قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

10روش برتر رزرو بلیط هواپیما ارزان

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما

هر زمان که ما قصد رزرو یک بلیط هواپیما می کنیم، همیشه آرزو می کنیم که ای کاش راههای تهیه بلیط هواپیما تخفیف دار را می دانستیم  و اطمینان حاصل کنیم که بلیط هواپیما ارزان را رزرو می کنیم. گرچه علم خاصی  در رزرو بلیط پرواز ارزان وجود دارد، راهنمایی های خاصی وجود دارد که همیشه در هنگام رزرو بهترین و مقرون به صرفه ترین بسته های مسافرتی برای ما  سودمند است. بنابراین اجازه دهید 10 راه حل رزرو بلیط هواپیما ارزان را بخوانیم .

 

بلیط هواپیما ارزان


نکته 1 # پرواز خود را در زود هنگام رزرو کنید، اما چه موقع؟

 

برنامه ریزی مناسب  همیشه بهتر از سوزاندن پول  در جیب شما است. پس اولین کاری که باید انجام بدهیم برنامه ریزی دقیق برای مسافرت کردن با هواپیما هست .

تحقیقات نشان می دهد که خریدهای  بلیط هواپیما دو هفته قبل از تاریخ سفر بیشتر می شوند؛ بنابراین بهتر است رزرو بلیط هواپیما حداقل دو هفته قبل از تاریخ سفرباشد البته لازم به ذکر هست که این زمان برای پرواز های داخلی معقول تر هست .

ایده آل ترین  رزرو بلیط هواپیما خارجی قبل از هفت هفته از تاریخ سفر توصیه می شود. برای دریافت بلیط ارزان بلیط بین المللی شما باید حداقل 3 تا 6 ماه پیش رزرو انجام دهید .

 

بلیط هواپیما

نکته 2 # نگاهی به قیمت هواپیما

هنگامی که شما در مورد برنامه های سفر خود اطمینان دارید، توصیه می شود  در سایت آرتا پرواز  و حتی سایتهای مشابه  قیمت ها را مقایسه کنید بهترین نرخ و مناسبترین ایرلاین را انتخاب کنید . تعدادی از وب سایت هایی وجود دارد که می توانید بدون نیاز به وب سایت های هواپیمایی های مختلف، نرخها را بررسی و مقایسه کنید. آرتا پرواز هم توانسته با اخذ قرارداد با 900 ایرلاین مختلف نرخهای متفاوتی برای شما پیشنهاد بدهد . تا شما را برای یک تصمیم گیری عادلانه کمک کند .

قیمت بلیط هواپیما

 

نکته 3 # انعطاف پذیری کلیدی است

 

شما باید با تاریخ سفر خود انعطاف پذیر باشید تا قادر به رزرو بلیط  هواپیما ارزان باشید. این کار واقعا مفید است وقتی که به  یک  آژانس مسافرتی جهت  رزرو بلیط هواپیما مراجعه می کنید. نوسان در قیمت هواپیما بسیار رایج است بخصوص وقتی پرواز خود را به  سمت آخر هفته و تعطیلات  تنظیم میکنید نوسانات بیشتر هم خواهد شد . یکشنبه ها و دوشنبه ها  بهترین روزها برای گرفتن بلیط پرواز ارزان هستند.

سایت بلیط هواپیما ارزان آرتا پرواز

نکته 4 # بررسی فرودگاه های متناوب

فرودگاه های کمتر معروف و دارای ترافیک کمتر  حتما بلیط های ارزانتری را برای شما خواهند داشت پس سعی کنید قبل از برنامه ریزی برای سفر ارزان فرودگاههای مبدا و مقصد خود را خوب بشناسید  و در نتیجه سریع تر و راحتر  بلیط هواپیما ارزان خود را پیدا خواهید کرد .

بلیط هواپیما

 

نکته 5 # سایتهای مشابه

شما هرگز نباید با اولین بلیط هواپیما که آنلاین آن را مشاهده می کنید پرواز کنید ، همیشه بهتر است گزینه های بیشتری را کنترل کنید  و ببینید آیا می توانید مبلغهای بهتر را  پیدا کنید. 

 بلیط هواپیما ارزان

نکته 6 # استفاده از مایلج پروازهای مکرر خود

 

پروازهای مکرر با یک ایرلاین می توانند مزایای تجمع پرواز ها را به دست آورند، اگر بتوانید مایل لازم را بدست آورید ، می توانید تخفیف خوبی در بلیط های خود داشته باشید. اکثر شرکت های هواپیمایی برخی از صندلی ها را به طور انحصاری برای چندین ماه در اختیار مسافرین وفادار خود قرار میدهند .

بلیط هواپیما

نکته 7 # معاملات تخفیف و هشدار های خدمات ارائه شده

در بررسی نرخها متوجه بعضی نرخها میشویم که بدون خدمات پذیرایی و بدون هزینه حمل بار ارائه میشوند میتوانید در صورت لازم نبودن این خدمات برای شما نسبت به رزرو این نو از بلیط هواپیما اقدام کنید که نرخ ارزانتر برای شما در پی خواهد داشت .

نکته 8 # قانون 24 ساعته را دنبال کنید

بعضی ایرلاینها این اجازه را به مسافر میدهند که پس از 25 ساعت رزرو بلیط خود را بدون جریمه کنسل کنید .شما میتوانید پس از این مدت زمان پرواز خود را دوباره کنترل کنید ببینید نرخ پایین تر وجور دارد یا نه و اقدام به خرید مجدد کنید لازم به ذکر هست که حتما قبل از تهیه بلیط قوانین بلیط هواپیما خریداری شده را بدقت مطالعه کنید شامل این قانون باشد .

نکته 9 # مخلوط از چند ایرلاین

گاهی اوقات هنگام رزرو بلیط پرواز خود، اگر متوجه شوید که قیمت عادلانه برای سفر دورتر وجود ندار ، باید بلیط پرواز برگشت خود را از یک شرکت هواپیمایی نسبتا ارزان تر رزرو کنید، حتی اگر یک شرکت هواپیمایی متفاوت باشد.

نکته 10 # پروازهای اتصالی

شما میتوانید از پزوازهای اتصالی استفاده کنید . درست هست دردسرهایی برای شما خواهد داشت مثل توقف چند ساعته در یک فرودگاه دیگر ولی این نوع از پرواز کردن هم علاوه ارزانشدن بلیط هواپیما میتواند به یک نوع تنوع و استراحت در پروازهای طولانی مدت بشود و

 

با نگه داشتن این نکات در ذهن شما می توانید اطمینان حاصل کنید که شما بهترین بلیط هواپیما ارزان را خریداری کردید .

 

بلیط هواپیما به 5 شهر زیبای دنیا

آموزش خرید بلیط هواپیما از وب سایت آرتا پرواز

خرید بلیط هواپیما

, بلیط هواچیما , بلیط هواجیما ,بلیط هواخیما ,بلیط هواهیما, بلیط هواعیما, بلیط هواغیما, بلیط هواغیما, بلیط هوافیما, بلیط هواقیما, بلیط هواثیما ,بلیط هواثیما ,بلیط هواصیما, بلیط هواضیما ,بلیط هواگیما ,بلیط هواکیما, بلیط هوامیما, بلیط هوانیما, بلیط هواتیما ,بلیط هواایما, بلیط هوالیما ,بلیط هوابیما, بلیط هواییما ,بلیط هواسیما ,بلیط شمیا ,بلیط هوا/پیما, بلیط هوا.یما, بلیط هوائیما ,بلیط هوادیما, بلیط هواذیما, بلیط هواریما, بلیط هوازیما ,بلیط هواطیما, بلیط هواظیما ,بلیط هوا÷یما

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر