قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما آنلاین

این روزها با تکنولوژی پیشرفته دیگر نیاز نیست برای رزرو بلیط هایی هواپیما خود به مکان های مربوطه مراجعه کنید بلکه می‌توانید از طریق سایت بلیط های خود را رزرو کنید تا در کمترین زمان بهترین نتیجه ی مطلوب را به دست آورید. شرکت قشم ایر به شما آسایش و راحتی فراهم آورده است که با راه اندازی سامانه 4764 این هواپیمایی به نشانی www.4764.ir و با توجه به برنامه های پرواز در زمان مشخص شده بلیط هواپیما مورد نظر را دریافت کنید. البته این موضوع ذکر شود که سامانه 4764 در 24 ساعت شبانه روز خدمات بلیط آنلاین را ارائه می‌دهد.

بلیط هواپیما چارتر

پرواز چارتر پروازی است که چندین صندلی یا کل صندلی های آن هواپیما توسط شرکت هواپیمایی قشم ایر رزرو می‌شود که این بلیط های هواپیما در سفرهای گردشگری یا سفرهای طولانی بیشتر کاربرد دارد اما به صورت جداگانه هم امکان فروش وجود دارد. بلیط هواپیما قشم ایر چارتر امکان کنسل کردن را ندارند، اما اگر پرواز بنا به هر دلیلی کنسل شود و بلیط جایگزینی به شما تحویل داده نشود مبلغ بلیط تمام و کمال به شما استرداد خواهد شد.

رزرو بلیط هواپیما و شرایط و ضوابط آن

بلیط هواپیما قشم ایر، امکان رزرو برای 21 مقصد بین المللی و 19 مقصد داخلی را در اختیارتان قرار می دهد.

حال به نرخ های بلیط هواپیما قشم ایر می‌پردازیم:

خرید بلیط توسط هر فرد واسطه یا شخص خارج از تیم ممنوع می‌باشد و بلیط هیچ‌گونه اعتباری برای سفر ندارد همچنین هیچ‌گونه تخفیفی برای کسی لحاظ نمی‌شود و در سامانه قیمت ها درج شده است.

برای رزرو بلیط هواپیما در شرکت قشم ایر حتماً باید تا 3 ساعت قبل از پرواز اقدامات لازم انجام شود در غیر این صورت، سامانه بسته می‌شود. در رزرو بلیط هواپیمای خود در نام و نام خانوادگی خود دقت لازم را داشته باشد چون قابل اصلاح نیست. همچنین کد ملی لازم درج شود و برای اتباع خارجی گذرنامه خود درج شود.

پس از ثبت این اطلاعات به مدت 30 دقیقه صندلی برای شما رزرو و ثبت می‌شود و اگر پرداخت را انجام ندهید دیگر رزرو نیست و برای عموم آزاد می‌شود. لطفاً دقت لازم برای عمل پرداخت انجام شود و تراکنش باید موفقیت آمیز باشد در غیر این صورت بلیطی برای شما رزرو نشده است. سپس حتماً پس از رزرو از بلیط خود پرینت تهیه فرمایید و در فرودگاه به همراه کارت ملی با خود به همراه داشته باشید.

پروازهای بین المللی در فرودگاه امام خمینی و پرواز داخلی در فرودگاه مهرآباد صورت می‌گیرد.

شرایط ابطال بلیط هواپیمایی و کنسل کردن

در صورت تمایل برای ابطال بلیط:

تا سه روز قبل از پرواز تا قبل از ساعت 12،5 درصد نرخ بلیط برای شما متقاضیان کسر می‌شود.

بعد از سه روز قبل از پرواز تا قبل از ساعت 12 تا روز قبل از پرواز ساعت 12،10 درصد نرخ بلیط کسر می‌شود.

پس از آن تا یک ساعت قبل از پرواز 30 درصد نرخ بلیط کسر می‌شود.

یک ساعت قبل از پرواز تا انجام پرواز 50 درصد نرخ بلیط کسر می‌گردد.

نکته قابل توجه این است که در صورت کنسل نمودن بلیط می‌توانید به صورت آنلاین در سامانه اقدامات لازم را انجام دهید.

دقت داشته باشد که کنسل نمودن بلیط فقط باید درخواست داده شود در غیر این صورت نمی‌توان اقدامات لازم برای شما عزیزان انجام می‌شود.

نیازهای فرد برای تهیه بلیط هواپیما

متقاضیان گرامی برای تهیه بلیط خود در صورت نیاز به مراقبت های لازم اعم از پزشکی و یا هر چیزی که نیاز به سفر راحت‌تر دارند باید هرچه سریع‌تر با ما در میان بگذارند تا اقدامات مربوطه را انجام دهیم.

مثال‌هایی از این مشکلات را بیان خواهیم کرد.

چنانچه شخص مشکل شنیدن یا دیدن دارد باید با ما در میان بگذارند تا کمک مربوطه انجام شود.

چنانچه شخصی بیماری های خاص دارد باید حداقل 48 ساعت قبل با تیم قشم ایر تماس برقرار کنند تا اقدامات پزشکی مربوطه را انجام دهیم.

در صورتی که تمایل دارید از صندلی چرخ دار الکتریکی خودتان استفاده نمایید به تیم قشم ایر در میان بگذارید.

اگر نمی‌توانید از پله‌ها بالا روید یا هر مشکل مشابه با این را دارید با ما در میان بگذارید تا کمک مربوطه را انجام دهیم.

مالیات و عوارض دولتی بلیط هواپیما

هر شرکت هواپیمایی مالیات و عوارض دولتی وضع شده برای خود دارد که توسط دولت تصویب می‌شود.

این مالیات و عوارض بسته به سفر خود ممکن از قیمت قابل توجهی از بلیط خود را شامل شود یا اینکه آن را جداگانه منصوب کنند و باید پرداخت کنید که این متغیر می‌باشد بسته به نوع سفر برای هر شخص.

کالا های مجاز قابل حمل و غیر قابل حمل بلیط های هواپیما

کالا های دستی قابل حمل برای مسافران شامل:

یک لباس همراهی از جمله شال پتو پالتو کت و...

کتاب یا مجله ی مورد نیاز خود

موبایل و دوربین و لب تاپ مورد نیاز

در صورت داشتن بچه گهواره یا غذای مخصوص بچه و هر آنچه موارد ضروری بچه

تمامی این موارد مجاز می‌باشد

کالا های غیر مجاز و غیر قابل حمل با خود شامل:

مواد منفجره مواد رادیو اکتیو گاز های متراکم شده و امثال این ها.

مواد خطرناکی مانند مواد مغناطیسی مضر و حساسیت‌زا.

مواد آرایشی فقط به صورت محدود به خصوص موادی که الکل دارند همانند اسپری مو، عطر و تافت.

 

در سخن آخر هر سؤال یا انتقاد و پیشنهادی لازم درباره‌ی شرکت قشم ایر داشتید با ما در میان بگذارید و از نظراتتان ما را بهره مند نمایید.

امیدواریم که از سفر به همراه ما لذت و آسایش لازم را داشته باشید

 

 

 

 

 

موارد مرتبط

انواع مختلف بلیط هواپیما

انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما نویدبخش سفری ایمن است که این موضوع در قیاسی با خطرات تصادفات بین جاده ای، نقش می یابد.راحتی و آسایش سفر را از طریق تهیه بلیط هواپیما و سرعت بالای این وسیله پروازی، مورد آزمون قرار دهید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما آتا

بلیط هواپیما آتا

ایرلاین هواپیمایی آتا، شاید بتوان گفت یکی از تازه تاسیس ترین ایرلاین های هواپیمایی در ایران می باشد. در ایران تعدادی ایرلاین وجود دارند که خدمات هواپیمایی به مسافران ارائه می کنند. یکی از این ایرلاین ها، هواپیمایی آتا می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ایرلاین هواپیمایی آتا با شما صحبت کنیم.

ادامه مطلب
بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر هرگونه بلیط با شرایط و ضوابط به خصوص در اختیار مسافران قرار می‌دهد. نرخ های بلیط های هواپیمایی در سامانه شرکت به روز خواهد شد و مسافران گرامی می توانند از طریق سامانه بلیط های خود را رزرو نمایند و اقدامات شخصی خود را با ما در میان بگذارند تا سفر خود بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر