<

بلیط هواپیما ارزان به

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به , خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما تهران ، بلیط هواپیما به تهران ، بلیط هواپیما از تهران به ، تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، اردبیل ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به تهران ،

بلیط هواپیما ، آرتا

جهت جستجوی بلیط هواپیما در تصویر زیر کلیک کنید :

جستجو بلیط ارزان هواپیما

سابقه فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی آرتا پرواز

شرکت آرتا پرواز در سال 1389 با اتکا به سابقه فعالیت 30ساله مدیریت و کارکنان خود  با کسب مجوزهای سازمان محترم هواپیمایی کشوری ، سازمان میراث فرهنگی و سازمان حج زیارت و با عقد قراردادهای همکاری با کلیه ایرلاینهای داخلی و بعضی از ایرلاینهای خارجی توانست در کمترین زمان خود را در بین آژانسهای پر فروش و مطرح ایران عزیزمان قرار دهد . و در طول یک دهه فعالیت خود تمام سعی این مجموعه بر رضایت کامل مشتریان خود بوده و تا حدودی نیز در این مورد موفق بوده بطوری که در طول فعالیت خود حتی یک مورد شکایت از آرتا پرواز به سازمانهای ذی ربط ارجاع نشده است .

مدیریت و تمام کارکنان این شرکت به شما این اطمینان را می دهند که در طول سفر همراه و همسفر شما خواهیم بود .

بلیط چیست :

بلیط یا بلیت تکه کاغذی می باشد که مشخصاتی روی آن ثبت میشود و شامل زمان ، تاریخ و اسم شخص خریدار را شامل میشود .

و اکثرا در سینماها ، پارکها ، موقع سوارشدن به اتوبوس ، هواپیما و قطارمورد استفاده قرار میگیرد و  باید از قبل با مراجعه به محل فروش بلیط مورد نظر یا با واردن شدن به سایتهای تهیه بلیت الکترونیکی اقدام به خرید بلیط نمود .

بلیط و انواع مختلف آن در سفر

بلیط هواپیما :

آنهایی که اهل سفر هستند چه زمینی و چه هوایی میدانند که باید قبل از رفتن به  ترمینال ، راه آهن و فرودگاه برای انجام مسافرت باید  اقدام به خرید بلیط مورد نظر کنند .

برای خرید بلیط هواپیما امروزه علاوه بر مراجعه به آژانسهای مسافرتی مثل آرتا پرواز راههای دیگری که بسیار راحتر ، سریعتر و ارزانتر نیز که به خرید منجر میشود وجود دارد و آن خرید بلیط هواپیما بصورت اینترنتی میباشد .آرتا پرواز علاوه بر فروش حضوری بلیط هواپیما اقدام به راه اندازی سایت آنلاین خرید بلیط هواپیما نموده است که فقط با چند کلیک ساده و داشتن رمز دوم اینترنتی عابر بانک خود و داشتن مهارت در خریدهای اینترنتی می توانید بلیط هواپیما خود را در گوشی موبایل یا ایمیل خود دریافت کنید.

لازم به تذکر است که حتما قبل از واریز مبلغ بلیط هواپیما خریداری شده قوانین بلیط مربوطه را  مطالعه کنید تا دچار ضرر و زیان نگردید.

 

بلیط هواپیما و توضیحات مربوط به آن

بلیط اتوبوس :

مسافرتهای زمینی با چند روش انجام میگیرد که متداول ترین آن با اتوبوس هست . اتوبوسهای امروزی شاید با آن صندلیهای لوکس خود اگر راحتر از صندلیهای هواپیما هم نباشند ، بدتر هم نیستند . پس این نو از مسافرت علاوه بر اینکه ارزان هست بعضی مواقع حتی راحتر از هواپیما هم می باشند .سایت خرید بلیط آرتا پرواز این امکان را نیز توانسته برای مسافرین فراهم کند .

باز برای یاد آوری تذکر داده میشود حتما قوانین را قبل از خرید بلیط اتوبوس مطالعه فرمایید .

بلیط اتوبوس

 

 

بلیط قطار :

ارزان ، راحت و جذاب سه دلیل عمده کسانی هست که با قطار به مسافرت می پردازند . ولی متسفانه فعلا در کشور ما همه استانها به این مسافرت که بسیار محبوب هست دسترسی ندارند ولی حتما در چند سال اخیر بسیاری از شهرهای ایران به شبکه ریلی متصل خواهند شد  .

البته سایت آرتا پرواز فروش بلیط قطار خود را  برای اهالی این نوع از مسافرتها نیز فراهم کرده تا بتواند ارائه خدمات خود را کاملتر  کند .

 

بلیط قطار

 

بلیط هواپیما داخلی

مسافرت دو نوع دارد یا داخلی یا خارجی

بسیاری از مردم دوست دارند تمامی ایران را بگردند البته اگر بودجه کافی برای اینکار داشته باشند .یکی با اتوبوس ، یکی با قطار و دیگری با هواپیما

سایت خرید آنلاین بلیط آرتا پرواز همه اینها را برای شما جمع آوری کرده تا با خرید بلیط هر یک از موارد یاد شده یا ترکیبی از هر سه به مسافرت خود ببپردازید و لذت ببرید .

بلیط هواپیما خارجی :

بلیط هواپیما خارجی آرتا با ایران ایر

 

 

دیگر امروزه کمتر کسی هست که اهل سفر باشد حداقل نداند که چگونه و  به کجا  برود . به لطف اینترنت آنقدر مقاصد گردشگری خارجی تبلیغات و اطلاعات در اختیار مسافرین گذاشته شده  است که مسافرتهای برون مرزی هر روز بیشتر میشود البته اگربودجه کافی داشته باشیم .

مسافرتهای خارجی برای تجارت ، سیاحت و زیارت دیگر جزء ای از زندگی این روزهای مردم شده است .

 

بلیط هواپیما اکونومی

دنیای تجارت در صنعت توریسم و هوانوردی آنقدر وسیع شده است که ایرلاینها را   مجبور به ارائه پکیجهای مختلف کرده است و هر ایرلاینی  ارزانتر ، با کیفیت تر و محترمانه تر فروش بیشتر .

و به همین خاطر هست که کلاسهای اکونومی بیشترین پکیج نرخی و بیشترین طرفدار را دارد .

 

بلیط هواپیما بیزنس

دنیای مدرن و پر از زرق و برق آن و ثروتهای کلان بدست امده از نفت ، تکنولوژی در صنعت هوانوردی هم برای خود جایگاهی پیدا کرده و سازندگان هواپیما و ایرلاینها را به سمت لاکچری بودن کشانده و تقریبا همه ایرلاینها و سازنگان هواپیما را وادار کرده که بخشی از خدمات  را بصورت کاملا متفاوت از کلاسهای اقتصادی خود ارائه کنند .

صندلیهای پهن تر ، غذاهای کاملتر ، نوشیدنیهای ناب تر ، مهمانداران با تجربه تر و سالن های انتظار خاصتر  ولی با نرخهای نجومی از مشخصه های صندلیها بیزنس می باشد .

 شاید یک روزی شما هم یک از مسافرین صندلیهای بیزنس هواپیما باشید .

 

بلیط هواپیما سیستمی

این روزها یکی از سوالات متدوال در موقع خرید بلیط هواپیما این هست که سیستمی یا چارتری ؟

که البته بر خلاف باور تقریبا هیچ فرقی بین این دو نیست فقط  بلیط های سیستمی قابلیت استرداد وجه در صورت انصراف از سفر  پس از کسر جریمه مشخص شده توسط ایرلاین که در  قسمت قوانین خرید بلیط موقع صدور حتما باید مطالعه کنید را دارد .

بلیط هواپیما چارتر

وقتی یک آژانس هواپیمایی اقدام به اجاره نمودن صندلیهای هواپیما یک ایرلاین را در مسیر خاصی میکند به آن نوع بلیط هواپیما ، چارتر گفته میشود و این نوع از بلیط هواپیما علاوه بر رعایت کردن قوانین ایرلاین  یک تعداد قوانین خاص مانند غیر قابل استرداد بودن توس آژانس چارتر کننده  هم به آن اضافه میشود . پس حتما در موقع خرید بلیط هواپیما قوانین ذکر شده را به دقت مطالعه کنید.

چه موقع بلیط هواپیما ارزان میتوانیم بگیریم

10راهکار برای خرید بلیط هواپیما ارزان

 

بلیط هواپیما آرتا

 

 

 1. شما در ابتدا سعی کنید بفهمید که نرخ متوسط بلیط هواپیما مقصد شما چقدر هست . و هنگامی که برای خرید بلیط هواپیما اقدام میکنید مبنای شروع قیمتها را بدانید تا بتوانید مسیر مناسب برای مقصد خود را از سیستمهای فروش آنلاین بلیط هواپیما استخراج کنید .

 

 1. زمان خرید را بدرستی تنظیم کنید . شاید نتوانید برای یک سفر کاری به تهران روز پرواز و در روزهای کاری ، بلیط هواپیما با نرخ مناسب پیدا کنید . حتما برنامه ریزی های لازم را برای خرید بلیط هواپیما را از قبل داشته باشید اگر مجبور شدید در زمان نامناسبی به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید با آژانس آرتا پرواز جهت دریافت راهنایی های لازم در تماس باشید .

 

 1. تبلیغات را از کانال و سایت artaparvaz بصورت دائم پیگیر باشید .

 

4 . اگر شهر مقصد شما دارای چندین فرودگاه هست مثل استانبول ترکیه ، حتما برای تهیه بلیط هواپیما ارزان هر دو فرودگاه را جهت خرید بلیط هواپیما کنترل کنید بعضی مواقع نرخ بلیط هواپیما از یک فرودگاه در همان شهر نسبت به فرودگاه دیگر در  آن شهر ارزانتر  هست .

 

5 . سایتهای مختلف را جهت خرید بلیط هواپیما را مقایسه کنید ولی ما مطمئنن ارزانترین نرخ بلیط هواپیما را ارائه میکنیم

 

 1. جستجوی چند مقصد ، بطور مثال وقتی از یک نقطه به نقطه دیگر پرواز مستقیمی وجود ندارد شما میتوانید به مسیرهای ترانزیت توجه کنید و مقاصد ترانزیت را میتوانید عوض کنید تا ببینید که از کجا و از کدام فرودگاه نرخ ارزان را پداکنید

 

مثلا در مسافرت به امریکا به جای ترانزیت از دبی به ترانزیت از استانبول فکر کنید

 

7 . بجای ایام و ساعتهای شلوغ از روزهای معمولی هفته استفاده کنید میتوانید بجای شنبه ها برای خرید بلیط هواپیما  چهار شنبه ها به  مسافرت خود برنامه ریزی کنیم .

 

 1. از پروازهای داخلی کشورها برای ادامه مسیرها استفاده کنید پرواز های داخلی ارزانتری وجود دارند که نرخهای اقتصادی تر ارائه میکنند .

 

9.بعضی از پروازهای ترانزیتی هستند که توقف طولانی تر در شهرهای ترانزیت دارند میتوانید از این نوع پروازها هم برای خرید بلیطهای هواپیما ی ارزان قیمت استفاده کنید .

 

 1. خرید از سایتهای آنلاین مثل artaparvaz که همیشه با تخفیف بلیتهای خود را ارائه میکند .

 

چرا با هواپیما به سفر برویم

زمان کم ، مسافت طولانی ، مسافرت خاص ، امنیت ، رفاه و خیلی دلایل دیگر ما را مجبور میکند که با هواپیما به مسافرت خود بپردازیم و هزینه بیشتری نسبت به سایر مسافرتها بپردازیم

قیمت بلیط هواپیما

در چند سال اخیر با ارائه قانون نرخ گذاری شناور حتی مسافرهای بیزنس کلاس هم دنبال خرید ارزان بلیط هواپیما هستند که الته لازم هست حتما ده قانون بالا را برای خرید ارزان بلیط هواپیما رعایت کنید .

ایرلاینهای داخلی برای خرید بلیط هواپیما

زمانی بود که فقط یک ایران ایر یا همان هما که مخفف هواپیما ملی ایران هست را داشتیم ولی الان با داشتن چندین ایرلاین رقابت های بیشتری در صنعت توریسم و هوانوردی ایجاد شده است .

و مسافران کثیرالسفر حتی روی بعضی ایرلاینها تعصب خاصی پیدا کردند.

 

ایرلاینهای خارجی برای بلیط هواپیما

تقریبا این برای همه کشورها صدق میکند که از مبدا آن کشور برای همه جای دنیا پرواز نباشد که البته در کشور ما بعلت کمبود هواپیما و تحریمها یک کم بیستر این مسئله مسافران را اذیت میکند و برای مسافرتهای خود مجبور میشوند که از ایرلاینهای خارجی استفاده کنند با نرخهای بالاتر و توقف در زادگاه آن ایرلاین .

 بلیط هواپیما

آرتا پرواز . کام

تیم آرتا پرواز بنا به نیاز جامعه و تقاضای مشتریان خود تصمیم بر ان گرفت که یک سایت حرفه ای در ضمینه فروش بلیط هواپیما ایجاد نماید

تا بتواند خدمات خود را بصورت آنلاین ارائه دهد .

آرتا پرواز . کام با آماده کردن زیر ساختهای لازم و با پشتیبانی 24 ساعته خود یک از سایتهای موفق در ضمینه خرید بلیط هواپیما می باشد و هر روز نیز نسبت به بروز رسانی این سایت توجه خاص میشود که شما مسافرین عزیز و مشتریان بالقوه این شرکت با اطمینان خاطر مقدمات سفر خود را فراهم کنید و دیگر نیازی به مراجعه مستقیم به دفتر فروش نداشته باشید .

در ضمن مدیریت شرکت با آماده دریافت پیشنهادات و نظرات سازنده شما می باشد .

خدمات ارائه شده در سایت آرتا پرواز.کام

 1. ارائه بلیط هواپیما داخلی

 2. ارائه بلیط هواپیما خارجی از مبدا ایران

 3. ارائه بلیط هواپیما خارجی از مبدا خارج از ایران

 4. بلیط هواپیما خارجی از طریق ترانزیت از کشوری غیر از مبدا و مقصد شما

 5. ارائه رزرو هتل داخلی

 6. ارائه رزرو هتل خارجی

 7. ارائه بلیط اتوبوس

 8. ارائه بلیط قطار ( به زودی )

شرح خدمات آرتا پرواز.کام

بلیط هواپیما داخلی

 1. بلیط هواپیما داخلی

 • بلیط هواپیما سیستمی داخلی

این نوع از بلیط هواپیما که تماما تحت نظر سازمان هواپیمایی کشوری ارائه میشود بصورت کاملا خاص و بعضا با ارائه تخفیفاتی که ایرلاینها و خود مدیریت سایت برای مسافرین در نظر گرفته شده  در اختیار شما قرار داده میشود و تمامی ایرلاینهای موجود در مسیر پروازی شما برای نماسش پس از انتخاب مسیر ، تاریخ و تعداد نفرات با کلیک بر روی کلمه جستجو بصورت خیلی ساده و روان نمایش داده میشود که شما میتوانید با انتخاب هرکدام از آنها به سادگی هر چه تمام اقدام به خرید بلیط هواپیما سیستمی داخلی کنید.

 • بلیط هواپیما چارتر

بلیط هواپیما داخلی چارتر نیز از این قضیه که تحت کنترل سازمان هواپیمایی کشوری میباشد کاملا شبیه بلیط هواپیما سیستمی میباشد با این تفاوت که در بلیط هواپیما چارتر یک قانون که تقریبا از طرف چارتر کننده اضافه میشود و آن این است که غیر قابل استرداد میباشد و به همین علت هست که باید در خرید آن در مورد زمان، اسامی مسافرین و مبلغ دقت لازم را حتما حتما داشته باشید تا خدای نکرده دچار ضرر و زیان نگردید .

 • بلیط هواپیما خارجی از مبدا ایران

بلیط هواپیما خارجی نقطه به نقطه

این نوع به آن دسته از بلیط های هواپیما اطلاق میشود که شروع مسافرت از یکی از شهرهای ایران یعنی همان مبدا شما به به یک شهر کشور مقصد شما .

یعنی شما در طول پرواز خود در هیچ یک از شهرهای مابین توقف نخواهید داشت بطور مثال به یک مسیر ذکر شده توجه فرمایید

مبدا : تهران      مقصد : استانبول

در این مسیر شما در هیچ شهری توقف نخواهید داشت .

 

 

 • بلیط هواپیما خارجی از مبدا خارج از ایران

این خود شامل دو نوع دیگر میباشد :

بلیط هواپیما خارجی از مبدا خارج ایران به ایران

به لطف وجود اینترنت و بوجود آمدن بلیط های الکترونیکی لازم نیست شما برای خرید بلیط خود وقتی که در ایران نیستید یا موقع خرید بلیط هواپیما برای عزیزانتان که در خارج از ایران هستند حتما به دفاتر فروش بلیط هواپیما در مبدا مسافرت خود مراجعه کنید میتوانید با مراجه به سایت ارتا پرواز . کام  و حتی تماس با شماره تلفنهای پشتیبانی اقدام به خرید بلیط خود کرده و هزینه را از طریق کاتهای شتاب و با ریال پرداخت نمایید .

به مثال زیر توجه فرمایید :

مبدا : پاریس      مقصد : تهران

 

بلیط هواپیما خارجی از مبدا خارج ایران به یک کشور غیر از ایران

 

گاها برای مسافرین بین المللی این مورد پیش آمده که نه شروع مسافرت از ایران هست نه مقصد به ایران که این هم کاملا با آرتا پرواز.کام کاملا مسئله ای حل شده می باشد فقط باز در این نوع  از خرید بلیط هواپیما حتما دقت داشته باشید که بار ، زمان و غیر قابل استرداد بودن بعدا برای شما دردسر آفرین نباشد ودر صورت نیاز با تیم پشتیبانی تماس حاصل کنید .

به مثال زیر توج کنید :

مبدا : پاریس    مقصد : لندن

 

 • بلیط هواپیما خارجی از طریق ترانزیت از کشوری غیر از مبدا و مقصد شما

ما برای مسافرت به اروپا و آمریکا و آسیا شرقی گاها با کمبود بلیط هواپیما از طریق ایرلاینهای داخلی هستیم . با توجه به فعالیت ایرلاینهای متعدد خارجی تقریبا این مشکل حل شده می باشد اما چگونه ؟

میخواهیم این قسمت را با شرح یک مثال برای شما عزیزان توضیح بدهیم :

بطور مثال ما از ایران برای کشورهای آمریکایی پرواز نقطه به نقطه نداریم اما هواپیمایی ترکیش یا ایرلاینهای کشورهای عربی از این پروازها را دارند ما در آرتا پرواز.کام میتوانیم شما را از طریق این ایرلاینها به کشورهای آمریکایی میرسانیم . اگر میپرسید چگونه باید بقیه مطالب را با دقت بخوانید ...

وقتی مسیر پرواز ما نیویورک هست می توانیم از طریق یکی از ایرلانهای عربی که تقریبا هم هر روز روز هم به تهران و هم به نیویورک پرواز دارند استفاده کنیم

بطور مثال :

مبدا : تهران با هواپیمایی امارات      نقطه ترانزیت : دبی      مقصد : نیویورک

و حتما در موقع رزرو این نوع از بلیط هواپیما باید به زمان انتظار در نقطه ترانزیت  داشته باشید

گاها این نقطه ترانزیت از دو شهر اروپایی انجام میشود که نرخهایه پایین تری هم دارند ولی حتما توجه داشته باشید که این نوع بلیط فقط موقعی قابل صدور می باشد که شما دارای ویزای شنگن باشید .

البته این توضیحات برای انواع بلیط هواپیما خارجی که در بالا شرح داده شده هست نیز شامل می شود .

 • رزرو هتل داخل ایران

رزرو هتل در داخل ایران یکی دیگر از خدمات گروه آرتا پرواز می باشد که به تازگی در سایت راه اندازی شده و شما مسافرین عزیز میتوانید با انتخاب شهر مقصد و تاریخ به نسبت شبهای اقامت خود پس از مقایسه چندین هتل و دیدن مشخصات آن هتل با خیالی آسوده اقدام به رزرو فرمایید .

 • رزرو هتل خارجی

یکی از دغدغه های اصلی مسافران خارجی هتل محل اقامت خود در مقصد هست که آرتا پرواز به این هم فکر کرده و بهترین هتل ها را که بیش از 150000 هتل در سراسر دنیا باشد را در اختیار کاربران خود قرار داده که بتونند با سهولت و با پرداخت ریالی به رزرو هتل خود اقدام کنند .

 • معرفی بعضی از مسیرهای پر تردد

برای کسب اطلاعات بیشتر در هریک از مسیرها روی آن کلیک کنید

بلیط هواپیما تهران  

بلیط هواپیما مشهد

بلیط هواپیما اهواز

بلیط هواپیما شیراز

بلیط هواپیما کرمان

بلیط هواپیما بندرعباس

بلیط هواپیما یاسوج

بلیط هواپیما تبریز

بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما رشت

 

 

 • معرفی ایرلاینهای طرف قراداد با آرتاپرواز جهت فروش بلیط هواپیما

 1. بلیط هواپیما ایران ایر

 2. بلیط هواپیما آسمان

 3. بلیط هواپیما ماهان

 4. بلیط هواپیما آتا

 5. بلیط هواپیما قشم ایر

 6. بلیط هواپیما کاسپین

 7. بلیط هواپیما سپهران

 8. بلیط هواپیما تابان

 9. بلیط هواپیما ایران ایر تور

 10. بلیط هواپیما ترکیش

 11. بلیط هواپیما قطر ایر ویز

 12. بلیط هواپیما امارات

 13. بلیط هواپیما لوفت هانزا

 14. بلیط هواپیما پگاسوس

 15. بلیط هواپیما اطلس جت

مقالات مرتبط :

 

بلیط هواپیما و ملزومات سفر , آرتا پرواز

بلیط هواپیما بم ، ارگ بم شاهکار معماری خشتی جهان ، آرتا

بلیط هواپیما تورنتو ، بهترین زمان برای سفر به تورنتو ، آرتا

بلیط هواپیما چین ،دیوار چین در شکوهی از خلاقیت معماری ، آرتا

بلیط هواپیما توکیو ، کوه فوجی در کشور آفتاب تابان ، آرتا

بلیط هواپیما مسکو موزه آرمیتاژ، موزه ای زیبا در قلب سن پترزبورگ ، آرتا

بلیط هواپیما لاس وگاس ، نورانی ترین شهری که از فضا خواهید دید

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

خرید بلیط هواپیما برای گشت گذار در کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما قزاقستان و سفر به سرزمین ناشناخته ها

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

 

 

 

 

 

 

 


 

 

موارد مرتبط

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

بلیط ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به ، بلیط هواپیما به مشهد ، بلیط هواپیما به شیراز ، بلیط هواپیما به اصفهان ، بلیط هواپیما به کرمان ، بلیط هواپیما به یاسوج ، بلیط هواپیما به گرگان ، بلیط هواپیما به ایلام

ادامه مطلب
گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

آبشار ایگوآسا با گستره ای در حدود سه برابر آبشار نیاگارا، یکی از مهیج ترین و زیباترین جاذبه گردشگری است. آبشار ایگوآسا در ناحیه گلوی شیطان با زیباترین و چشم نوازترین منظره طبیعت، آغازگر سقوط زیبای آب به پایین آبشار است.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران ، پرجمعیت ترین شهر ایران و مرکز استان تهران میباشد . دارای آب هوای اقلیم نیمه خشک است .سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه میباشد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر