بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

بلیط هواپیما قشم ، طبیعت بکر و زیبای جزیره قشم ، آرتا

بلیط هواپیما

قشم با داشتن جنگل حرا یا طلای سبز، معجزه طبیعت را در زیباترین شکل جلوی دیدگان شما نقش می زند.

قشم با زیبایی های زیاد و عجایب هفت گانه،  به عنوان گنجی با ارزش در دنیای جذب توریست محسوب می شود.

آیا طالب دیدار نزدیکترین جزیره به بندر عباس و یا بزرگترین جزیره خلیج فارس هستید؟

بی شک دیدار از قشم بهترین گزینه برای شماست. پس بدون معطلی با خرید بلیط هواپیما به فرودگاه قشم، خود را به مقصد برسانید. توجه داشته باشید که تهیه بلیط هواپیما و رفتن به قشم یکی از بهترین راههای دیدار از این جزیره زیباست.

  1. غار خربس

قدمت غار خربس به دوران مادها می رسد. غار دارای آثار بسیار با عظمت و پیچیده ای از معماری صخره ای در دل ارتفاعات خود است. وجود 9 روزنه، ورودی غار را تشکیل می دهد.

 

بلیط هواپیما قشم

 

همچنین درون آن از دهلیز، تالار، چشمه ها و روزنه های زیاد متصل بهم ساخته شده است. وجود رمزآلود غار و واقع شدنش در ارتفاعاتی این چنین، موجب تصوراتی بر این عقیده است که زمانی در دوره مادها از این مکان به عنوان پرستشگاه مهر و الهه میترا استفاده می گردید.

میترا یکی از خدایان کهن باستانی است.

بلیط هواپیما

 

  1. جنگل حرای جزیره قشم

یکی از معجزات خداوند را می توان در خلق طبیعت زیبای این جنگل سبز دریایی مشاهده کرد. سطح آب در حالت معمولی به یک تا یک و نیم متر می رسد. آب دائم در حال جزر و مد بوده و در هنگام مد، درختان به زیر آب رفته یا به صورت شناور بر آب می مانند. در زمان فرو رفتن آب این تصور پدید می آید که انگار درختان در زمینی خشک به رشد و نمو خود ادامه می دهند.

درختان حرا در گذر میلیونها سال قادر به سازگاری با آب شور دریا می باشند. طول این درختان به 3 تا 6 متر رسیده و در تمام مدت سال سبز هستند.

با توجه به شرایط آب و هوای مناسب، این جنگل محل زیست امن و مطمئنی برای گونه های مختلف پرندگان، زیستگاه مطلوبی برای ماهیان، نرم تنان و پرندگان مهاجر گرمسیری می باشد. تماشای مرغان ماهی خوار، لک لک، پلیکان، مرغابی و ... در منطقه حفاظت شده بین المللی جنگل حرا، خالی از لطف نیست. شایان ذکر است تنها راه ورودی جنگل، راه آبی می باشد و از طریق خشکی نمی توان به تماشای جنگل رفت.

 

 بلیط هواپیما

  1. غار نمکدان قشم

غار نمکدان به صورت کوهی گنبدی شکل و به عنوان یکی از طولانی ترین  غارهای نمک جهان است. غار در ارتفاع 237 متری از سطح دریا قرار دارد. وجود رگه های نمک بر بدنه آن، منظره ای بدیع و فوق العاده زیبا پدید آورده است. همچنین در سقف غار، شاهد قندیل های سفید رنگ بلورینی هستیم که در اشکال مختلف جلوه دارند.

یک جریان آب زیر زمینی با جوشش مداوم در دل کوه نمک، وجود دارد. سرانجام در دامنه کوه به صورت چشمه نمک ظاهر شده و در گودال مقابل خود مبدل به حوضچه طبیعی مرمری نمک می شود. دیدن این حوضچه زیبای نمک، منظره ای از برف را در ذهن تداعی می نماید.

 

 بلیط هواپیما

 

  1. جزیره هنگام قشم

جزیره بکر و دست نخورده ای به شکل مخروط ناقص می باشد.  تنها راه رسیدن به جزیره بوسیله، یک قایق سواری دلچسب است. اگر هوا مناسب باشد، بخصوص در وقت صبح می توانید شاهد جنب و جوش و حرکات سرگرم کننده دلفین های این جزیره زیبا باشید. ساحل مرجانی جزیره هنگام، با پوشش شن های براق و بسیار زیبا دیدنی است.

در آن می توان صخره هایی را دید که سطح آنها از صدف های رنگی پوشانده شده است. در جزیره هنگام با کوههایی از خاک سرخ رنگ مواجه می شویم که به گلک شهره هستند. از این خاک در ساخت سنگ های تزئینی بسیار زیبا و صنعت ساختمان سازی استفاده می کنند.

در جزیره دور از هیاهوی هنگام، از تماشای ماهی های رنگی و زیبا در سطح آب زلال ساحل نقره ای لذت ببرید. بعد از پیاده شدن از قایق در قسمتی از جزیره که محل زندگی مردم محلی است، از زنان روبنده بسته آنجا، انواع سوغاتی ها و صنایع دستی را بخرید. سوغاتی هایی که از صدف، مرجان و دیگر موجودات دریایی در اشکال زیبا تولید می شود.

 

 خرید بلیط هواپیما

 

  1. جزایر ناز بندر قشم

یکی از عجایب جزیره زیبای قشم، وجود دو جزیره ناز به مسافت سه کیلومتر در آن است. با بالا آمدن آب یا مد، دو جزیره از ساحل فاصله می گیرند.  اما در هنگام جزر با پایین آمدن آب به ساحل نزدیک می شوند.  محلی ها اصطلاح (دو کرده) را برای این دو جزیره بکار می برند. یعنی نیمی از روز در آب بودن و بقیه مدت متصل به خشکی. در هنگام مد تنها از ساحل می توان به تماشای دو جزیره ناز نشست. علت نامگذاری این دو جزیره به این اسم پیوستن و جدا شدن مداوم از خشکی است. با گشتی در جزیره نار می توان از محلی ها دستبند و گردنبند به عنوان یادگاری خرید که از صدف درست شده اند. همچنین می توان سمبوسه و غذاهای محلی را نیز میل کرد.

 

خرید بلیط هواپیما  

 

  1. دره ستارگان

دره ای عجیب، اسرار آمیز و عجایبی دیگر از قشم که گردشگران زیادی را بخود جلب می کند.

دره ای با قدمتی دو میلیون ساله که در نوع خود شاهکاری بی نظیر از پدیده زمین شناسی محسوب می شود. منطقه ای که توسط رگبارهای فصلی، تندبادهای هراسناک و آب های سطح زمین فرسایش یافته است. جنس آن از ماسه سنگ یا سیمان آهکی می باشد. در آن می توان پوسته های فسیلی، مخروط های نوک تیز و ستون های  فرسایش را مشاهده کرد.

 

بلیط هواپیما تهران به قشم  

 

در مورد این گوهر گردشگری قشم عقاید بسیاری گفته می شود. برخی تشکیل آن را بخاطر شهاب سنگ دانسته و برخی بواسطه زوزه عجیب حرکت باد، این صدا را به زمزمه ارواح سرگردان نسبت می دهند.

عده ای هم معتقد به سقوط ستارگان آسمان در این منطقه هستند. پدید آمدن اشکال عجیب و غریب در سنگها را بدین علت دانسته و آن را به نام دره ستارگان می خوانند.

 

خرید بلیط ارزان قشم  

 

  1. تنگه چاهکوه

تنگه چاهکوه مملو از شیار، شکاف، حفره های حیرت انگیز و چاه های کم عمق است. این چاه ها برای جمع آوری آب مورد استفاده واقع می شود.

 

بلیط هواپیما 

 

  1. پارک کروکودیل

به جاذبه های توریستی قشم، نام این پارک را نیز باید اضافه نمود. در آن گذشته از پرورش کروکودیل، حیوانات دیگری از جمله طاووس، بزکوهی، تمساح، کرکس مصری و... نیز نگهداری می شود. مسن ترین کروکودیل ایران به طول چهار متر نیز در این پارک نگهداری می شود.

خرید بلیط هواپیما

 

 

سخن آخر:

 بلیط هواپیما را تهیه نمایید. وقت آن است که با تهیه بلیط هواپیما به مقصد قشم، هیجانات دیدن این عجایب و زیبایی ها را به تجربه ای شیرین مبدل سازید.

موارد مرتبط

 7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور، می تواند بهترین هدیه ای باشد که شما به خود و خانواده تان می دهید. اگر علاقه دارید به سنگاپور سفر کنید، ولی هنوز مطمئن نیستید که مقصد درستی را انتخاب کرده اید یا نه، در ادامه همراه باشید. در این مقاله 7 دلیلی که باعث می شوند شما بی چون و چرا بلیط هواپیما سنگاپور را خریداری کنید،

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

تهیه و خرید بلیط هواپیما برای داشتن یک سفر مطلوب بسیار مهم است. گردشگرانی که عازم سفر به نقاط مختلف از جهان هستند می توانند شرایط و نرخ های موجود برای پرواز را با دقت کافی بررسی کرده و بهترین نوع بلیط هواپیما را برای پرواز و یک سفر خوب تهیه نمایند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما برای سفر

بلیط هواپیما برای سفر

خرید بلیط هواپیما با توجه به شرایط پرداخت مبلغ آن و هزینه ای که برای فروش در نظر گرفته شده است با شرایط خاصی همراه می باشد. با توجه به مقصد انتخابی و انتظاراتی که از نوع پرواز برای خود در نظر گرفته اید می توانید اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

پل آسمان نروژ با نمای ویژه در مه، احساس پرواز در میان ابرها را در ذهن انسان تقویت می سازد. لحظات هیجان انگیز و دلچسب دوچرخه سواری یا پیاده روی بر پل آسمان نروژ را در خاطرات شیرین خود جاودانه سازید.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر