

 

نکته 4 # بررسی فرودگاه های متناوب

فرودگاه های کمتر معروف و دارای ترافیک کمتر  حتما بلیط های ارزانتری را برای شما خواهند داشت پس سعی کنید قبل از برنامه ریزی برای سفر ارزان فرودگاههای مبدا و مقصد خود را خوب بشناسید  و در نتیجه سریع تر و راحتر  بلیط هواپیما ارزان خود را پیدا خواهید کرد .

 

نکته 5 # سایتهای مشابه

شما هرگز نباید با اولین بلیط هواپیما که آنلاین آن را مشاهده می کنید پرواز کنید ، همیشه بهتر است گزینه های بیشتری را کنترل کنید  و ببینید آیا می توانید مبلغهای بهتر را  پیدا کنید. 

 

نکته 6 # استفاده از مایلج پروازهای مکرر خود

 

پروازهای مکرر با یک ایرلاین می توانند مزایای تجمع پرواز ها را به دست آورند، اگر بتوانید مایل لازم را بدست آورید ، می توانید تخفیف خوبی در بلیط های خود داشته باشید. اکثر شرکت های هواپیمایی برخی از صندلی ها را به طور انحصاری برای چندین ماه در اختیار مسافرین وفادار خود قرار میدهند .پ

 

نکته 7 # معاملات تخفیف و هشدار های خدمات ارائه شده

در بررسی نرخها متوجه بعضی نرخها میشویم که بدون خدمات پذیرایی و بدون هزینه حمل بار ارائه میشوند میتوانید در صورت لازم نبودن این خدمات برای شما نسبت به رزرو این نو از بلیط هواپیما اقدام کنید که نرخ ارزانتر برای شما در پی خواهد داشت .

 

نکته 8 # قانون 24 ساعته را دنبال کنید

بعضی ایرلاینها این اجازه را به مسافر میدهند که پس از 25 ساعت رزرو بلیط خود را بدون جریمه کنسل کنید .شما میتوانید پس از این مدت زمان پرواز خود را دوباره کنترل کنید ببینید نرخ پایین تر وجور دارد یا نه و اقدام به خرید مجدد کنید لازم به ذکر هست که حتما قبل از تهیه بلیط قوانین بلیط هواپیما خریداری شده را بدقت مطالعه کنید شامل این قانون باشد .

 

نکته 9 # مخلوط از چند ایرلاین

گاهی اوقات هنگام رزرو بلیط پرواز خود، اگر متوجه شوید که قیمت عادلانه برای سفر دورتر وجود ندار ، باید بلیط پرواز برگشت خود را از یک شرکت هواپیمایی نسبتا ارزان تر رزرو کنید، حتی اگر یک شرکت هواپیمایی متفاوت باشد.

 

نکته 10 # پروازهای اتصالی

شما میتوانید از پزوازهای اتصالی استفاده کنید . درست هست دردسرهایی برای شما خواهد داشت مثل توقف چند ساعته در یک فرودگاه دیگر ولی این نوع از پرواز کردن هم علاوه ارزانشدن بلیط هواپیما میتواند به یک نوع تنوع و استراحت در پروازهای طولانی مدت بشود و

 

با نگه داشتن این نکات در ذهن شما می توانید اطمینان حاصل کنید که شما بهترین بلیط هواپیما ارزان را خریداری کردید .

موارد مرتبط

 بلیط هواپیما اصفهان وسفر به این شهر

بلیط هواپیما اصفهان وسفر به این شهر

بلیط هواپیما اصفهان یکی از پر طرفدارترین بلیط های هواپیمایی می باشد. ما نیز در این متن قصد داریم چگونگی تهیه بلیط هواپیما اصفهان را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب
 بلیط هواپیما را چگونه تهیه کنیم

بلیط هواپیما را چگونه تهیه کنیم

چگونگی تهیه بلیط هواپیما بسیار مهم می باشد و افراد باید توجه ویژه ای نسبت به آن داشته باشند. تهیه بلیط هواپیما در ادامه متن بررسی خواهد شد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر