قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

معرفی امکانات خطوط هوایی امارات ، آرتا پرواز

خرید بلیط هواپیما با کمترین قیمت ممکن

یکی از مسائلی که در تهیه بلیط هواپیما باید به آن توجه کرد، استفاده از امکانات و خطوط هوایی معتبر می باشد. در میان خطوط هوایی که بلیط هواپیما دبی را به فروش می رسانند، خطوط هوایی امارات یا امارات ایرلاین جایگاه ویژه ای دارد. خطوط هوایی امارات از بزرگترین و مشهورترین ایرلاین های هوایی در دنیا می باشد که همه روزه هزاران نفر را در سراسر دنیا جابجا می کند. مالکیت این خطوط هوایی در اختیار دولت محلی شهر دبی است و این خطوط هوایی زیرمجموعه «The Emirates Group» است.

درباره خطوط هوایی امارات

تاسیس شرکت امارات ایرلاین در سال 1985 صورت گرفت و از این زمان این شرکت روز به روز گسترده تر و بزرگتر شد و امروزه به 78 کشور جهان پروازهای منظمی را انجام می دهد. در حال حاضر این شرکت به دلیل قیمت مناسب و کیفیت پروازها در میان مسافران جایگاه ویژه ای دارد. بلیط هواپیما امارات ایر در 3 نوع اکونومی، فرست کلاس و بیزینس در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 

بلیط هواپیما دبی فقط در آرتا پرواز

تاریخچه امارات ایرلاین

در سال 1980 درست زمانی که شرکت گلف سرویس دهی به خانواده سلطنتی امارات را متوقف کرد، این کشور تصمیم به ایجاد خطوط هوایی ویژه خود گرفت. 5 سال بعد اولین پروازهای خطوط هوایی امارات به کشور هندوستان انجام شد. در آن زمان این شرکت تنها از تعداد معدودی ایرباس A300 و یک بوئینگ اجاره ای استفاده می کرد. اما با خرید 2 بوئینگ دیگر در سال های آتی، تعداد هواپیماهای خطوط هوایی امارات به 4 هواپیما رسید. با گذشت زمان و استقبال مسافرین این شرکت گسترش یافت و توانست پروازهای خود را به کشورهای دیگر نیز گسترش دهد.
در حال حاضر این شرکت بیش از 239 هواپیما را در خطوط مختلف جهان اداره می کند و همچنان نیز ناوگان خود را گسترده تر می کند. سرمایه گذاری قوی و خدمت رسانی مناسب موجب شده است که این شرکت هر روز بیشتر و بیشتر از قبل گسترده شود و رشد خوبی داشته باشد. امروزه بیشتر افرادی که راهی شهر دبی می شوند یا از این شهر به مقصدهای مختلف جهان جابجا می گردند بلیط هواپیما را از خطوط هوایی امارات تهیه می کنند.

سابقه هواپیمایی امارات

مسیرهای پرواز

اگر قصد پرواز با بلیط هواپیما و خطوط هوایی امارات را دارید باید بدانید که بیشتر هواپیماهای این خطوط هوایی در مسیر کشورهای جنوب و جنوب شرقی آسیا فعالیت دارند. در حقیقت بیشتر این کشورها ارتباطات هوایی خود را با این خطوط هوایی انجام می دهند. این خطوط هوایی در 6 فرودگاه کشور پاکستان و چین، 12 فرودگاه آمریکا، 6 فرودگاه انگلیسی و 5 فرودگاه استرالیایی همکاری دارد و پروازهای منظمی را به آنها انجام می دهد.

 بلیط هواپیما و مقاصد داخلی

بیشتر افرادی که بلیط هواپیما خطوط هوایی امارات را تهیه می کنند در حقیقت به مقاصد خارج از این کشور رفت و آمد دارند و هواپیماهای این خطوط هوایی بیشتر در مسیرهای بین المللی در حرکت هستند. این خطوط هوایی پروازهای منظمی به مقصد دبی و ابوظبی نیز دارد اما همچنان پروازهای خارجی در اولویت می باشد.

بلیط هواپیما دبی و کجاها با هواپیما امارات میتوانیم سفر کنیم

 پروازهای بین المللی

در ادامه لیستی از فرودگاه هایی که با تهیه بلیط هواپیما از این خطوط هوایی می توانید به آنها رفت و آمد کنید را نام میبریم.

فرودگاه هواری الجزیره، فرودگاه بین المللی حامد کرزی شهر کابل، فرودگاه چهارم فوریه در لواندا، فرودگاه بین المللی ملبورن، سیدنی، آدلاید، بریزین و پرت در استرالیا، فرودگاه بین المللی شهر وین، فرودگاه بین المللی منامه در بحرین، فرودگاه شاه جلال در داکا، فرودگاه بروکسل و همچنین 2 فرودگاه ریودوژانیرو و سائوپائولو در برزیل.

پروازهای دیگر این خطوط هوایی به کشورهای کانادا، کامبوج، چین، کرواسی، آلمان، قبرس، چک، مصر، دانمارک، اتیوپی، فرانسه، مجارستان، هندوستان و یونان نیز به طور مرتب صورت می گیرد. همچنین این خطوط هوایی به شهرهای مشهد و تهران نیز پروازهایی دارد.

پرواز خطوط هوایی امارات از تهران

شما در ایران نیز می توانید با خرید بلیط هواپیما از این خطوط هوایی به شهرهای بمبئی، دهلی، هنگ کنگ، گوانجو، زوریخ، تورنتو، نیویورک، لس آنجلس، لندن، دبی، قاهره، ملبورن، سیدنی، جاکارتا، توکیو، هامبورگ، فرانکفورت، رم و سانفرانسیسکو سفر کنید یا از مبدا این شهرها به مقصد تهران پرواز کنید. کافی است بلیط هواپیما را در سایت تهیه کنید یا برای خرید بلیط هواپیما به یکی از دفاتر خطوط هوایی امارات مراجعه کنید.

انواع بلیط هواپیما

شما می توانید از خطوط هوایی امارات 3 نوع بلیط اکونومی، تجاری و فرست کلاس را تهیه کنید. با خرید بلیط هواپیما فرست کلاس شما می توانید از کابین های سوئیت مانند مجهز و دارای تخت و کامپیوتر و تلویزیون و یخچال استفاده کنید. این کابین ها بیشتر در هواپیماهای ایرباس 380 و بوئینگ 777 وجود دارند.

بلیط هواپیما برای کابین های تجاری یا بیزینس کلاس نسبت به فرست کلاس قیمت مناسب تری دارد اما این کابین ها نیز به حد کافی مجهز هستند. شما در یک پرواز تجاری می توانید از صندلی های ویژه دارای ماساژور، پارتیشن خصوصی، چراغ مطالعه، تلویزیون و شارژر استفاده کنید.

پروازهای اقتصادی که بیشترین میزان بلیط هواپیما در شرکت امارات ایرلاین را به خود اختصاص داده اند صندلی های عادی هستند که در این پروازها برای مسافران پورت usb و تلویزیون LED نیز در نظر گرفته شده است.

انواع کلاسهای قابل خرید بلیط هواپیما امارات

بدون شک میتوان گفت که کمتر کسی از خرید بلیط هواپیما از این شرکت و سفر با خطوط هوایی امارات ایرلاین ناراضی خواهد بود. پس آسوده بنشینید و از سفر خود لذت ببرید.

 

آموزش خرید بلیط هواپیما ، آرتا پرواز

در حال جستجو برای بلیط هواپیما ارزان از ایران هستید , آرتا پرواز

بیگ بن ساعت و برج ساعت در لندن ، آرتا پرواز

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر