بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

بلیط هواپیما ایران ایر

ایرلاین هواپیمایی ایران ایر، یکی از قدیمی ترین خطوط هواپیمایی نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه می باشد. قطعا همه ایرانی ها زمانی که صحبت از سفر هوایی و مسافرت با هواپیما می شود، اولین تصویری را که تجسم می کنند، لوگو و نام ایرلاین هواپیمایی ایران ایر می باشد. هواپیمایی ایران ایر که قدیمی ترین شرکت هواپیمایی ایرانی می باشد، سالانه تعداد زیادی از مسافران را از شهرهای مختلف به مقاصد های داخلی و خارجی منتقل می کند.

بلیط هواپیما

تاریخچه هواپیمایی ایران ایر

این شرکت هواپیمایی که در ابتدا با نام هما شروع به کار کرده است. هما یا هواپیمایی ملی ایران در سال 1340 در روز 5 اسفند از ادغام دو شرکت هواپیمایی خصوصی به نام های ایرانیان ایرویز و پرشین ایر سرویس فعالیت خود را آغاز کرده است. تقریبا 57 سال از تاسیس این شرکت هواپیمایی می گذرد. قبل از انقلاب اسلامی ایران ایرلاین هواپیمایی ایران ایر یکی از بهترین خطوط هواپیمایی در دنیا بود به طوری که در سال 1355 در رتبه دوم ایمن ترین خطوط هواپیمایی دنیا قرار گرفته بود.

مقصد های پروازی هواپیمایی ایران ایر

این خطوط هواپیمایی تا چند سال بعد از انقلاب نیز به قدرت به کار خود ادامه می داد و به بیشترین شهرهای دنیا پرواز می کرد. ولی در طول سالیان بعد که ایران درگیر تحریم بود، این شرکت هواپیمایی به دلیل تحریم ها امکان خرید هواپیماهای تازه را نداشت دچار مشکل شده بود. به طوریکه بسیاری از کشورهای اروپایی به دلیل فرسودگی ناوگان هوایی این شرکت و همچنین تحریم ها، در بسیاری از مواقع اجازه پروا بر روی کشور خود را نمی دادند و یا اینکه از ارائه خدمات به هواپیماهای هواپیمایی ایران ایر سر باز می زدند. این بدین معنی بود که هواپیماها می بایست به اندازه مسیر رفت و برگشت خود سوخت با خود حمل می کردند و یا اینکه در یکی از کشورهای اروپای شرقی برای سوختگیری توقف می کردند.

اما در حال حاضر این شرکت با نوسازی ناوگان خود قصد دارد که با قدرت بسیار به فعالیت خود ادامه دهد. در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر به 26 کشور اروپایی و آسیایی پروازهای مستقیم دارد و همچنین در ایران نیز به 35 شهر پرواز می کند.

یکی از مهمترین پروازهای این شرکت پرواز های مسافران حج می باشد که هر ساله در کنار کلیه فعالیت های خود، حجاج را نیز به مقصد عربستان می برد.

بلیط هواپیما

کیترینگ هواپیمایی ایران ایر

کیترینگ هواپیمایی ایران ایر یا هما نیز یکی از قدیمی ترین کیترینگ های ایران می باشد. کیترینگ هما در سال 1346 با هدف ارائه خدمات و سرویس به خط هواپیمایی ایران ایر و دیگر شرکت ها شروع به فعالیت کرده است. امروزه این کیترینگ با در اختیار داشتن نزدیک به هزار پرسنل که در 4 شیفت کار می کنند، روزانه بالغ بر 32000 سرویس اعم از صبحانه، میان وعده، غذای گرم و سرد را در اختیار خطوط هواپیمایی قرار می دهند.

کیترینگ ایران ایر به لحاظ قدمت نیز یکی از قدیمی ترین کیترینگ ها در خاورمیانه می باشد. و امروزه این کیترینگ در فضایی به مساحت 8033 متر مربع، تولیدات روزانه خود را تولید می کند. همچنین باید خاطر نشان کرد که کیترینگ هما هماهنگ با تکنولوژی های روز دنیا در این عرصه فعالیت می کند و دارای چندین نشانه استاندارد از سازمان های معتبر دنیا و همچنین ایزو های معتبری می باشد، که همه این مسائل نشان از کارآمدی و به روز بودن این کیترینگ می باشد.

کیترینگ ایران ایر به تازگی در فرودگاه امام خمینی نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

بلیط هواپیمایی ایران ایر

در قدیم زمانی که شما قصد داشتید که بلیط هواپیما را خریداری کنید، عموما به دفاتر هواپیمایی مراجعه می کردید. بسیاری از این دفاتر هواپیمایی نیز به نام دفاتر هواپیمایی ایران ایر معروف شده بودند، و شما بلیط هواپیمای خطوط ایران ایر را از این دفاتر خریداری می کردید.

ولی در سال های بعد و با ظهور اینترنت، مانند بسیاری از کسب و کارها که وارد فضای مجازی شدند، فروش بلیط هواپیما نیز به این سمت حرکت کرد. به طوریکه امروزه شاهد این مسئله هستیم که سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را انجام می دهند.

شما به راحتی می توانید وارد سایت شده و با توجه به تاریخی که قصد سفر دارید و شهری که به آن می خواهید مسافرت کنید، بلیط هواپیما خود را انتخاب و خریداری کنید. شما همچنین می توانید شرکت هواپیمایی خود را نیز انتخاب کنید، برای مثال اگر در تهران سکونت داشته باشید و قصد سفر به مشهد را داشته باشید، می توانید با مشخص کردن تاریخ سفر خود بلیط هواپیمایی ایران ایر را به صورت آنلاین رزرو و خریداری کنید.

اینگونه خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر بسیار برای مسافران مناسب بوده و در زمان و هزینه های آنان صرفه جویی می شود.

موارد مرتبط

انواع مختلف بلیط هواپیما

انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما نویدبخش سفری ایمن است که این موضوع در قیاسی با خطرات تصادفات بین جاده ای، نقش می یابد.راحتی و آسایش سفر را از طریق تهیه بلیط هواپیما و سرعت بالای این وسیله پروازی، مورد آزمون قرار دهید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما آتا

بلیط هواپیما آتا

ایرلاین هواپیمایی آتا، شاید بتوان گفت یکی از تازه تاسیس ترین ایرلاین های هواپیمایی در ایران می باشد. در ایران تعدادی ایرلاین وجود دارند که خدمات هواپیمایی به مسافران ارائه می کنند. یکی از این ایرلاین ها، هواپیمایی آتا می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ایرلاین هواپیمایی آتا با شما صحبت کنیم.

ادامه مطلب
بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر هرگونه بلیط با شرایط و ضوابط به خصوص در اختیار مسافران قرار می‌دهد. نرخ های بلیط های هواپیمایی در سامانه شرکت به روز خواهد شد و مسافران گرامی می توانند از طریق سامانه بلیط های خود را رزرو نمایند و اقدامات شخصی خود را با ما در میان بگذارند تا سفر خود بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر