هواپیما بلیط

بلیط هواپیما به

بلیط , هواپیما , بلیط هواپیما , خرید , خرید بلیط هواپیما , ارزان , بلیط هواپیماارزان , مشهد , بلیط هواپیما مشهد , شیراز , بلیط هواپیما شیراز, بلیط اردبیل, بلیط تهران,بلیط مشهد, بلیط تهران,بلیط اهواز, بلیط کرمان, بلیط ه, بلیط به, هواپیما ه ,هواپیما به ,هواپیما از

خرید بلیط هواپیما به مقصد کازابلانکا مراکش خرید بلیط هواپیما

 

خرید بلیط هواپیما به مقصد کازابلانکا مراکش

فرودگاه بین المللی کشور مراکش در شهر کازابلانکا قرار دارد، که باعث شده است مسافران خارجی و گردشگران اولین شهری که در سفر به مراکش می بینند کازابلانکا باشد.بزرگترین و یکی از مهمترین شهرهای مراکش کازابلانکا است، که مسافران زیادی با توجه به جذابیت های گردشگری سالانه بلیط هواپیما به مقصد کازابلانکا را تهیه می¬کنند تا بتوانند از این شهر بزرگ و جذاب کشور مراکش دیدن کنند. اگر می خواهید یک شهر مدرنیته با تلفیقی از فضاهای سنتی را ببینید می¬توانید همین حالا بلیط هواپیما به مقصد کازابلانکا را خریداری نمایید. اما امروزه دغدغه ی بسیاری از مسافران خرید بلیط هواپیما ارزان است، در این زمان به لطف اینترنت که در دسترس همگان است، خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی همه گیر شده است و کمتر کسی به صورت حضوری برای خرید بلیط هواپیما اقدام می کند. اگر قصد مسافرت و خرید بلیط هواپیما به مقصد کازابلانکا دارید و می خواهید از این شهر دیدنی با عجایب شگفت انگیز و یونیک آن دیدن کنید، ما سعی کردیم با ارائه ی بلیط هواپیمای ارزان به طور آنلاین از معتبرترین ایرلاین ها، بتوانید خرید بلیط را تا حد ممکن با سهولت انجام دهید.

 

۱۱ تا از مهمترین جاذبه های گردشگری کازابلانکا

کازابلانکا خانه ی اصلی برای فرودگاه مراکش است، این شهر دروازه ی اصلی برای ورود بازدیدکنندگان و اولین تجربه ی آنان از کشور است. سالانه افراد زیادی بلیط هواپیما به مقصد کازابلانکا را خریداری می کنند تا به این شهر با جذابیت های خاص سفر کنند. البته کازابلانکا از نظر زیبایی در مقایسه با مراکش و فس، غیر قابل رقابت است. اما معماری شهر کازابلانکا حسی اروپایی دارد، این شهر شیک و مدرن است و از این لحاظ قابل مقایسه با شهر های دیگر کشور نیست.

گرچه جاذبه و دیدنی های گردشگری کازابلانکا قابل مقایسه با مکان های دیگر مراکش نیست، ولی شما اگر کمی عمیق تر دنبالشان بگردید خواهید توانست برخی از بهترین جاذبه های این شهر را پیدا کنید. دیر زیر ۱۱ تا از مهمترین مناطق و مکان های دیدنی کازابلانکا را برایتان آورده ایم که اگر قصد خرید بلیط هواپیما کازابلانکا را دارید، در طول سفر به دردتان خواهد خورد.

 

۱. مسجد حسن دوم

مسجد حسن دوم بالاترین رنکینگ در چک لیست های دیدنی دنیا را دارد. هر کسی که قصد خرید بلیط هواپیما ی کازابلانکا را دارد به احتمال زیادی اسم این مسجد معروف را شنیده است. این مسجد دومین مسجد در جهان است که بزرگترین مناره با ۲۰۰ متر ارتفاع را داراست، همچنین چهارمین مسجد بزرگ دنیا است که دو هکتار مساحت دارد. ظرفیت سالن نمازخانه  در حدی است که حدود ۲۵۰۰۰ نفر را می تواند در خود جای دهد و حیاط این مسجد که دارای سقف های جمع شونده است می تواند ۸۰ هزار نفر دیگر را در خود جای دهد. این مسجد با قرارگیری در نقطه ی خلیج سنگی بالای اقیانوس و دکوراسیون پیچیده، به محلی بسیار دراماتیک و جذاب تبدیل شده است. غیر مسلمانان می توانند در تورهای هدایت کننده، چندین بار در روز از مسجد بازدید کنند. این مسجد در بلوار سید محمد بن عبدالله واقع است.

 

 

۲. مدینا

اگرچه ناحیه ی قدیمی شهر کازابلانکا ممکن است فضای عجیب و غریب به اندازه ی فاس و مراکش نداشته باشد، اما کوچه های پر پیچ و خم آن هنوز هم بسیار جذاب اند. معامله گران کالاهای خود را به فروشندگان می فروشند. این محله یک محله ی روحانی با یک احساس از محلی مسکونی و یک مکان عالی برای تجربه ی قلب تپنده ی زندگی در کازابلانکا است. بعضی از مردان مقدس کوببا (معبد) در بخش جنوبی مدینا هستند. مدینا در ورودی اصلی از محل سازمان ملل متحد قرار دارد.

 

 

۳. میدان محمد پنجم

میدان محمد پنجم در وسط میدان عمومی کازابلانکا قرار دارد. میدان محمد خانه ی بسیاری از ساختمان های مهم رسمی شهر است، که شامل دفاتر اصلی، کاخ عدالت، ریاست جمهوری، کنسولگری فرانسه و بانک مرکزی مراکش می باشد. جلوه های ساختمان همه با سبک نومو راهی است که ژاندارمری لوئیتی، فرمانده ی ژاندارمری فرانسوی، در اوایل قرن بیست و یکم برای مدرنیزه کردن شهر آن را برنامه ریزی و تاسیس کرد.

این محل دارای یک چشمه ی مرکزی و باغ های تمیز است و در خیابان حسن دوم قرار دارد.

 

 

۴. کورنیش

کورنیش کازابلانکا یک منطقه ی ساحلی در کنار عین دیاب ( Ain Diab) در حومه ی شهر قرار گرفته است و گردابه ی شهر برای کسانی است که می خواهند هم جاهای دیدنی را ببینند و هم دیده شوند. در خطوط ساحلی در حال حاضر هتل ها و رستوران های لوکسی برای توریست ها وجود دارد. در تعطیلات که هوا آفتابی است، یک نقطه برای تماشای مردم و لذت بردن از نمای ساحل و دریا است و بسیاری از خانواده های محلی به پیک نیک و پیاده روی در این محیط می پردازند.

 

۵. کلیسای قلب مقدس

این کلیسای شکوهمند در دهه ۱۹۳۰ ساخته شد و معماری آن یک ترکیب هارمونی از سبک اروپایی و مراکش است. متاسفانه در چند دهه گذشته ساختمان آن از بین رفته است و اکنون نیاز به بازسازی جدی دارد. اما حتی با این ضعف و سستی هنوز زیبا و دیدنی است. اگر خوش شانس باشید، نگهبان آن به شما اجازه خواهد داد درون جایی که بتوانید جلوه ای از شکوه گذشته این ساختمان را ببینید. این محل زیبا در بلوار رشید کازابلانکا قرار دارد.

 

۶. بازار مرکزی

بازار مرکزی شلوغ کازابلانکا برای گردشگران که می خواهند خود را در میان زندگی این مردم شهر ببینند، ضروری است. درست در مرکز شهر، بازار محلی قرار دارد که مردم محلی به خرید و فروش در این محل می روند. این مکان یک فرصت عالی برای عکاسان و افراد عادی برای عکاسی است. در بازار مرکزی هر چیزی مثل کاسه های پلاستیکی تا دمپایی معروف مراکش را می توانید پیدا کنید.

 

۷. محمدیه

این شهر ساحلی خواب آلود، یک مکان آرام بخش برای اقامت در کازابلانکا است. اگرچه در دومین بندر بزرگ مراکش قرار دارد، اما محمدیه و فضای آرامش بخش آن تحت تاثیر صنعتی شدن قرار نگرفته است. در آخر هفته های تابستان مکان هایی مانند کافه ها و رستوران های این شهر بسیار شلوغ است. این شهر ساحلی در ۲۸ کیلومتری شمال کازابلانکا قرار دارد.

 

۸. صفی

صفی از زمان رومیان بندر مهمی بوده است، اما این حاکمان الموحد هستند که شهر را با محورهای بزرگ احاطه کرده و آن را تبدیل به یک مرکز معنوی کرده اند. پرتغالی ها در سال ۱۵۰۸ شهر را اشغال کردند و قلعه ی خارق العاده دار البهار در خط ساحلی که اکنون بنای یادبود شهر است را ساختند. صفی معروفترین مرکز سرامیک مراکش است و هنگامی که از قلعه بازدید کردید، مدینه صفی محل خوبی برای صرف یک بعد از ظهر است. سفال سوک و موزه ی ملی سرامیک جاذبه های قدیمی شهر هستند.

 

۹. اولیدیا

اولیدیا یک روستای ساحلی جذاب است. این ساحل دوست داشتنی و سعدیه دلایلی کافی برای سفر به این شهر هستند. لیست های رستوران های محلی دارای صدف ها و مقدار زیادی از دیگر غذاهای دریایی است، که این شهر را از نظر غذاهای دریایی برای مسافران برجسته می کند. اولیدیا در ۱۸۲ کیلومتری جنوب کازابلانکا قرار دارد.

 

۱۰. عظیمور

هنگامی که کمپ های توریستی شروع به ترویج خط ساحلی آتلانتیک مراکش کردند، بعضی اوقات عظیمور را از فهرست خارج می کردند. اما این روستا سابقه ی تاریخی آن بسیار طولانی است. استقرار صخره ها در محوطه ی آن جذابیت بصری زیادی دارد.

 

۱۱. الجدیدا

الجدیدا یک شهر کوچک با جذابیت های فراوان است که توسط نوار های شن و ماسه ی زیبا احاطه شده است. شما می توانید از زندانی قدیمی بازدید کنید که بعد ها به عنوان کنیسه ی شهر کار کرد. الجدیدا در ۱۰۲ کیلومتری جنوب کازابلانکا قرار گرفته است.

 

 

لطفا از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید:

بلیط هواپیما تهران و پرواز های ارزان قیمت از مشهد و اهواز

9 اقدام مهم برای تهیه بلیط ارزان هواپیما و پرواز چارتر

خرید بلیط هواپیما مشهد چارتر ارزان قیمت و لحظه آخری

خرید بلیط چارتر هواپیما و پرواز ارزان کیش و مشهد

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر هرگونه بلیط با شرایط و ضوابط به خصوص در اختیار مسافران قرار می‌دهد. نرخ های بلیط های هواپیمایی در سامانه شرکت به روز خواهد شد و مسافران گرامی می توانند از طریق سامانه بلیط های خود را رزرو نمایند و اقدامات شخصی خود را با ما در میان بگذارند تا سفر خود بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب
خاطره شیرین پرواز با تهیه بلیط هواپیمایی زاگرس

خاطره شیرین پرواز با تهیه بلیط هواپیمایی زاگرس

. سپس در رابطه با دو قطب اصلی ایرلاین زاگرس یعنی فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه بین المللی آبادان مسائلی گفته شد. چگونگی توسعه شرکت و کلاس های پروازی این ایرلاین مطرح شد. در خاتمه در زمینه کترینگ شرکت هواپیمایی زاگرس نیز توضیحاتی داده شد.

ادامه مطلب
تجربه رویایی پرواز با خرید بلیط هواپیمایی آسمان

تجربه رویایی پرواز با خرید بلیط هواپیمایی آسمان

یکی از ایرلاین های فعال کشور به نام شرکت هواپیمایی آسمان مورد بررسی واقع شد. پس از آن اهداف تشکیل شرکت و قطب های اول و دوم آن ذکر گردید. افتخارات ایرلاین مورد نظر گفته شد و در انتها نیز توضیحاتی در مورد کترینگ هواپیمایی آسمان مطرح گردید.

ادامه مطلب
خرید بلیط چارتر هواپیما و پرواز ارزان کیش و مشهد

خرید بلیط چارتر هواپیما و پرواز ارزان کیش و مشهد

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، این ضرب المثل به تنهایی برای با ارزش نشان دادن سفر کردن به نقاط مختلف جهان و شهرها و کشورهای مختلف کفایت میکنه. اگر علاقه‌مند هستین که سفر را با هزینه‌ای مقرون به صرفه تجربه کنین، به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید بلیط چارتر را مد نظر داشته باشین.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر