<

بلیط هواپیما ارزان به

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به , خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما تهران ، بلیط هواپیما به تهران ، بلیط هواپیما از تهران به ، تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، اردبیل ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به تهران ،

خرید بلیط هواپیما ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان از محبوب ترین شرکت های هواپیمایی در ایران است و سالانه مسافران بسیار زیادی از طریق تهیه بلیط هواپیما ماهان از طریق پروازهای داخلی و خارجی جابه جا می شوند. برای تهیه ی بلیط هواپیما ماهان باید با مواردی از قبیل نحوه ی تهیه ی بلیط، نحوه ی کنسل کردن بلیط هواپیما ماهان، انواع کلاس های پروازی که دارای خدمات متنوعی هستند و برخی دیگر از نکاتی که برای این کار لازم هستند، آشنایی پیدا کنیم.

پروازهای شرکت ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایران است، این شرکت در سال 1371 تأسیس شده است و اولین مسیر پروازی آن از تهران به مقصد کرمان بود. در سال های بعد و با پیشرفت روزافزون شرکت هواپیمایی ماهان، تعداد پروازهای داخلی این شرکت افزایش یافت و امروزه مشاهده می کنید که پروازهای خارجی نیز از طرف این شرکت هواپیمایی صورت می گیرد. از محبوب ترین پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ماهان می توان به تهران، شیراز، کرمان، مشهد، اهواز و جزیره کیش اشاره کرد. همان طور که گفته شد شرکت هواپیمایی ماهان در زمینه ی پرواز های خارجی نیز فعالیت بسیار زیادی دارد که از محبوب ترین آن ها می توان به کوالالامپور، دهلی نو، استانبول، بانکوک و گوانژو اشاره کرد.

بلیط هواپیما ماهان

 

 

 

کلاس پروازی Economy class

به صورت کلی می توان گفت که کلاس های پروازی شرکت ماهان به سه دسته تقسیم می شوند که در هر کدام بر حسب هزینه ی پرداختی، از امکانات متنوعی می توانید استفاده کنید. Econoy class همان پروازهای معمولی هستند که تمامی شما با آن ها آشنایی دارید. در این کلاس پروازی از شما به وسیله ی بسته های پذیرایی مخصوص این کلاس پذیرایی می شود، هم چنین شما می توانید با تهیه ی بلیط هواپیما ماهان در این کلاس پروازی حداکثر 20 کیلوگرم بار اضافه را نیز همراه خود به داخل هواپیما ببرید، البته این مقدار برای پروازهای داخلی است و شما در پروازهای خارجی حداکثر 30 کیلوگرم را می توانید وارد هواپیما کنید. بلیط هواپیما ماهان در این کلاس ارزان تر از کلاس business می باشد.

بلیط هواپیما اکونومی کلاس ماهان

کلاس پروازی Business class

کلاس تجاری ماهان یکی از بهترین نقاط هواپیما می باشد که می توانید با تهیه ی بلیط هواپیما ماهان در کلاس پروازی Business class از امکانات این قسمت از هواپیما استفاده کنید. در این کلاس پروازی از شما به صورت ویژه ای پذیرایی می شود و شما می توانید از نوشیدنی های ایرانی، غذاهای ایرانی و خارجی و سایر پذیرایی های موجود استفاده کنید. کیفیت پذیرایی در این کلاس پروازی نسبت به کلاس پروازی Economy class بسیار بیشتر است. در این کلاس پروازی مانیتورهایی قرار داده شده است که به صورت خصوصی می باشد و می توانید آن ها را تنظیم کرده و از آن ها استفاده کنید. حداکثر میزان باری که می توانید در این کلاس پروازی وارد هواپیما کنید، 25 کیلوگرم در پروازهای داخلی و 40 کیلوگرم در پروازهای خارجی می باشد.

بلیط هواپیما بیزنس کلاس ماهان

بلیط چارتری ماهان چیست؟

یکی دیگر از مشکلات و سؤالاتی که ممکن است برای مسافران و مشتریان شرکت هواپیمایی ماهان پیش آمده باشد، سؤالاتی درباره ی بلیط چارتری ماهان است. شرکت ماهان تمامی بلیط های خود را به صورت سیستمی به فروش می رساند و شما می توانید بلیط هواپیما ماهان را چند روز قبل از پرواز تهیه کنید. اما گاهی اوقات این شرکت موفق به فروش تمامی بلیط ها تا زمان مقرر نمی شود و ناچار می شود که بلیط ها را تا موعد مقرر به نازل ترین قیمت به فروش برساند تا بتواند ظرفیت هواپیما را تکمیل کند. به این نوع بلیط ها، بلیط های چارتری ماهان گفته می شود که بسیار ارزان تر از قیمت اصلی به فروش می رسد.

بلیط هواپیما چارتر ماهان

خدمات ارائه شده در طول پرواز از طرف شرکت ماهان

با خرید بلیط هواپیما ماهان می توانید از انواع خدماتی که توسط این شرکت در طول پرواز ارائه می شود، استفاده کنید. یکی از این خدمات، خدمات تغذیه ای می باشد. این خدمات در هر کدام از کلاس ها متفاوت بوده که در بخش قبلی توضیح داده شد. از دیگر خدماتی که با خرید بلیط هواپیما ماهان در اختیار شما قرار می گیرد، مانیتورها می باشند که در کلاس Economy class به صورت عمومی است و در Business class به صورت خصوصی می باشد. در داخل هواپیمای ماهان امکانات سرگرمی همانند مجله ها نیز موجود است که می توانید با خرید بلیط هواپیما ماهان از آن ها نیز استفاده کنید. فضای داخل هواپیما در هنگام پرواز بسیار فضای مناسبی می باشد و شما می توانید به استراحت پرداخته یا از امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است، استفاده کنید. در طول پرواز اگر به مشکلی بر خوردید، می توانید از مهمان داران هواپیما کمک بگیرید.

خدمات قابل درخواست پس از خرید بلیط هواپیما ماهان

نحوه ی خرید بلیط هواپیما ماهان

برای خرید بلیط هواپیما ماهان می توانید به صورت مستقیم به این شرکت هواپیمایی مراجعه کرده و از باجه هایی که برای فروش بلیط و راحتی مشتریان و مسافران در نظر گرفته شده است، بلیط خود را تهیه کنید. برای خرید به صورت حضوری باید مدارک شناسایی خود همانند شناسنامه و کارت ملی را به همراه داشته باشید و هزینه ی بلیط نیز به صورت مستقیم از شما دریافت می شود.

یکی دیگر از روش های خرید بلیط هواپیما ماهان خرید اینترنتی این بلیط می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت هواپیمایی ماهان، بلیط خود را رزرو کرده و خریداری کنید. در این روش شما نیاز به ارائه ی مدارک خود در هنگام خرید بلیط ندارید و کافیست فقط یک بار و آن هم در زمان ثبت نام در سایت، اسکن مدارک خود را ثبت کنید و بعد از آن هر چند بار که خواستید بلیط هواپیما ماهان را به راحتی هر چه تمام تر خریداری کنید.

نحوه خرید بلیط هواپیما ماهان

نحوه ی کنسل کردن بلیط هواپیما ماهان

کنسل کردن بلیط هواپیما ماهان نیز یکی دیگر از دغدغه های مسافرین و مشتریان این شرکت هواپیمایی می باشد. ابتدا وارد سایت شوید و بعد از ورود به سایت، وارد قسمت تغییر تاریخ و کنسلی شوید. در قسمت بعدی باید اطلاعات خود را وارد کنید و بر روی دکمه ی ادامه کلیک کنید تا وارد قسمت بعدی شوید. بعد از این مرحله برای کنسل کردن بلیط باید بر روی دکمه ی لغو رزرو کلیک کنید تا بلیط شما به صورت کامل لغو شود و بعد از کم شدن جریمه لغو بلیط، باقی مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده می شود. البته این نکته را باید بدانید که کنسل کردن بلیط فقط برای کسانیست که بلیط خود را به صورت سیستمی تهیه کرده اند و افرادی که بلیط چارتری خریداری کرده اند، نمی توانند بلیط خود را کنسل کنند.

موارد مرتبط

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

بلیط ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به ، بلیط هواپیما به مشهد ، بلیط هواپیما به شیراز ، بلیط هواپیما به اصفهان ، بلیط هواپیما به کرمان ، بلیط هواپیما به یاسوج ، بلیط هواپیما به گرگان ، بلیط هواپیما به ایلام

ادامه مطلب
گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

آبشار ایگوآسا با گستره ای در حدود سه برابر آبشار نیاگارا، یکی از مهیج ترین و زیباترین جاذبه گردشگری است. آبشار ایگوآسا در ناحیه گلوی شیطان با زیباترین و چشم نوازترین منظره طبیعت، آغازگر سقوط زیبای آب به پایین آبشار است.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران ، پرجمعیت ترین شهر ایران و مرکز استان تهران میباشد . دارای آب هوای اقلیم نیمه خشک است .سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه میباشد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر