بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

معتبرترین سامانه های خرید بلیط هواپیما را بشناسید

بلیط هواپیما معتبر تهران به

با توجه به صرفه جویی بسیار در زمان با خرید بلیط هواپیما تهران، افراد زیادی تمایل به سفر با استفاده از هواپیما دارند. در نتیجه شرکت های زیادی در زمینه فروش بلیط هواپیما گسترش یافته اند و این امر آسان تر شده است. با توجه به مزیت های خرید از فروشگاه های اینترنتی، شرکت های زیادی در این زمینه اقدام به فعالیت نموده اند تا شما بتوانید بهترین خرید بلیط هواپیما تهران را داشته باشید.

برتری خرید اینترنتی بلیط هواپیما نسبت به خریدهای سنتی

امروزه در اکثر زمینه ها خریدهای اینترنتی نسبت به خریدهای سنتی طرفداران بیشتری پیدا کرده است. این گرایش بیشتر افراد به سمت سامانه های خرید اینترنتی را می توان مدیون پیشرفت تکنولوزی بود که دنیای تجارت را تا حد زیادی رونق بخشیده است. اینکه در منزل و در کنار خانواده بتوانید خرید مطلوب خود را داشته باشید، کار جالبی می باشد. فروشگاه های اینترنتی مزایای زیادی دارد که مهمترین آن ها شامل: عدم وجود محدودیت مکانی، سهولت در خرید، صرفه جویی در زمان، راحتی در پرداخت، مقایسه محصول ها و انتخاب بهترین محصول، کاهش هزینه های جانبی خرید کردن، مشاهده نظرات خریداران محصول و غیره از جمله این مزایا می باشد. همه این موارد دست به دست هم داده تا افراد زیادی خرید از سامانه های آنلاین را ترجیح دهند و روز به روز بر تعداد این خریداران افزوده می شود. این گرایش سبب شده است که فروشندگان نیز به این سمت کشیده شده و به فکر طراحی یک وب سایت برای معرفی و فروش محصولات خود باشند. در نتیجه امروزه در بیشتر محصولات و خدمات می توان اثری از این نوع خرید و فروش ها مشاهده کرد. سامانه های خرید بلیط هواپیما تهران نیز یکی از این موارد می باشد که در ادامه بیشتر در این باره توضیح داده خواهد شد.

 

معرفی سامانه های خرید بلیط هواپیما

با توجه به گرایش بیشتر افراد جامعه به سفرهای پروازی و در نتیجه گسترش خرید بلیط های هواپیما، مراجعه به شرکت های پروازی و خرید بلیط مناسب کمی دشوار شده است. در این زمینه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ایجاد سایت های اینترنتی برای تهیه بلیط های مناسب فکر خوبی بوده است. در حال حال حاضر، سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که هر روز بلیط های پروازهای خارجی و داخلی مختلف را ارائه می دهند. یافتن یک سامانه مناسب و مطمئن برای خرید بلیط هواپیما تهران و یا هر جای دیگر دنیا، در میان این تنوع زیاد، کمی دشوار شده است و در نتیجه باید برای داشتن خرید بلیط مناسب، یک سامانه معتبر را انتخاب نمایید.

 

یک سامانه معتبر برای خرید بلیط هواپیما تهران و دیگر شهرها، چه ویژگی هایی دارد؟

سامانه معتبر برای خرید بلیط هواپیما باید یک سری ویژگی ها داشته باشد که مهم ترین این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

 • داشتن نماد اعتماد الکترونیک برای سامانه های خرید بلیط هواپیما

 • به روز بودن سایت های خرید بلیط هواپیما

 • ضمانت کنسل نمودن بلیط هواپیما

 • پشتیبانی 24 ساعته برای خرید بلیط هواپیما

داشتن نماد اعتماد الکترونیک برای سامانه های خرید بلیط هواپیما

اولین و در واقع مهم ترین شرط برای خرید بلیط هواپیما تهران و دیگر شهرها، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی سایت مربوطه می باشد تا بتوان با خیال راحت از آن سایت خرید نمود. این نماد از طریق مرکز توسعه تجارت های الکترونیکی برای سایت های مربوط به خرید و فروش صادر می شود تا بتواند هویت سایت مربوطه، محل فعالیت و نیز زمینه فعالیت آن را ثابت نماید. برای خرید بلیط هواپیما تهران نیز وجو این نماد در سامانه فروش معتبر الزامی می باشد.

 

اهمیت به روز بودن سایت های خرید بلیط هواپیما

شرط بعدی این می باشد که سایت خرید بلیط هواپیما تهران به روز باشد. در نتیجه هنگام خرید از این سایت، فرد با اطمینان خاطر از اینکه از تمام بلیط های موجود و نیز قیمت ها و نرخ های روز و تغییرات آن ها مطلع می باشد، خرید می کند.

 

ضمانت کنسل نمودن بلیط هواپیما

ویژگی سوم برای سایت های خرید بلیط هواپیما تهران این می باشد که در صورتی که فرد از بلیط خود به هر دلیلی راضی نبود و تصمیم به کنسل نمودن آن گرفت، سایت خرید بلیط در همان لحظه بلیط او را کنسل کند و مبلغ بلیط را استراد نماید. پس اطمینان داشتن از قابلیت لغو بلیط در سایت خرید بلیط هواپیما تهران نیز یکی از ویژگی های مهم این نوع سایت ها می باشد.

 

پشتیبانی 24 ساعته برای خرید بلیط هواپیما تهران و مناطق دیگر

چهارمین ویژگی یک سامانه معتبر برای فروش بلیط های هواپیما این است که 24 ساعته بلیط های خود را پشتیبانی نماید. داشتن کادر مجرب جهت پاسخگویی و پشتیبانی از خصوصیت های مهم سایت خرید بلیط هواپیما تهران می باشد تا خریدار بتواند پاسخ سوال ها و یا دیگر موارد خود را از این طریق دریافت نماید. در ضمن سرعت پاسخگویی و نیز قابلیت تماس تلفنی نیز در این مورد اهمیت زیادی دارد.

 

قوانین و مقرررات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران

 • در کل خرید بلیط هواپیما تهران و دیگر شهرها، دارای مقرراتی مربوط به تجارت الکترونیک می باشد تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف بتوان پیگیری نمود. خریدار نیز در هنگام خرید این قوانین را تایید می کند تا ثابت شود از این اطلاعات آگاهی دارد.

 • قوانین دیگر برای خرید بلیط هواپیما تهران مربوط به کنسلی، تاخیر و یا زود رسیدن هواپیما می باشد. همچون دیگر پروازها، در مورد پروازهای تهران نیز این موارد بر عهده شرکت های هواپیمایی مربوطه می باشد.

 • در هنگام مراجعه به  فرودگاه باید نسخه چاپی بلیطی که به ایمیل ارسال شده است را به همراه داشته باشید.

 • کنسل نمودن بلیط مشمول جریمه می باشد، پس در خرید بلیط هواپیما تهران خود دقت نمایید. پس از کنسل نمودن بلیط بقیه هزینه پس از 24 تا 72 ساعت به شما باز می گردد. البته در صورتی که هواپیما مربوطه بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد، مشمول جریمه مربوط به کنسل شدن بلیط نمی شود.

 • نوع هواپیما در بلیط مسافر درج می شود که توسط ایرلاین مربوطه اعلام می شود. پس در صورت هر گونه مغایرت پیگیری های لازم از طریق ایرلاین مربوطه می باشد.

 • وجود فاصله 3 ساعته بین زمان رسیدن پرواز اول و حرکت پرواز بعدی برای رزرو پروازهای متوالی الزامی می باشد و در غیر این صورت مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

 • بهترین حالت برای پروازهای رفت و برگشت، خرید بلیط هواپیما تهران از طریق یک ایرلاین می باشد. در غیر این صورت تاخیر مسافر و دیگر موارد بر عهده خریدار می باشد.

 • داشتن مجوز پزشک برای برخی بیماری های مهم در پرواز (قلبی، تنفسی، نارسایی کلیه، خانم های باردار و غیره) الزامی می باشد و مسافر باید با مشورت پزشک بلیط خود را رزرو نماید و در طول سفر نیز داروهای خود را به همراه داشته باشد.

 

اهمیت صحیح وارد نمودن اطلاعات در سامانه خرید بلیط

این نکته مربوط به خریدار بلیط می باشد. مشتری باید در هنگام خرید بلیط هواپیما تهران، نام و سایر مشخصات و اطلاعات را به شکل کامل و صحیح و البته با حروف انگلیسی وارد نماید. در صورتی که نیاز به اصلاح این موارد باشد باید قبل از نهایی نمودن خرید خود، آن را ویرایش نماید، زیرا پس از نهایی نمودن خرید بلیط هواپیما تهران دیگر امکان ویرایش وجود نخواهد داشت و همان نام ثبت خواهد شد. اگر نام خود را اشتباه وارد نمودید و بلیط را نیز نهایی کردید، تنها راه حل ممکن این می باشد که خرید بلیط هواپیما تهران خود را کنسل نمایید و بلیط جدیدی خریداری کنید.

بلیطی که خریداری شده است، تنها برای مسافری می باشد که خصوصیات او در سیستم ثبت شده است و بلیط به هیچ وجه به فردی که خصوصیات او با چیزی که در سامانه ثبت شده است متفاوت باشد، تعلق نخواهد گرفت. فروش بلیط خریداری شده با قیمتی متفاوت به افراد دیگر امکان پذیر نمی باشد و بلیط خریداری شده تنها برای فردی که مشخصات آن ها درج شده صادر می شود.

 

تاثیر سن افراد در قیمت بلیط های موجود در سامانه فروش بلیط هواپیما

طبق قوانین هواپیمایی، نوزاد به فرد کمتر از 2 سال، کودک بین 2 تا 12 سال و بزرگ سال شامل مسافر بزرگ تر از 12 سال می باشد. پس در زمان خرید بلیط هواپیما تهران به این موارد دقت نمایید. خرید بلیط هواپیما تهران برای کودک و نوزاد به تنهایی امکان پذیر نمی باشد. نرخ های بلیط ها برای هر رده سنی نیز متفاوت می باشد. البته در بلیط های چارتری، بلیط کودک و بزرگ سال قیمت یکسانی دارند. گاهی قیمت بلیط کودک از بلیط چارتر ارزان تر می باشد، پس اگر قصد دارید بلیط خود را در لحظه آخر خریداری نمایید، به این نکته توجه کنید و در صورت لزوم بلیط کودک خود را سیستمی خریداری نمایید.

 

مقصد سفر و خرید بلیط هواپیما تهران

رونق گردشگری نقش مهمی در میزان خرید بلیط هواپیما تهران به سایر شهرها دارد. افراد با اهداف زیادی به سفر می روند و این سفرها می تواند در داخل و یا خارج از کشور باشد. سفرهای تفریحی، زیارتی، کاری، تحصیلی، درمانی، ورزشی، همایشی و غیره از جمله مهمترین سفرها می باشد که هر ساله افراد زیادی برای این سفرها اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران می کنند. ایران زیبا، فرهنگ و تاریخ غنی داشته و نیز از مکان های مذهبی زیادی برخوردار می باشد. این موضوع باعث شده که صنعت گردشگری در کشور بازار خوبی داشته باشد و در نتیجه فروش بلیط های هواپیما نیز با استقبال زیادی روبه رو شده است.

چرا سفر با هواپیما؟

سفر با هواپیما یکی از بهترین سفرها می باشد که راحتی و سرعت در رسیدن به مقصد از جمله مهمترین مزیت های این سفر می باشد. تمیزی بیشتر هواپیما، هیجان ناشی از سفر در آسمان و خستگی کمتر از دیگر مزایای سفر با هواپیما می باشند. تمام این عوامل دست به دست هم داده اند تا گرایش به سفر با هواپیما و به دنبال آن خرید بلیط هواپیما تهران بیشتر شود. هر فردی با توجه به نوع سفر خود به دنبال بلیط مناسب خود می باشد تا به مقصد مطلوب خود برسد. در ادامه به برخی از این مقصدها اشاره می شود، تا در صورتی که قصد سفر به آن جا را دارید، کمی بیشتر آشنا باشید.

خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد

با توجه به تقاضای زیاد پروازهای تهران به مشهد، این خط پروازی، یکی از شلوغ ترین خطوط در میان پروازها می باشد. تمام شرکت های هواپیمایی در زمینه پرواز تهران به مشهد خدمات ارائه می دهند و در نتیجه تعداد بلیط های موجود برای این سفر بسیار متنوع می باشد. در نتیجه سامانه های فروش اینترنتی زیادی نیز در زمینه خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد فعالیت دارند. با توجه به تعداد زیاد شرکت ها برای خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد، قیمت این بلیط ها بسیار متنوع می باشد و همچنین پروازها در تمام ساعات روز موجود هستند. مشتری با بررسی های لازم در یک سامانه معتبر فروش بلیط، می توانند بهترین بلیط هواپیما تهران به مشهد را برای خود خریداری نمایند. در ضمن معمولا پروازهای چارتر برای مسیر تهران به مشهد بسیار زیاد در دسترس می باشد، تا در صورت تمایل بتوان بلیطی با قیمت مناسب تر پیدا کرد.

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز

تاریخ غنی شهر زیبای شیراز و فرهنگ و تمدن عظیم این شهر، سهم مهمی در جذب گردشگران از نقاط مختلف ایران و نیز جهان دارد. جاذبه های گردشگری شیراز بسیار زیاد است و همین امر نیز باعث شده است که خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز متقاضیان زیادی داشته باشد. بهترین زمان برای سفر به شیراز در ماه اردیبهشت می باشد و در این ماه زیبای سال نیز خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز بیشتر دیده می شود. شرکت های هواپیمایی زیادی در ارائه بلیط پروازهای تهران به شیراز فعالیت می کنند و البته بلیط های چارتری نیز در این پروازها بسیار دیده می شود. با بررسی پروازهای موجود در یک سامانه معتبر فروش بلیط هواپیما می توانید یک خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد مناسب داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما تهران به اردبیل

شاید گستردگی و تنوع در میان بلیط های تهران به اردبیل به اندازه تنوع در بلیط های تهران به مشهد یا شیراز نباشد، اما باز هم افراد زیادی متقاضی برای خرید بلیط هواپیما تهران به اردبیل می باشند و هر روزه خریدهایی برای پرواز به اردبیل انجام می شود. فاصله تهران تا اردبیل 396 کیلومتر می باشد و زمان پرواز بین این 2 شهر نیز حدود 35 دقیقه می باشد. شاید آب و هوای مطبوع، غذاهای لذیذ و جاذبه های گردشگری مناسب دلیلی باشد بر جذب زیاد گردشگر در شهر اردبیل. شرکت های زیادی بلیط تهران به اردبیل را ارائه می دهند که بررسی بلیط های موجود در یک سامانه معتبر، برای پیدا کردن بهترین بلیط الزامی می باشد تا در نهایت خریدار راضی باشد. در کل در حدود 3 پرواز در طول هفته از تهران به اردبیل انجام می شود که با بررسی این پروازها می توان بهترین و مناسب ترین بلیط را خریداری نمود و سفر خوبی را در نهایت تجربه کنید.

 معرفی بلیط چارتر

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد برای خرید بلیط هواپیما تهران تمایل ندارید که هزینه زیادی را خرج کنید، خرید یک بلیط چارتر گزینه خوبی می باشد تا سفر برای شما مقرون به صرفه تر تمام شود. در واقع برخی از آژانس های هواپیمایی در زمان کمی مانده به سفر برای اینکه پروازها خالی نباشد و در نتیجه صندلی های بیشتری پر شود، اقدام به فروش بلیط های خود با قیمت کمتر از بلیط های معمولی می کنند که به این بلیط ها، بلیط چارتر می گویند.

خرید بلیط هواپیما تهران چارتر

مسافران زیادی برای پروازهای خود بلیط های چارتر را انتخاب می کنند و در واقع می توان گفت که خرید بلیط هواپیما تهران چارتر متقاضیان زیادی دارد. با افزایش تقاضا برای خرید این نوع بلیط ها، سایت های زیادی در زمینه فروش این نوع بلیط ها ایجاد شده است و در حال توسعه می باشند. قیمت این بلیط ها بسیار متنوع می باشد و شرکت مربوطه تعیین می کند که در نهایت بلیط با چه قیمتی چارتر شود و سامانه های فروش بلیط هواپیما نقشی در این زمینه ندارند. اگر مدام در حال سفر هستید و یا تا لحظه آخر مقصد شما مشخص نیست، خرید این بلیط ها را به شما توصیه می کنیم.

مزایا و معایب بلیط های چارتر

ارزان تر بودن بلیط های چارتر و قابلیت خریداری آن در زمان کمی مانده به پرواز از مهم ترین ویژگی های این بلیط ها می باشد و در کل تفاوت خاصی با بلیط های عادی ندارند. البته این بلیط ها معایبی نیز دارند و عدم قابلیت کنسل نمودن این پروازها در واقع مهم ترین عیب بلیط های چارتر می باشد. هرچند گاهی برخی از این شرکت ها بلیط های چارتری را با قیمت بالاتری از بلیط های معمولی به فروش می رسانند و افرادی که ناگریز به خرید این بلیط می باشند، مجبور هستند هزینه زیادی را برای خرید بلیط هواپیما تهران به سایر شهرها برای دریافت بلیط خود پرداخت نمایند. باز هم ذکر می شود که این مورد ارتباطی با سامانه خرید بلیط نداشته و قیمت بلیط از طرف شرکت های ارائه دهنده می باشد.

نکات مهم در خرید بلیط هواپیما تهران

خرید بلیط هواپیما تهران در روزهای پر اهمیت و یا روزهای تعطیل طرفداران بیشتری دارد و معمولا بلیط ها در این ایام سال سریع تر تکمیل می شود، در ضمن قیمت بلیط در این روزها نیز بالاتر است. اگر زمان سفر برای شما مهم نمی باشد، بهتر است روزهای کم اهمیت تر را انتخاب کنید، تا هم پرواز خلوت تر و راحت تری داشته باشید و هم چول بیشتری را برای خود ذخیره نمایید.

در مورد ساعت پرواز هم همینطور می باشد. معمولا پروازهای نیمه شب خلوت تر می باشد و قیمت مناسب تری نیز دارند. در ضمن به علت تاخیر کمتر هواپیما در این ساعات و نیز خلوت بودن فرودگاه و کمتر معطل شدن در آن جا، در نهایت در زمان کمتری به مقصد خواهید رسید.

اگر اهل ریسک کردن نیستید، بلیط خود را زودتر خریداری نمایید و منتظر نمانید که بلیط به صورت چارتر ارائه شود. ممکن است ظرفیت بلیط به اتمام رسیده و یا شرکت تمایلی به چارتر کردن بلیط نداشته باشد و در نتیجه شما از پرواز جا بمانید.

 

توصیه های پایانی برای خرید بلیط هواپیما

همانطور که ذکر شد در یک سامانه معتبر امکان بررسی بلیط های مختلف از نظر زمان، قیمت و دیگر ویژگی وجود دارد. پس با کمی جستجو در این سامانه ها و بررسی این موارد و مقایسه بلیط های موجود در روزهای مختلف، می توانید بهترین بلیط را برای خود پیدا کنید. انتخاب یک سامانه معتبر برای اینکه همراه همیشکی شما در خرید بلیط هواپیما تهران شود، فکر بسیار خوبی می باشد. با عضویت در این سامانه و دریافت نام کاربری می توانید از این پس به راحتی از سامانه خرید کرده و مشتری دائم شوید. معمولا این سامانه های خرید بلیط هواپیما تهران به سایر نقاط برای مشتری های خود یک سری مزایا و تخفیف نیز در نظر می گیرند. پس اگر قصد سفر با هواپیما دارید، وقت خود را هدر ندهید و سریع تر یک سامانه معتبر برای خرید بلیط هواپیما تهران خود انتخاب کنید.

آرتا پرواز گزینه ای عالی برای خرید بلیط هواپیما تهران می باشد

سابقه بالای این سامانه و رضایت مشتری ها از افتخارات این سامانه خرید بلیط هواپیما می باشد. هدف آرتا پرواز ارائه با کیفیت تمام خدمات خود با نرخ مناسب می باشد تا خریدارن را از خود راضی نگه دارد. این شرکت گزینه مناسبی برای خرید بلیط هواپیمای خارجی و داخلی می باشد، تا درکمترین زمان بهترین بلیط را رزرو و خریداری نمایید. علاوه بر این امکان رزرو هتل نیز در این سامانه وجود دارد تا در کنار خرید بلیط، بتوانید جای مناسبی نیز برای اقامت خود رزرو نمایید.

این سامانه با داشتن تمام ویژگی های یک سامانه معتبر، توانسته است طبق استانداردهای جهانی فعالیت کرده و در این صنعت پیشرو باشد. در نتیجه تمام این موارد باعث شده است که در حال حاضر، آرتا پرواز به عنوان برترین، مجهرترین و کامل ترین سیستم آنلاین خرید بلیط هواپیما تهران و دیگر شهرها شناخته شده باشد و روز به روز بر تعداد مشتری های آن افزوده شود.

 

 

 

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر