بلیط هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط ارزان هواپیما، بلیط مشهد، بلیط هواپیما تهران

نکاتی درباره بلیط هواپیمایی فرانکفورت با لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در کشور آلمان، که در فهرست برترین شرکت های هواپیمایی در سطح دنیا می باشد، انواع بلیط هواپیما را به مسافران خود ارائه می کند که هر یک، شامل خدمات خاصی می باشند که در این مقاله بررسی می شوند.

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در آلمان، کار خود را از سال 1953 شروع کرده است و امروزه به عنوان یکی از بزرگ ترین ایرلاین های کشور آلمان شناخته می شود. در رتبه بندی های مختلف، رتبه این شرکت عبارتست از:

 • از نظر مقاصد مختلف برای پرواز، این شرکت رتبه دوم بین شرکت های هواپیمایی را دارد.
 • از لحاظ درآمد سالیانه در رتبه چهارم شرکت های هواپیمایی ایستاده است.
 • از لحاظ حمل و  نقل بار در رتبه هفتم قرار دارد.
 • همچنین رتبه دهم جهانی از لحاظ حمل و نقل مسافر در بین شرکت های هواپیمایی را داراست.

کلاس های پروازی لوفت هانزا

شرکت هوایی لوفت هانزا، خدمات خود را در قالب چهار کلاس پروازی به دریافت کنندگان بلیط هواپیما ارائه می دهد که عبارتند از:

 • اکونومی کلاس: مسافرانی که بلیط هواپیما برای این کلاس پروازی را دریافت نموده اند، در پرواز های طولانی مدت می توانند از امکانات رفاهی آن مانند بالشتک صندلی با عرض چهل سانتی متری، به همراه بالشتک انعطاف پذیر بهره ببرند. همچنین مسافران دارای بلیط هواپیما اکونومی کلاس با منو های غذایی و نوشیدنی متناسب با زمان برخاستن هواپیما و مقصد آن به همراه میان وعده های مختلف، پذیرایی می شوند.
 • پریمیوم اکونومی کلاس: خدماتی که به مسافران دارای بلیط هواپیما پریمیوم کلاس داده می شود بسیار زیاد است. با تهیه بلیط هواپیما این کلاس، هم فضای شخصی بیش تر و هم جای پای بیش تر به مسافران تعلق می گیرد. هیچ گونه هزینه ای بابت بار مجاز مسافران دارنده ی بلیط هواپیما این کلاس پروازی، دریافت نمی شود. بسته ی مخصوص مسافرتی نیز به آن ها تعلق می گیرد.
 • بلیط هواپیما فرانکفورت بیزینس کلاس: دریافت بلیط هواپیما برای بیزینس کلاس، امکاناتی هم چون صندلی های تا شو با قابلیت تبدیل به تخت و پریز را به همراه دارد. هنگامی که مسافران به فرانکفورت می رسند در سالن خوش آمد گویی مورد استقبال قرار می گیرند.
 • فرست کلاس و جت شخصی: افرادی که بلیط هواپیما برای این کلاس پروازی دارند علاوه بر اینکه از امکانات و خدمات فرست کلاس مانند صندلی های راحتی و قابل تبدیل به تخت های راحتی، کیف لوازم بهداشتی و نور پردازی مناسب برخوردار می شوند، پرواز با ناوگان جت شخصی لوفت هانزا در فرودگاه را نیز تجربه خواهند کرد. امکانات دیگری نیز در اختیار دارندگان این نوع بلیط هواپیما قرار می گیرد که پارکینگ ویژه یکی از این امکانات می باشد.

میزان بار مجاز در هر کلاس پرواز

بسته به اینکه افراد چه نوع بلیط هواپیما را تهیه کرده باشند میزان بار مجازی که می توانند با خود به همراه داشته باشند نیز متفاوت می باشد. افرادی که بلیط هواپیما به فرانکفورت برای اکونومی کلاس را تهیه کرده اند می توانند یک چمدان تا وزن بیست و سه کیلو گرم داشته باشند. دارندگان بلیط هواپیما پریمیوم اکونومی کلاس، مجاز به حمل دو چمدان هر کدام تا وزن بیست و سه کیلوگرم هستند. در بیزینس کلاس نیز سقف بار مجاز در قالب دو چمدان، هر یک تا وزن سی و دو کیلوگرم، تعیین شده است. بار مجاز دریافت کنندگان بلیط هواپیمایی فرست کلاس، تا سه چمدان سی و دو کیلو گرمی، عنوان شده است.

مسیر های پرواز لوفت هانزا از ایران

تهران تنها شهر ایران است که در مسیر پرواز لوفت هانزا قرار دارد. پرواز هواپیما های لوفت هانزا از تهران به یکی از مقاصد زیر صورت می گیرد:

 • فرانکفورت
 • مونیخ
 • هانوفر
 • هامبورگ
 • برمن
 • اشتوتگارت
 • کلن
 • برلین
 • دوسلدورف

با تهیه ی بلیط هواپیما لوفت هانزا از تهران به هر یک از این شهرها می توانید سفر کنید.

مسیر های پرواز لوفت هانزا از سایر کشور ها

پرواز هواپیماهای لوفت هانزا به شمال اروپا شامل ادینبرو، وین، لوکزامبورگ گوتنبرگ، زوریخ، منچستر، آمستردام، اسلو، بروکسل، هلسینکی، دوبلین، کپنهاگ و ژنو می باشد. همچنین مسیر این پروازها در جنوب اروپا، بارسلون، لیسبون و والنسیا، فلورانس، لیون، آتن، صوفیه، ورونا بلغارستان، بلگراد، نیس فرانسه، مالاگای اسپانیا، ونیز، پورتو ایتالیا، تولوز اسپانیا، تورین ایتالیا، مادرید را در بر می گیرد. بوداپست، ورشو و پراگ از مقاصد پروازهای لوفت هانزا به اروپای شرقی می باشند. لس آنجلس، پورتلند، دالاس، وینیپگ، سیاتل، فنیکس، آتلانتا، سان فرانسیسکو، هیوستون، مکزیکوسی در آمریکای شمالی و ریودوژانیرو و بوگوتا در آمریکای جنوبی، نیز در مسیر پرواز هواپیما های لوفت هانزا قرار دارند..

 

موارد مرتبط

 بلیط هواپیما اصفهان وسفر به این شهر

بلیط هواپیما اصفهان وسفر به این شهر

بلیط هواپیما اصفهان یکی از پر طرفدارترین بلیط های هواپیمایی می باشد. ما نیز در این متن قصد داریم چگونگی تهیه بلیط هواپیما اصفهان را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب
 بلیط هواپیما را چگونه تهیه کنیم

بلیط هواپیما را چگونه تهیه کنیم

چگونگی تهیه بلیط هواپیما بسیار مهم می باشد و افراد باید توجه ویژه ای نسبت به آن داشته باشند. تهیه بلیط هواپیما در ادامه متن بررسی خواهد شد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر