<

بلیط هواپیما ارزان به

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به , خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما تهران ، بلیط هواپیما به تهران ، بلیط هواپیما از تهران به ، تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، اردبیل ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به تهران ،

اگر پرواز خود را از دست دادیم باید چکار کنیم |ARTAPARVAZ

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که به علت ترافیک و یا اشتباه رفتن مسیر از پرواز جامانده باشید و بلیطهواپیمای شما باطل‌شده باشد. از دست دادن پرواز و بلیط هواپیما علاوه بر ضرر مالی می‌تواند قرارهای کاری و اداری را نیز بر هم بزند و ازنظر زمانی نیز ممکن است شما ضرر کنید. در این صورت باید با بلیط هواپیما  چه‌کار کنیم؟! این سؤالی است که در این متن به بررسی آن می‌پردازیم.

از دست دادن پرواز

ممکن است به هر دلیلی مانند ماندن در ترافیک خیابان‌ها به پروازتان با تأخیر برسید و بلیط هواپیمای شما باطل شود. اگر دیر برسید درصورتی‌که پرواز نیز به‌موقع انجام شود و تأخیر نداشته باشد آن را از دست می‌دهید. اگر پرواز تأخیر داشت شما جزو آدم‌های خوش‌شانس هستید و می‌توانید به‌راحتی خودتان را به پرواز برسانید و به مشکلی برنخورید. اما اگر پرواز تأخیر نداشت چه‌کار باید کنید و چگونه بلیط هواپیما  تهیه نمایید؟!

می‌توانید با انجام چندین کار از جا ماندن از پرواز جلوگیری کنید و کارهایتان را سریع‌تر انجام دهید. صرفه‌جویی در زمان حتی در حد چند دقیقه می‌تواند باعث شود تا شما به پروازتان برسید و بلیط هواپیما را از دست ندهید. به‌طور مثال بخش بررسی امنیت فرودگاه می‌تواند وقت زیادی از شما بگیرد. می‌توانید از وسایل فلزی مانند گوشواره استفاده نکنید و با کارکنان این بخش همکاری کنید تا هرچه زودتر کارها به اتمام برسد.

اگر صف طولانی بود و امکان داشت که پرواز را از دست بدهید از افراد جلوی صف درخواست کنید که بگذارند شما زودتر از بررسی امنیتی عبور کنید. با درخواستی مؤدبانه و شرح دلیلتان می‌توانید کارها را سریع‌تر پیش ببرید.

 باید بدانید که با انجام کارهایی می‌توانید خسارت ناشی از جا ماندن پرواز را تا حدودی جبران نمایید. پس بهتر است به‌جای عصبانی شدن و هدر دادن زمان راهکارهایی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را انجام دهید تا بتوانید بلیط هواپیمایتان را حفظ نمایید.

بلیط هواپیما چارتر

تماس با فرودگاه

اگر می‌دانید که به پرواز نمی‌رسید و در ترافیک ماندید می‌توانید به فرودگاه اطلاع دهید. این کار باعث می‌شود تا درصورتی‌که تنها چند دقیقه دیر رسیدید گیت را نبندند و بتوانید در مدت‌زمان مشخصی که برای شما در نظر گرفتند خودتان را به پرواز برسانید و بلیط هواپیما  نیز باطل نمی‌گردد. البته این در صورتی ست که تأخیر شما در حد چند دقیقه باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم وضعیت پروازتان را به‌صورت آنلاین بررسی کنید تا وقت کمتری از شما گرفته شود. می‌توانید با دانلود کردن برنامه‌ی شرکت هواپیمایی موردنظرتان از تغییراتی که در گیت صورت می‌گیرد و اطلاعات پرواز باخبر شوید.

اگر با کارکنان فرودگاه تماس بگیرید و دلیل قانع کننده‌ای به ان ها ارائه دهید ممکن است تا حدودی پرواز را برای شما به تأخیر بیاندازند. البته این کار وظیفه‌ی آن‌ها نیست؛ و در صورتی که این کار را نکنند و شما پرواز را از دست بدهید بلیط هواپیمای شما باطل می‌شود.

بلیط هواپیما چارتر

پرواز جایگزین و خرید مجدد بلیط هواپیما

اگر پرواز را از دست دادید و بلیط هواپیما دیگر اعتبار نداشت کاری از شما برنمی آید و کادر فرودگاه نیز نمی‌توانند برای شما کاری کنند. پس به‌جای عصبانیت بهتر است سریع یک پرواز دیگر که نزدیک‌ترین زمان را دارد انتخاب نمایید. البته این بدان معنا خواهد بود که شما باید هزینه بیشتری برای تهیه بلیطهواپیما  بپردازید، زیرا درواقع بلیتی جدید خریده‌اید و هزینه مجدد پرداخت می‌کنید.

تهیه بلیط لحظه آخری

تهیه بلیط هواپیما  لحظه آخری می‌تواند برای شما به‌صرفه باشد زیرا علاوه بر این‌که زمان پرواز آن نزدیک‌تر است می‌توانید برای تهیه این بلیط هواپیما هزینه کمتری بپردازید و کمی از ضرر ناشی از جا ماندن پرواز را جبران نمایید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پرواز بعدی‌تان در فرودگاه بمانید. می‌توانید این چند ساعت را صرف گشتن در کافه‌ها و یا فروشگاه‌های فرودگاه کنید تا گذر زمان را کمتر احساس کنید. این کار باعث می‌شود تا اعصابتان نیز آرام‌تر شود.

بلیط هواپیما چارتر

موارد مرتبط

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

بلیط ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به ، بلیط هواپیما به مشهد ، بلیط هواپیما به شیراز ، بلیط هواپیما به اصفهان ، بلیط هواپیما به کرمان ، بلیط هواپیما به یاسوج ، بلیط هواپیما به گرگان ، بلیط هواپیما به ایلام

ادامه مطلب
گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

آبشار ایگوآسا با گستره ای در حدود سه برابر آبشار نیاگارا، یکی از مهیج ترین و زیباترین جاذبه گردشگری است. آبشار ایگوآسا در ناحیه گلوی شیطان با زیباترین و چشم نوازترین منظره طبیعت، آغازگر سقوط زیبای آب به پایین آبشار است.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران ، پرجمعیت ترین شهر ایران و مرکز استان تهران میباشد . دارای آب هوای اقلیم نیمه خشک است .سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه میباشد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر