خرید بلیط هواپیما با کمترین قیمت ممکن

بلیط هواپیما دوحه را می توانید از شرکت هواپیمایی قطری تهیه کنید. شرکت هواپیمایی قطر پرچم دار این کشور است که عضو اتحادیه وان ورلد و معتبر‌ترین ایرلاین های جهان به شمار می آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر دوحه قرار دارد. دوحه پایتخت زیبای قطر است که در شرق آن و در کنار سواحل زیبای خلیج فارس قرار دارد. این شهر از لحاظ گردشگری رقیبی جدی برای دبی است. اگر اهل سفر و گشت و گذار هستید، سفر به دوحه را به شما پیشنهاد می‌کنم. با تهیه بلیط هواپیما دوحه از هواپیمایی قطری تمام آنچه که از یک سفر خوب انتظار دارید را خواهید داشت. 

بلیط هواپیما دوحه

 

 ایرلاین هواپیما قطری

از جمله ایرلاین های معتبر در خاورمیانه، ایرلاین قطری است. با پرواز قطری می توان به دوحه پرواز مستقیم داشت. ایرلاین قطری شامل سه کلاس فرست کلاس، اکونومی و بیزینس کلاس می‌باشد و سرویس های داخل کابین آن بسیار لوکس و مهمان نوازانه است. با بلیط هواپیما قطری، در هنگام پرواز به وای فای دسترسی خواهید داشت. هواپیما قطری غذاهای خوبی را در هر سه کلاس پروازی در اختیار مسافران قرار می دهد. با بلیط هواپیما دوحه از ایرلاین قطری می توانید از تمامی این امکانات بهره مند شوید.

ایرلاین قطر بیش از 150 کشور را به یکدیگر پیوند داده است و از جمله ایرلاین هایی است که به طور مداوم به هر 5 قاره ی جهان به صورت مستقیم پرواز دارد. با تهیه بلیط هواپیما دوحه از ایرلاین قطری می توانید از فرودگاه های قشم، امام خمینی تهران، مشهد و شیراز به این شهر پرواز داشته باشید.

ایرلاین قطری از ایران به هر جای جهان که پرواز کند، ابتدا در دوحه توقف دارد. در فرودگاه دوحه ترانزیت می شود و سپس به سفر به کشور مقصد ادامه می دهد. به همراه بلیط هواپیما دوحه می توانید ترانسفر فرودگاهی را نیز خریداری کنید.

بلیط هواپیما قطری

کلاس های پروازی بلیط هواپیما دوحه با ایرلاین قطری

همانطور که گفته شد ایرلاین قطری شامل 3 کلاس پروازی است که با هر کدام از این کلاس های پروازی آشنا می شویم.

فرست کلاس: در این کلاس پروازی تمامی نیاز‌های شما به بهترین شکل ممکن بر آورده خواهد شد. در این کلاس می‌توانید طعم بهترین غذا‌ها را بچشید و در اتاق خصوصیتان، صندلی خود را بخوابانید و به راحتی استراحت کنید. می توانید لپ تاپ خود را به راحتی شارژ کنید و هر زمان که خواستید به وای فای متصل شوید.

اکونومی کلاس: در این کلاس پروازی یک حوله گرم، پتو و بالش به شما داده می شود و صندلی هایتان بسیار جادار و بزرگ است. در این کابین تمامی صندلی ها دارای صفحه نمایش است.

بیزینس کلاس: در این کلاس پروازی فضای بزرگی در اختیار شما قرار می گیرد که در آن به راحتی می‌توانید استراحت کنید و از میز کاریتان برای انجام کار‌ها استفاده کنید. در این کلاس می‌توانید توسط پورت یو‌اس‌بی لپ تاپتان را شارژ کنید و با فضای بیرون ارتباط برقرار کنید. در بیزینس کلاس می‌توانید طعم غذاهای خوشمزه و لذیذ را بچشید و بر اساس نوع سلیقه از فیلم ها، موسیقی ها و بازی هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، لذت ببرید.