قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

خدمات CIP فرودگاه امام و طریقه رزرو این خدمات

جستجو بلیط هواپیما تهران آرتا

استفاده از خدمات CIP فرودگاه امام برای کسانی که در هنگام خرید بلیط هواپیما خواستار این خدمات می باشند، تجربه یک سفر آرامش بخش را رقم می زند. خدمات CIP فرودگاه امام با پرسنلی مجرب و دلسوز آماده خدمت رسانی به مسافران عزیز می باشد. در این مقاله با خدمات CIP فرودگاه امام و طریقه رزرو آن در هنگام خرید بلیط هواپیما آشنا شده و از کیفیت مطلوب این خدمات آگاه می شوید.

جایگاه تشریفات اختصاصی CIP فرودگاه امام

جایگاه تشریفات اختصاصی CIP، جایگاهی ویژه برای افراد مهم به لحاظ تجاری است و مخفف کلمه Commercial Important Person می باشد. در این جایگاه، خدمات ویژه ای در هنگام ورود و خروج مسافر عرضه می شود تا مسافر سفری آرام و به دور از دغدغه و استرس را تجربه کند. البته استفاده از خدمات CIP برای سایر افراد نیز وجود دارد و برای کسانی که به دنبال سفری آرامش بخش هستند، در هنگام خرید بلیط هواپیما رزرو این خدمات نیز توصیه می شود. جایگاه تشریفات اختصاصی CIP فرودگاه امام خمینی با مساحتی بالغ بر 7 متر مربع و در سه طبقه میزبان بسیاری از مسافران داخلی و خارجی می باشد. برای استفاده از خدمات CIP فرودگاه امام می توانید در هنگام رزرو بلیط هواپیما از آژانس هواپیمایی مربوطه، این خدمات را نیز رزرو نمایید. بهتر است قبل از ورود به فرودگاه از بلیط هواپیما پرینت تهیه نمایید و بعد به فرودگاه مراجعه نمایید. تمامی اطلاعات پرواز شما در بلیط هواپیما درج شده و استفاده از خدمات فرودگاهی در یک محل خاص صورت می گیرد.

 

امکانات جایگاه CIP فرودگاه امام

جایگاه CIP فرودگاه امام در فضایی بسیار شیک و منحصر به فرد با منظره ای زیبا از باند فرودگاه است و شما می توانید ساعت های قبل از پرواز را در فضایی لذت بخش و توأم با آرامش سپری نمایید. در جایگاه CIP فرودگاه امام، امکاناتی نظیر کافی شاپ به همراه سرو انواع نوشیدنی گرم و سرد و هم چنین انواع شیرینی، دسر و سالاد موجود است. میز اردو برای استفاده استقبال کنندگان و مشایعت کنندگان مسافر وجود دارد. اگر قصد خرید دارید می توانید از فروشگاه های لوکس جایگاه CIP فرودگاه امام خرید کنید و از برندهای معروف داخلی و خارجی لذت ببرید. در جایگاه CIP فرودگاه امام، امکان استفاده از اینترنت نامحدود و هم چنین اتاق های مخصوص برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت وجود دارد. در جایگاه CIP فرودگاه امام، امکاناتی نظیر باجه اختصاصی برای انجام امور بانکی، اتاق اختصاصی برای کشیدن سیگار با تهویه مطبوع، سالن کنفرانس به منظور انجام مذاکرات تجاری و کاری، فروشگاه های خشکبار، چرم و صنایع دستی برای گذران وقت وجود دارد. هم چنین در جایگاه CIP فرودگاه امام، سوئیت های تک نفره یا چند نفره برای مسافرین خارجی که توقف چندین ساعته در فرودگاه دارند، وجود دارد. این سوئیت ها برای استراحت های کوتاه و بعضاً چندین ساعته در اختیار مسافرین قرار داده می شود. برای کودکان نیز بازی رایانه ای XBOX برای ساعات انتظار در فرودگاه وجود دارد. تمامی این امکانات را می توانید در هنگام رزرو بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر رزرو نموده و از گذراندن ساعاتی خوش در فرودگاه لذت ببرید.

خدمات CIP فرودگاه امام

خدمات CIP فرودگاه امام بسیار جامع و کامل بوده و مسافر از بدو ورود به فرودگاه بدون هیچ استرسی، سفر خود را با برنامه ریزی و هماهنگی آغاز می کند. خدمات CIP فرودگاه امام شامل خدمات مسافرتی اعم از انتقال مسافر به جایگاه پلکان ورود به هواپیما، انجام امور گذرنامه مسافر، تشریفات گمرکی، انجام امور کارت پرواز و تحویل بار، اخذ ویزای فرودگاهی و استقبال و مشایعت مسافر در بدو ورود و در لحظه خروج را شامل می شود. در موارد ذکر شده، تمام امور توسط کارمندان CIP صورت گرفته و نیازی به حضور مسافر در صف های طولانی و انجام امور مربوطه نمی باشد. کارمندان CIP به منظور رفاه حال مسافران عزیز تمام امور مربوط به اخذ گذرنامه، امور مربوط به تحویل بار، پرداخت عوارض گمرکی، اخذ کارت پرواز و رسید بار را با دقت کامل انجام می دهند. هم چنین مسافرانی که احیاناً نیاز به ویزای فرودگاهی داشته باشند، می توانند با هماهنگی های صورت گرفته از طریق مراجع مسئول و با کمک پرسنل CIP به راحتی این ویزا را دریافت نمایند. استقبال کنندگان و مشایعت کنندگان مسافر CIP نیز با هماهنگی های پرسنل CIP به راحتی می توانند، عزیز خود را همراهی نمایند. با خدمات CIP فرودگاه امام خیال مسافر از هر حیث راحت بوده و سفر خوب و خوشی را آغاز می کند. مسافران داخلی و خارجی که تمایل به استفاده از این خدمات را دارند در هنگام رزرو بلیط هواپیما می بایست خواستار این خدمات نیز از آژانس مربوطه باشند. بهتر است به منظور تهیه بلیط هواپیما و رزرو این خدمات از آژانس های هوایی معتبر اقدام نمایید.

هزینه خدمات CIP فرودگاه امام

هزینه استفاده از خدمات CIP فرودگاه امام بسیار مقرون به صرفه بوده و در قبال آسایش و آرامشی که برای مسافر فراهم می شود، می ارزد. هزینه خدمات CIP فرودگاه امام برای مسافران بزرگسال و برای کودکان بالای دو سال به صورت کامل محاسبه می شود. هزینه خدمات CIP فرودگاه امام برای کودکان زیر دو سال رایگان بوده و هزینه استفاده از خدمات ویژه مانند هزینه ویلچر برای مسافرانی که مشکل حرکتی دارند، هزینه مشایعت کنندگان مسافر CIP و هزینه خدمات برای حیوانات زنده به صورت جداگانه محاسبه می شود. هزینه استفاده از ترنسفر فرودگاهی با وسایل نقلیه مختلف مانند ماشین ون، ولوو و تویوتا کمری بسته به انتخاب مسافر متفاوت می باشد. هزینه استفاده از پارکینگ و تعداد ساعت های توقف به صورت جداگانه محاسبه می شود. در صورت استفاده مسافر از سوئیت های ویژه جایگاه CIP، هزینه با توجه به تعداد نفرات و مقدار ساعت استفاده محاسبه می گردد. تمامی هزینه های خدمات CIP به صورت جداگانه از هزینه بلیط هواپیما محاسبه شده و از مسافر دریافت می گردد. در صورت نرسیدن به پرواز مورد نظر خود، هزینه خدمات CIP به مسافر عودت داده می شود، اما هزینه بلیط هواپیما طبق تعرفه های مورد نظر به مسافر برگشت داده می شود و در برخی پروازها با توجه به نوع کلاس پروازی، هزینه بلیط هواپیما کاملاً سوخت می شود.

نکات مهم برای رزرو خدمات CIP فرودگاه امام

برای رزرو خدمات CIP فرودگاه امام توجه به این نکات ضروری می باشد. در صورتی که تمایل دارید تا از خدمات CIP فرودگاه امام بهره مند شوید، حداقل زمان برای رزرو خدمات، 3 ساعت و نیم قبل از پرواز می باشد. امکان رزرو خدمات CIP فرودگاه امام در تمام ایام سال و حتی روزهای تعطیل وجود دارد. در صورتی که پس از رزرو خدمات CIP فرودگاه امام آن را لغو یا استفاده ننمایید، مشمول هیچ گونه جریمه یا خسارتی نخواهید شد و وجه پرداختی عیناً به شما بازگردانده خواهد شد و ضرری متوجه شما برای استفاده از بلیط هواپیما نخواهد داشت. م ر

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر