بلیط هواپیما ارزان

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

بلیط هواپیما سنندج

بلیط ارزان هواپیما سنندج

هواپیما بلیط

سنندج شهری زیبا و خوش آب و هوا است که در استان کردستان واقع شده است و مرکزیت این استان را دارد. اگر قصد سفر به این شهر را دارید بلیط هواپیما سنندج را می توانید از مراکز معتبری از جمله آژانس های هواپیمایی و سایت های اینترنتی معتبر تهیه کنید و یا به صورت زمینی سفر کنید. یکی از دیدنی های زیبای این استان روستای پلنگان است که با چشمه های پر آبش در نزدیکی اورامان واقع شده است.

بلیط هواپیما تهران سنندج برای سفر

فرودگاه سنندج در جنوب غربی این شهر واقع شده است و در ابتدای جاده سنندج به کرمانشاه است که اولین پرواز این فرودگاه بین المللی در سال ۱۳۵۰ انجام گردیده است. فاصله این فرودگاه تا شهر ۱۱ کیلومتر است. برای خرید بلیط هواپیما تهران سنندج می توان از طریق آژانش های هواپیمایی بسیاری اقدام نمود و یا می توانید از بلیط های چارتری استفاده کنید.

قیمت بلیط هواپیما سنندج از حدود ۸۰٬۰۰۰ تومان شروع و تا حداکثر قیمت حدود ۴۳۰٬۰۰۰ تومان می رسد که متناسب با فصول مختلف سال و تعطیلات این تنوع قیمت نیز وجود دارد. هتل هایی که برای اقامت در این شهر نیز پیشنهاد می شوند می توان به هتل های فرهنگیان، شادی و جهانگردی اشاره نمود که هر یک فاصله زیادی تا فرودگاه ندارند.

روستای پلنگان در استان کردستان

روستای پلنگان در ۵۷ کیلومتری شهرستان کامیاران است که این شهر در استان کردستان واقع شده است. بنیاد این روستا در دوره سامانیان پی ریزی شده است که آن را می توان از سبک معماری روستا متوجه شد. در روستای پلنگان بقایایی از آتشکده قدیمی وجود دارد که بیان کننده قدمت طولانی این روستا است. ساختار خانه های این روستا به صورت پلکانی است و دارای طبیعتی بکر می باشد که آبشارها و چشمه های فراوان و طبیعت سرسبز آن نمایانگر این امر می باشد.

از آثار تاریخی که می توان در روستای پلنگان به آن اشاره نمود قلعه پلنگان، بقایایی از مساجد قدیمی و کورستان قدیمی این روستا می باشد. هنگام سفر به سنندج از بازدید این روستای تاریخی  غافل نمانید چرا که آب و هوای بسیار مطبوع آن لذت بخش است. می توانید بلیط هواپیما تهران سنندج را برای سفر به این نقطه از یکی از آژانس های هواپیمایی تهیه کنید و یا از تورهای گردشگری که شما را به دیدن این نقاط زیبا دعوت می کنند استفاده کنید.

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر