بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

داشتن پرواز مستقیم و اتصالی با خرید بلیط هواپیما

امروزه سفر کردن بسیار راحت شده و همه مردم و مسافرین می‌توانند به راحتی با خرید بلیط هواپیما به سفر بروند. در گذشته مسافرین برای خرید بلیط هواپیما باید مراحل زیادی را طی می‌کردند؛ اما اکنون فقط کافیست اطلاعات لازم درباره ی پرواز و ایرلاین های مختلف را داشته باشند تا بتوانند بر حسب نیاز خود بهترین بلیط هواپیما را تهیه کنند. اطلاعات بلیط پروازهای بیزینس، اکونومی و ... همه روزه در سایت‌ها به‌روزرسانی می‌شوند تا مسافرین بتوانند بهترین و مفیدترین اطلاعات را به مسافرین بدهند و شرایط خرید بلیط هواپیما را برای آن ها ایجاد کنند.

 

انواع پرواز

اگر قصد دارید که بلیط هواپیما بخرید، بهتر است در زمینه ی انواع پروازها اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید بر حسب نیاز و بودجه ی خود بهترین نوع بلیط را انتخاب کنید. بهتر است بدانید که دو نوع پرواز به نام‌های پرواز مستقیم و اتصالی وجود دارد. این پروازها از یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام تعریف خود را دارند. در اینجا هر کدام را تعریف می‌کنیم:

 

پرواز مستقیم

بهتر است بدانید که پرواز مستقیم به پروازی گفته می‌شود که توسط یک شرکت انجام می‌شود. این به این معنی است که از مبدأ تا مقصد، پرواز توسط یک شرکت هواپیمایی انجام می‌شود. این پروازها فقط یک شماره پرواز دارند و از طریق یک هواپیما پرواز می‌کنند. پروازهای مستقیم در یک مسیر حرکت می‌کنند و فقط در نقاطی که از قبل مشخص شده است، توقف می‌کنند. برای مثال پرواز تهران استانبول که مستقیماً از فرودگاه تهران به سمت فرودگاه استانبول انجام می‌شود. در این مسیر حرکت مبدأ و مقصد مشخص می‌شود و پرواز مستقیماً به همان نقطه یعنی استانبول می‌رود.

پرواز اتصالی

پروازهای اتصالی مانند پروازهای مستقیم نیستند و از طریق یک هواپیما انجام نمی شوند. این نوع پروازها شامل یک پرواز مستقیم نمی باشند و از دو یا چند پرواز تشکیل شده اند. تمامی این پروازها پشت سر هم انجام می شوند و مسافرین از طریق این چند مسیر از مبدأ به مقصد می رسند. در این نوع پروازها گاهی شماره ی پرواز نیز متفاوت است. پرواز اتصالی دارای انواعی است که در زیر آمده است:

  • پرواز اتصالی آنلاین: این نوع پروازها توسط یک شرکت هوایی انجام می شود. منظور این است که اتصال از یک پرواز به یک پرواز دیگر رخ می دهد. هواپیماهای مورد استفاده در این پروازها متعلق به یک شرکت است؛ اما شماره ی پروازها با هم فرق می کنند.

  • پرواز اتصالی اینترلاین: این نوع پرواز به پروازی گفته می شود که از طریق چند شرکت هواپیمایی انجام می شود. یعنی هواپیماهای مبدأ و مقصد با هم فرق می کنند و اتصال بین یک یا چند شرکت هواپیمایی انجام می شود و شماره پروازها نیز مشابه نیستند.

امروزه اطلاعات مربوط به پرواز شرکت‌های هواپیمایی مختلف در سایت‌ها هر روزه به روز رسانی می‌شوند و مسافرینی که می‌خواهند بلیط هواپیما بخرند، می‌توانند از طریق اطلاعات به روز رسانی شده ی موجود در سایت، بهترین بلیط هواپیما را بخرند. یکی از بهترین فرصت‌های ایجاد شده برای خرید بلیط هواپیما این است که امروزه لازم نیست مسافرین هزینه ی بلیط را نقداً بپردازند، چرا که امکان پرداخت از طریق کارت‌های شتابی مهیا شده است و هر فردی می‌تواند با در دست داشتن این کارت‌ها بلیط خود را خریده و سفری امن و راحت داشته باشد.

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر