<

بلیط هواپیما ارزان به

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به , خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما تهران ، بلیط هواپیما به تهران ، بلیط هواپیما از تهران به ، تهران ، مشهد ، شیراز ، اهواز ، اردبیل ، بلیط ، بلیط به ، هواپیما ، هواپیما به ، خرید بلیط ، خرید بلیط از ، بلیط هواپیما از ، بلیط تهران ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به تهران ،

بلیط هواپیما و ملزومات سفر , آرتا پرواز

چرا آرتا پرواز را برای خرید بلیط هواپیما انتخاب کنیم ؟

بلیط هواپیما به

 

شاید در زمانهای نه چندان دور وقتی صحبت از مسافرت می شد کمتر کسی به این فکر میکرد که می تواند بدون مراجعه به آژانس هواپیمایی مقدمات سفر خود از قبیل رزرو بلیط هواپیما ، رزرو هتل و ترانسفر اقدام به سفر  کند و این زمانی یک مشکل بزرگتر بود که ساعت 5 بعد از ظهر هم رد کرده بود و آژانس ها تعطیل میکردند،  تمامی برنامه ها به هم می ریخت . به لطف نو اندیشان و فن آوری های نوین و به برکت وجود اینترنت یک راه حل که الانه شاید خیلی هم ساده به نظر میرسد همه دغدغه های سفر تقریبا بر طرف شده است و آن خرید اینترنتی هست .

یک لحظه شما تصور کنید .ساعت 12 شب هست و یک برنامه کاری پرسود شما را به سفر دعوت میکند شما همین لحظه فقط کافیست اینترنت موبایل یا اینترنت وای فای خود را روشن کنید و با زدن کلمه بلیط هواپیما صد ها سایت رزرو بلیط هواپیما برای شما نمایان خواهد شد شما با داشتن رمز دوم کارت اعتباری خود و با ورود به یکی از آنها که دارای مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه هست  اقدام به خرید بلیط هواپیما و رزو هتل میکنید و به طور آنی  بلیط خود را در گوشی موبایل یا ایمیل خود دریافت خواهید کرد .

شاید یک سوال اینجا پیش بیاید که چطوری میتوانیم به یک تصویر اعتماد کنیم .

خوب پاسخ این است که اکثر سایتهای رزرو دارای پشتیبانی قوی از آژانس ارائه دهنده خدمات هستند و میتوانید هر وقت که اراده کردید  یک استعلام بگیرید و تمامی این سایتها بدون استثنا حتما و باید دارای نماد الکترونیکی  و مجوز فروش از سازمان هواپیمایی کشوری باشند  و این مجوزها پس از دادن تضمینهای کافی در اختیار صاحبان سایتها قرار می گیرند که بصورت تصویر در سایتها گماشته شده اند  و این  برای اطمینان خریداران اینترنتی بلیط هواپیما می باشد .

 

بلیط هواپیما به

 

 سایت آرتا پرواز.کام هم همه مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری ، نماد الکترونیکی و نماد سازماندهی و حقوق مسافر را دریافت کرده است که به شما اطمینان بدهد که تا انتهای سفر با شما خواهد بود و شما را به یک سفر بدون دغدغه بدرقه کند   .

بلیط هواپیما

توضیح مهم برای خرید بلیط هواپیما

خواهشمند است که در هنگام خرید بلیط و رزرو هتل  حتما دقت لازم را داشته باشید و این موضوع هیچ ربطی به خرید اینترنتی یا حضوری ندارد چون هرگونه خرید اشتباه میتواند شما را به یک چالش بکشد و مشکلات و ضررهایی را متوجه شما بکند . در اکثر مواقع آژانس برای اصلاح اشتباهات بوجود آمده هیچ گونه اختیاراتی ندارد پس لطفا همه نکات را به دقت و با حوصله ادامه دهید .

انواع مسافرت :

در حالت کلی میتوان گفت سفر کردن یا داخل کشور و در چارچوب مقررات و قوانین کشور که در آن زندگی میکنیم صورت میگیرد و یا مسافرت خارجی که نیاز دارد علاوه بر رعاینت بعضی از قوانین داخلی حتما از قوانین کشور مقصد و حتی شهری یا روستایی که به آنجا مسافرت  میکنیم اطلاعات کسب کنیم و آگاهانه به سفر خود بپردازیم

مسافرتهای داخلی :

این نوع از مسافرت خود شامل چندین مورد مانند : زیارتی ، توریسم سلامت ، توریسم طبیعت گردی و چندین موارد دیگر می باشد که باید حتما به نسبت سفر خود مایحتاج و قوانین مربوط به آن نوع را قبل از سفر از آزانس مسافرتی خود بپرسید و کاملا آگاهانه سفر خود را انجام دهید .

 

مسافرتهای خارجی

خوب این نوع از سفر هم شامل چندین مورد هست و تقریبا مشابه مسافرتهای داخلی ولی حتما بدانید که اطلاع از قوانین داخلی و خارجی برای مسافرتهای خارجی ضرروزی است .

چه کشوری ویزا میخواهد ، چه کشوری ویزای ترانزت لازم دارد ، چه مدت میتوانید در کشور مقصد اقامت داشته باشید ، ویزای صادر شده به شما کاری هست یا توریستی ، به کدام شهرها نمی توانید سفر کنید ( مانند روسیه که در ویزای توریستی به اکثر شهرهای آن نمی توانید سفر کنید ) ، به کدام کشورها نمی توانید سفر کنید و ....

پس حتما قبل از اقدام به بلیط هواپیما و اخذ ویزا حتما تمام شرایط را با آزانس خود چک کنید .

 چه چیزهای برای مسافرت های خارجی لازم هست .

  1. پاسپورت :

شما قبل از سفر به یک کشور خارجی حتی کشورهای همسایه باید از کشور خود اجازه خروج دریافت کنید و زیر نظر دولت مطبوع خود اقدام به سفر کنید تا بتوانید از حمایتهای بین المللی که دولت شما می تواند از شما در صورت بروز مشکلات  به کمک شما بیاید برخوردار باشید .

2.ویزا :

ویزا یک اجازه ورود به شما برای کشور مورد نظر میباشد .بعضی از کشورها بنا به قراردادهای که فی مابین دولتها بسته شده افراد می توانند بدون ویزا تردد کنند .

شما در زمان اخذ ویزا حتما توجه داشته باشید که نوع ویزای شما ( توریستی ، کاری ، دانشجویی ، درمانی ...) به چه هدفی اخذ شده است و باید قوانین مربوط به آن نوع ویزا را حتما رعایت کنید .

  1. بلیط

بسته به نوع سفر خود ( زمینی ، دریائی ، هوائی ) بلیط خود را قبل از سفر از سایت آرتا پرواز رزرو کنید و پیشنهاد میکنیم که حتما از چند روز قبل نسبت به تهیه بلیط خود اقدام کنید تا بتوانید نرخهای ارزان قیمت بلیط را پیدا کنید .

  1. رزرو هتل

خوشبختانه در سایت آرتا پرواز این امکان بوجود آمده که مسافران عزیز میتوانند هتل های خارجی را با کارت شتاب خود و با پرداخت ریالی رزرو کنند .

  1. ترانسفر

  2. راهنما

 

 

 

 

 

 

 

 

موارد مرتبط

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

آرتا پرواز: خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی ارزان

بلیط ، بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما به ، بلیط هواپیما به مشهد ، بلیط هواپیما به شیراز ، بلیط هواپیما به اصفهان ، بلیط هواپیما به کرمان ، بلیط هواپیما به یاسوج ، بلیط هواپیما به گرگان ، بلیط هواپیما به ایلام

ادامه مطلب
گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

گلوی شیطان واقع در آبشار ایگوآسا یکی از هفت عجایب طبیعی جدید دنیا

آبشار ایگوآسا با گستره ای در حدود سه برابر آبشار نیاگارا، یکی از مهیج ترین و زیباترین جاذبه گردشگری است. آبشار ایگوآسا در ناحیه گلوی شیطان با زیباترین و چشم نوازترین منظره طبیعت، آغازگر سقوط زیبای آب به پایین آبشار است.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما تهران ، آرتا پرواز

پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران ، پرجمعیت ترین شهر ایران و مرکز استان تهران میباشد . دارای آب هوای اقلیم نیمه خشک است .سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه میباشد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر