<

بلیط هواپیما ارزان به

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به , خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما تهران ، بلیط هواپیما به تهران ، بلیط هواپیما از تهران به ، تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، اردبیل ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به تهران ،

تهیه بلیط هواپیما ترکیش و نحوه رزرو پرواز

تهیه بلیط ترکیش و استفاده از پرواز با کیفت خارجی

همه آن مسافرانی که به سفر های خارجی و خرید بلیط هواپیما خارجی، اشارف اطلاعاتی کافی دارند. بخوبی میدانند که شرکت هواپیمایی ترکیش یکی از گزینه های مقرون به صرف رزرو و خرید بلیط هواپیمایی خارجی است. در واقع علت انتخاب این شرکت بخاطر خدماتی درخور مسافران خارجی است، که این شرکت هواپیمایی را برای پرواز خارجی خود انتخاب کرده اند. در واقع شرکت هواپیمایی ترکیش خدمات شایانی را به مسافران خارجی ایرانی میدهد. چراکه پس از انقلاب جمهوری اسلامی ایران، کشورمان بنحوی در تحریم پرواز های خارجی بسر میبرد. این شرکت هواپیمایی ترک تبار توانسته مسافران ایرانی زیادی را بین قاره آسیا و آمریکا جابجا کند. از دیگر محسنات شرکت هواپیمایی و بلیط هواپیما ترکیش برخورداری از بهترین ناوگان هوایی از دو شرکت بزرگ هواپیما سازی بوئینگ و ایرباس است. تمامی نکات مثبت این شرکت باعث شده تا سامانه خرید بلیط هواپیما چارتر، بلیط لحظه آخری و بلیط هواپیما خارجی آرتا پرواز در مورد بلیط هواپیما ترکیش و نحوه تهیه پرواز این شرکت به صحبت بپردازد. با آرتا پرواز همراه باشید.

بلیط هواپیما ترکیش

ایرلاین های مختلفی در استانبول وجود دارند که یکی از مهمترین و رسمی ترین آنها در فرودگاه آتاتورک ترکیه می باشد. در سال 1993 هواپیمایی ترکیش تاسیس شد که در آن زمان تنها 5 هواپیما در این هواپیمایی مسافران را به نقاط مختلف جابجا می کردند. جالب است بدانید که طبق آمارهای بدست آمده هواپیمایی ترکیش یکی از بزرگ ترین و سرشناس ترین ایرلاین های ترکیه و دنیا شناخته می شود. با بلیط هواپیما ترکیش  با 326 هواپیما مسافران را به 119 کشور دنیا جابجا می کنند. شصت و هشت میلیون مسافر در سال 2017 از طریق این هواپیمایی به 250 شهر در نقاط مختلف جهان سفر کرده اند و این از افتخارات این هواپیمایی است. جالب است بدانید که بر اساس نوع بلیط هواپیما این شرکت قوانین مختلفی نیز وضع شده است. به عنوان مثال افرادی که دارای بلیط های کلاس بیزینس این هواپیمایی هستند تنها می توانند یک چمدان 32 کیلویی و همچنین 2 کیف دستی 8 گرمی با خود از طریق این هواپیمایی جابجا کنند.
 

هواپیمایی ترکیش بوئینگ 737 مکس

بلیط ترکیش بیزنیس

در بحث قبلی در رابطه با هواپیمایی ترکیش  اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. در این بحث به معرفی کلاس های پروازی و بلیط هواپیمایی این شرکت خواهیم پرداخت. جالب است در ابتدا عنوان کنیم که خدمات هر کدام از کلاس های پروازی این هواپیمایی با یکدیگر متفاوت است که بر اساس آن میزان هزینه این بلیط ها نیز تعیین می شود. امکانات، نوع صندلی و همچنین غذا از خدماتی است که در 3 کلاس بیزینس و اکونومی و کامفورت با یکدیگر متفاوت خواهند بود. بزرگ بودن صندلی های کلاس پروازی بیزینس از ویژگی های این نوع از بلیط هواپیما ترکیش محسوب می شود. به راحتی می توانید این صندلی ها را به حالت تخت خواب درآورید و از امکاناتی نظیر نمایشگر اختصاصی و شارژ تبلت استفاده نمایند. سفارش غذا از منوی انتخابی، استفاده از دمپایی و پیژامه، استفاده از آرشیو موسیقی هواپیما و چندین مورد دیگر را می توان از خدمات کلاس پروازی بیزینس بلیط هواپیما ترکیش عنوان کرد.

 

پذیرایی شرکت هواپیمایی ترکیش در طول پرواز

آگاه شوید در مورد :

9 اقدام برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما و پرواز چارتر

 

بلیط و پرواز اکونومی ترکیش

همانطور که در بحث قبلی نیز عنوان کردیم بلیط هواپیما ترکیش  بر اساس 3 نوع کلاس بیزینس، اکونومی و کامفورت قابل رزرو و خریداری است. مسلما متوجه شدید که بلیط بیزینس کلاس ترکیش از امکانات و خدمات ویژه ای برخوردار است که می تواند سفر را برای شما راحت تر نماید. صندلی های کلاس اکونومی قابلیت تختخواب‌شو را ندارند چرا که دارای عرض 75 سانتی متری است و تنها می توان 15 سانت عرض آن را تغییر داد. یک نمایشگر در این صندلی ها نصب شده است و شما تنها می توانید از یو اس بی آنها استفاده نمایید. با توجه به این که در چه زمانی با این کلاس پروازی سفر می کنید تنها می توانید یکی از وعده های غذایی را برای سرو انتخاب کنید. تنها بار مجاز برای حمل با بلیط هواپیما ترکیش اکونومی 20 کیلوگرم می باشد. شما عزیزان تنها یک کیف دستی 8 گرمی را می توانید همراه خود داشته باشید.
 

صندلی های هواپیما شرکت ترکیش ایرلاینز

بلیط هواپیما خارجی ترکیش کامفورت

 کلاس های پروازی بلیط هواپیما استانبول ترکیش هر کدام از خدمات و قیمت های مشخصی برخوردار هستند. در بین 2 کلاس اکونومی و بیزینس می توان بلیط پروازی کامفورت را معرفی کرد که دارای خدمات و قیمت مناسبی است. با زبان ساده تر این بلیط از بیزینس کلاس ارزان تر و از اکونومی گران تر می باشد. بلیط هواپیما کامفورت  تنها برای برخی مسیرهای هوایی قابل رزرو است در کلاس کامفورت خدمات بیشتری در زمینه نوع غذا، اندازه قابل تغییر برای صندلی ها و همچنین نوشیدنی ها ارائه می شود. اگر تمایل دارید از موسیقی و کتاب های صوتی در طول پرواز بهره مند شوید در پروازهای از نوع کلاس کامفورت می بایست هزینه ای جداگانه پرداخت نمایید.

صندلی های فرست کلاس هواپیمایی ترکیش و مهمانداران خوش برخود

مسیرهای پروازی هواپیمایی ترکیش

با هر نوع کلاس پروازی هواپیمایی ترکیش قصد سفر دارید می بایست اطلاعات مناسبی در رابطه با مسیر پروازی این هواپیمایی کسب کنید. 247 مسیر پروازی در این هواپیمایی وجود دارند که یکی از مهمترین آنها پرواز به شهرهای مختلف ایران و بالعکس می باشد. مسیرهای پروازی این هواپیمایی در ایران بسیار متنوع است. از طریق بلیط هواپیما  این شرکت می توانید از فرودگاه امام در تهران به مقاصدی همچون استانبول، پاریس، زوریخ، سائوپائولو، لندن، تونس، رم، برلین، ونکوور، مادرید، استکهلم، ژوهانسبورگ و مونیخ سفر کنید. از شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، کرمانشاه و شیراز می توانید با بلیط هواپیما ترکیش به شهر استانبول ترکیه سفر کنید.

منبع : ترکیش ایرلاینز ویکی پدیا ، اکسپدیا

edited by erfan sheikhan

موارد مرتبط

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

بلیط ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به ، بلیط هواپیما به مشهد ، بلیط هواپیما به شیراز ، بلیط هواپیما به اصفهان ، بلیط هواپیما به کرمان ، بلیط هواپیما به یاسوج ، بلیط هواپیما به گرگان ، بلیط هواپیما به ایلام

ادامه مطلب
گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

آبشار ایگوآسا با گستره ای در حدود سه برابر آبشار نیاگارا، یکی از مهیج ترین و زیباترین جاذبه گردشگری است. آبشار ایگوآسا در ناحیه گلوی شیطان با زیباترین و چشم نوازترین منظره طبیعت، آغازگر سقوط زیبای آب به پایین آبشار است.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران ، پرجمعیت ترین شهر ایران و مرکز استان تهران میباشد . دارای آب هوای اقلیم نیمه خشک است .سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه میباشد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر