بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

اگر پرواز خود را از دست دادیم باید چکار کنیم

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که به علت ترافیک و یا اشتباه رفتن مسیر از پرواز جامانده باشید و بلیطهواپیمای شما باطل‌شده باشد. از دست دادن پرواز و بلیط هواپیما علاوه بر ضرر مالی می‌تواند قرارهای کاری و اداری را نیز بر هم بزند و ازنظر زمانی نیز ممکن است شما ضرر کنید. در این صورت باید با بلیط هواپیما  چه‌کار کنیم؟! این سؤالی است که در این متن به بررسی آن می‌پردازیم.

از دست دادن پرواز

ممکن است به هر دلیلی مانند ماندن در ترافیک خیابان‌ها به پروازتان با تأخیر برسید و بلیط هواپیمای شما باطل شود. اگر دیر برسید درصورتی‌که پرواز نیز به‌موقع انجام شود و تأخیر نداشته باشد آن را از دست می‌دهید. اگر پرواز تأخیر داشت شما جزو آدم‌های خوش‌شانس هستید و می‌توانید به‌راحتی خودتان را به پرواز برسانید و به مشکلی برنخورید. اما اگر پرواز تأخیر نداشت چه‌کار باید کنید و چگونه بلیط هواپیما  تهیه نمایید؟!

می‌توانید با انجام چندین کار از جا ماندن از پرواز جلوگیری کنید و کارهایتان را سریع‌تر انجام دهید. صرفه‌جویی در زمان حتی در حد چند دقیقه می‌تواند باعث شود تا شما به پروازتان برسید و بلیط هواپیما را از دست ندهید. به‌طور مثال بخش بررسی امنیت فرودگاه می‌تواند وقت زیادی از شما بگیرد. می‌توانید از وسایل فلزی مانند گوشواره استفاده نکنید و با کارکنان این بخش همکاری کنید تا هرچه زودتر کارها به اتمام برسد.

اگر صف طولانی بود و امکان داشت که پرواز را از دست بدهید از افراد جلوی صف درخواست کنید که بگذارند شما زودتر از بررسی امنیتی عبور کنید. با درخواستی مؤدبانه و شرح دلیلتان می‌توانید کارها را سریع‌تر پیش ببرید.

 باید بدانید که با انجام کارهایی می‌توانید خسارت ناشی از جا ماندن پرواز را تا حدودی جبران نمایید. پس بهتر است به‌جای عصبانی شدن و هدر دادن زمان راهکارهایی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را انجام دهید تا بتوانید بلیط هواپیمایتان را حفظ نمایید.

تماس با فرودگاه

اگر می‌دانید که به پرواز نمی‌رسید و در ترافیک ماندید می‌توانید به فرودگاه اطلاع دهید. این کار باعث می‌شود تا درصورتی‌که تنها چند دقیقه دیر رسیدید گیت را نبندند و بتوانید در مدت‌زمان مشخصی که برای شما در نظر گرفتند خودتان را به پرواز برسانید و بلیط هواپیما  نیز باطل نمی‌گردد. البته این در صورتی ست که تأخیر شما در حد چند دقیقه باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم وضعیت پروازتان را به‌صورت آنلاین بررسی کنید تا وقت کمتری از شما گرفته شود. می‌توانید با دانلود کردن برنامه‌ی شرکت هواپیمایی موردنظرتان از تغییراتی که در گیت صورت می‌گیرد و اطلاعات پرواز باخبر شوید.

اگر با کارکنان فرودگاه تماس بگیرید و دلیل قانع کننده‌ای به ان ها ارائه دهید ممکن است تا حدودی پرواز را برای شما به تأخیر بیاندازند. البته این کار وظیفه‌ی آن‌ها نیست؛ و در صورتی که این کار را نکنند و شما پرواز را از دست بدهید بلیط هواپیمای شما باطل می‌شود.

 

پرواز جایگزین و خرید مجدد بلیط هواپیما

اگر پرواز را از دست دادید و بلیط هواپیما دیگر اعتبار نداشت کاری از شما برنمی آید و کادر فرودگاه نیز نمی‌توانند برای شما کاری کنند. پس به‌جای عصبانیت بهتر است سریع یک پرواز دیگر که نزدیک‌ترین زمان را دارد انتخاب نمایید. البته این بدان معنا خواهد بود که شما باید هزینه بیشتری برای تهیه بلیطهواپیما  بپردازید، زیرا درواقع بلیتی جدید خریده‌اید و هزینه مجدد پرداخت می‌کنید.

تهیه بلیط لحظه آخری

تهیه بلیط هواپیما  لحظه آخری می‌تواند برای شما به‌صرفه باشد زیرا علاوه بر این‌که زمان پرواز آن نزدیک‌تر است می‌توانید برای تهیه این بلیط هواپیما هزینه کمتری بپردازید و کمی از ضرر ناشی از جا ماندن پرواز را جبران نمایید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پرواز بعدی‌تان در فرودگاه بمانید. می‌توانید این چند ساعت را صرف گشتن در کافه‌ها و یا فروشگاه‌های فرودگاه کنید تا گذر زمان را کمتر احساس کنید. این کار باعث می‌شود تا اعصابتان نیز آرام‌تر شود.

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر