<

بلیط هواپیما ارزان به

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به , خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما تهران ، بلیط هواپیما به تهران ، بلیط هواپیما از تهران به ، تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، اردبیل ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به تهران ،

نکاتی درباره بلیط هواپیمایی فرانکفورت با لوفت هانزا ، آرتا پرواز

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در کشور آلمان، که در فهرست برترین شرکت های هواپیمایی در سطح دنیا می باشد، انواع بلیط هواپیما را به مسافران خود ارائه می کند که هر یک، شامل خدمات خاصی می باشند که در این مقاله بررسی می شوند.

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در آلمان، کار خود را از سال 1953 شروع کرده است و امروزه به عنوان یکی از بزرگ ترین ایرلاین های کشور آلمان شناخته می شود. در رتبه بندی های مختلف، رتبه این شرکت عبارتست از:

 • از نظر مقاصد مختلف برای پرواز، این شرکت رتبه دوم بین شرکت های هواپیمایی را دارد.
 • از لحاظ درآمد سالیانه در رتبه چهارم شرکت های هواپیمایی ایستاده است.
 • از لحاظ حمل و  نقل بار در رتبه هفتم قرار دارد.
 • همچنین رتبه دهم جهانی از لحاظ حمل و نقل مسافر در بین شرکت های هواپیمایی را داراست.

بلیط هواپیما لوفت هانزا

کلاس های پروازی لوفت هانزا

شرکت هوایی لوفت هانزا، خدمات خود را در قالب چهار کلاس پروازی به دریافت کنندگان بلیط هواپیما ارائه می دهد که عبارتند از:

 • اکونومی کلاس: مسافرانی که بلیط هواپیما برای این کلاس پروازی را دریافت نموده اند، در پرواز های طولانی مدت می توانند از امکانات رفاهی آن مانند بالشتک صندلی با عرض چهل سانتی متری، به همراه بالشتک انعطاف پذیر بهره ببرند. همچنین مسافران دارای بلیط هواپیما اکونومی کلاس با منو های غذایی و نوشیدنی متناسب با زمان برخاستن هواپیما و مقصد آن به همراه میان وعده های مختلف، پذیرایی می شوند.
 • پریمیوم اکونومی کلاس: خدماتی که به مسافران دارای بلیط هواپیما پریمیوم کلاس داده می شود بسیار زیاد است. با تهیه بلیط هواپیما این کلاس، هم فضای شخصی بیش تر و هم جای پای بیش تر به مسافران تعلق می گیرد. هیچ گونه هزینه ای بابت بار مجاز مسافران دارنده ی بلیط هواپیما این کلاس پروازی، دریافت نمی شود. بسته ی مخصوص مسافرتی نیز به آن ها تعلق می گیرد.
 • بلیط هواپیما فرانکفورت بیزینس کلاس: دریافت بلیط هواپیما برای بیزینس کلاس، امکاناتی هم چون صندلی های تا شو با قابلیت تبدیل به تخت و پریز را به همراه دارد. هنگامی که مسافران به فرانکفورت می رسند در سالن خوش آمد گویی مورد استقبال قرار می گیرند.
 • فرست کلاس و جت شخصی: افرادی که بلیط هواپیما برای این کلاس پروازی دارند علاوه بر اینکه از امکانات و خدمات فرست کلاس مانند صندلی های راحتی و قابل تبدیل به تخت های راحتی، کیف لوازم بهداشتی و نور پردازی مناسب برخوردار می شوند، پرواز با ناوگان جت شخصی لوفت هانزا در فرودگاه را نیز تجربه خواهند کرد. امکانات دیگری نیز در اختیار دارندگان این نوع بلیط هواپیما قرار می گیرد که پارکینگ ویژه یکی از این امکانات می باشد.

بلیط هواپیما لوفت هانزا کلاس اکونومی

میزان بار مجاز در هر کلاس پرواز

بسته به اینکه افراد چه نوع بلیط هواپیما را تهیه کرده باشند میزان بار مجازی که می توانند با خود به همراه داشته باشند نیز متفاوت می باشد. افرادی که بلیط هواپیما به فرانکفورت برای اکونومی کلاس را تهیه کرده اند می توانند یک چمدان تا وزن بیست و سه کیلو گرم داشته باشند. دارندگان بلیط هواپیما پریمیوم اکونومی کلاس، مجاز به حمل دو چمدان هر کدام تا وزن بیست و سه کیلوگرم هستند. در بیزینس کلاس نیز سقف بار مجاز در قالب دو چمدان، هر یک تا وزن سی و دو کیلوگرم، تعیین شده است. بار مجاز دریافت کنندگان بلیط هواپیمایی فرست کلاس، تا سه چمدان سی و دو کیلو گرمی، عنوان شده است.

بلیط هواپیما به تهران

مسیر های پرواز لوفت هانزا از ایران

تهران تنها شهر ایران است که در مسیر پرواز لوفت هانزا قرار دارد. پرواز هواپیما های لوفت هانزا از تهران به یکی از مقاصد زیر صورت می گیرد:

 • فرانکفورت
 • مونیخ
 • هانوفر
 • هامبورگ
 • برمن
 • اشتوتگارت
 • کلن
 • برلین
 • دوسلدورف

با تهیه ی بلیط هواپیما لوفت هانزا از تهران به هر یک از این شهرها می توانید سفر کنید.

مسیر های پرواز لوفت هانزا از سایر کشور ها

پرواز هواپیماهای لوفت هانزا به شمال اروپا شامل ادینبرو، وین، لوکزامبورگ گوتنبرگ، زوریخ، منچستر، آمستردام، اسلو، بروکسل، هلسینکی، دوبلین، کپنهاگ و ژنو می باشد. همچنین مسیر این پروازها در جنوب اروپا، بارسلون، لیسبون و والنسیا، فلورانس، لیون، آتن، صوفیه، ورونا بلغارستان، بلگراد، نیس فرانسه، مالاگای اسپانیا، ونیز، پورتو ایتالیا، تولوز اسپانیا، تورین ایتالیا، مادرید را در بر می گیرد. بوداپست، ورشو و پراگ از مقاصد پروازهای لوفت هانزا به اروپای شرقی می باشند. لس آنجلس، پورتلند، دالاس، وینیپگ، سیاتل، فنیکس، آتلانتا، سان فرانسیسکو، هیوستون، مکزیکوسی در آمریکای شمالی و ریودوژانیرو و بوگوتا در آمریکای جنوبی، نیز در مسیر پرواز هواپیما های لوفت هانزا قرار دارند..

 

بلیط هواپیما لوفت هانزا برای همه دنیا

موارد مرتبط

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

بلیط ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به ، بلیط هواپیما به مشهد ، بلیط هواپیما به شیراز ، بلیط هواپیما به اصفهان ، بلیط هواپیما به کرمان ، بلیط هواپیما به یاسوج ، بلیط هواپیما به گرگان ، بلیط هواپیما به ایلام

ادامه مطلب
گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

آبشار ایگوآسا با گستره ای در حدود سه برابر آبشار نیاگارا، یکی از مهیج ترین و زیباترین جاذبه گردشگری است. آبشار ایگوآسا در ناحیه گلوی شیطان با زیباترین و چشم نوازترین منظره طبیعت، آغازگر سقوط زیبای آب به پایین آبشار است.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران ، پرجمعیت ترین شهر ایران و مرکز استان تهران میباشد . دارای آب هوای اقلیم نیمه خشک است .سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه میباشد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر