قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

بلیط هواپیما

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد. همچنین آیا می دانستید که داکار یک شهر پرانرژی و آرام برای قدم زدن در کنار مردمی فوق العاده، خط ساحلی بسیار زیبا، موسیقی بی نظیر و همچنین سبک غذایی با شکوهی می باشد؟

قطعا هر شخصی که قصد سفر تفریحی به آفریقا را داشته باشد، به دنبال این می باشد که بهترین مقصد را برای سفر خود انتخاب کند. شما در هنگام خرید بلیط هواپیما برای سفر به آفریقا می بایست نکاتی را مدنظر داشته باشید. سفر به شهر داکار قطعا می تواند تبدیل به خاطره ای فراموش نشدنی برای شما شود.

هواپیما بلیط

 در واقع، خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار یک تجربه خارق العاده در کل عمر شما می باشد. اگر الان به فکر خرید بلیط هواپیما برای سفر تابستانی هستید، قطعا مقصد بعدی شما داکار باید باشد. هنوز راضی نشدین که به این شهر زیبا سفر کنید؟ پس با ما همراه باشید تا 6 دلیلی که باعث شوند شما شهر داکار را در بالای لیست سفر بعدی خود قرار دهید و به دنبال خرید بلیط هواپیما برای این شهر باشید،  را بشنوید.

1- تجربه خرید بلیط هواپیما و سفر به جزیره گوری

هواپیما بلیط

خرید بلیط هواپیما و تجربه سفر به گوری یک تجربه لذت بخش و خاطره انگیز به عنوان سفر به دوران قدیم و همچنین دردناک دوره برده داری می باشد. اما این جزیره امروزه به عنوان میراث فرهنگی سازمان یونسکو ثبت شده است. جزیره زیبای گوری دارای اماکن تاریخی بسیار زیبایی از جمله خانه بردگان، لا میسن دس اسکلاوز، قلعه ها و دژ های تاریخی، ساختمان ها و موزه های مستعمره.  همچنین این جزیره بهترین مکان برای عکاسی از سفر به آفریقا می باشد و داستان جزیره ای است که از برده داری به مدرنیت رسیده است.

2- بلندترین مجسمه آفریقا را ببینید.

هواپیما بلیط

مجسمه ها در هر شهر و کشوری یکی از عواملی می باشد که مورد توجه توریست ها قرار می گیرد. در شهر داکار مجسمه های بسیاری وجود دارد که یکی از آنها در کل دنیا معروف می باشد.

با خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار می توانید بلندترین مجسمه آفریقا با ارتفاع 160 فیت در شهر داکار در آفریقا را ببینید. بزرگتر و بلندتر از مجسمه آزادی نیویورک می باشد، که نشان دهنده بافت قدیمی و عالی این شهر می باشد. در سال 2010 این مجسمه به عنوان نماد 50 سالگی خودمختاری سنگال انتخاب شد. این مجسمه برنزی در بالای یک تپه مشرف به جزیره می باشد. که شما می توانید از مسیری که از پایین تپه برای آن درست شده است به آن دست پیدا کنید.

3- حضور باورنکردنی حیوانات در خیابان ها

هواپیما بلیط

یکی از نکاتی که در رابطه با شهر داکار جالب می باشد، حفظ زندگی سنتی در کنار زندگی مدرن می باشد. شما در گوشه و کنار این شهر می توانید این تناقض را مشاهده کنید. افرادی که به صورت سنتی زندگی می کنند و افرادی که زندگی مدرن را در پیش گرفته اند.

اگرچه داکار یک شهر بزرگ می باشد، ولی خیابان های داکار یک مکان بی نظیر به لحاظ حضور توامان حیوانات و ماشین ها می باشد. گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر کرده اند، در این شهر می توانند شاهد حضور یک اسب سوار در کنار یک ماشین گران قیمت در کنار هم در پشت چراغ قرمز در این شهر باشند. شگفت زده نشوید اگر که در این شهر در حال رانندگی بودید و شاهد عبور یک چوپان به همراه گله گوسفند و بز از خیابان باشد.

4- یک شب در سامبودین

بلیط هواپیما به

سامبودین یک بازار محلی ماهی فروشی در خط ساحلی داکار می باشد. هر شب بیش از 20 ماهی فروش که در کنار هم شروع به فروختن ماهی های گریل به قیمت های بسیار پایین بخ عاشقان ماهی می باشند. دیدن این قسمت از داکار برای هر گردشگری لازم است. تجربه این قسمت از شهر تبدیل به خاطره ای فراموش نشدنی برای مدت زمان طولانی در ذهن شما خواهد شد. تنوع ماهی در این قسمت بسیار زیاد می باشد و شما می توانید انواع ماهی ها از جمله شاه ماهی، گروپر، عقرب ماهی، لابستر و انواع مختلف دیگر ا در این نقطه پیدا کنید.

5- از موزیک و رقص در این شهر لذت ببرید.

هواپیما بلیط

توریست ها برای خوشگذرانی و لذت بردن سفر می کنند. به همین دلیل کارناوال های موسیقی، کنسرت ها و کلیه عواملی که باعث تفریح مسافران شود، مورد توجه و استقبال آنها قرار می گیرد. می شود گفت که داکار پایتخت تفریح در غرب آفریقا می باشد.  هر شب در این شهر نوازندگان و خواننده های محلی و بین المللی از جمله یوسو ان دور، بابا مال، دیدیر آئودی در این شهر برنامه دارند. برای شهری که مرکز تفریحات عالی است، بهترین مکان برای گذراندن تابستان می باشد. تمامی برنامه های موسیقی این شهر بعد از نیمه شب آغاز می شود، به همین دلیل گردشگران می توانند قبل از شروع برنامه از یک چرت کوتاه لذت ببرند تا در مراسم با انرژی بالایی حضور داشته باشند. معمولا مراسم ها در این شب تا صبح ادامه دارد.

6- تجربه سوخامون

هنوز راضی به خرید بلیط هواپیما برای سفر به داکار نشدید؟ اصلا نگران نباشید، تجربه سوخامون شما را شگفت زده خواهد کرد. حالا چشمان خود را ببندید. تصور کنید با خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار، بر روی یک مبل راحتی از جنس بامبو دراز کشیده اید، در دستان شما یه لیوان نوشیدنی همراه با صدای موسیقی بی نظیر امواج دریایی. بله شما به اینجا خواهید رفت. این تنها یک لحظه کوتاه از بودن در هتل سوخامون می باشد. یک تابستان بی نظیر در کنار خط دریا. خودتان را آماده کنید تا یک سفر فراموش نشدنی، عالی، راحت را در بهشت تابستانی داکار تجربه کنید. این قول را به شما می دهیم، زمانی که شما قصد دارید که داکار را ترک کنید، یکی از سخت ترین لحظه های زندگی شما می باشد.

لطفا از مطالب زیر دیدن فرمائید:

بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

بلیط هواپیما قشم ، طبیعت بکر و زیبای جزیره قشم ، آرتا

خرید بلیط هواپیما

هواپیما بلیط

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان , سفری پر ماجرا و ماندگار به قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان و تور قزاقستان یکی از سفرهای پرماجرا و جالب در طول زندگی شما خواهد بود. سفر به کشور باستانی و تاریخی با گذشته های پرفراز و نشیب، از حمله مغولها و دوران حاکمیت مغولها تا حکومت تزاری شوروی سابق و ....

ادامه مطلب
6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

6 دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به داکار در تابستان امسال

خرید بلیط هواپیما برای داکار ، بهترین روش سفر به این شهر می باشد. با شنیدن کلمه داکار، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ هنر؟ موسیقی؟ غذا؟ بله، درست است. همه این نکات در کنار خصوصیات منحصر به فرد مربوط به این شهر آفتابی در غرب آفریقا می باشد.

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما با شرایط مناسب

خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سفر و در واقع قسمت مهمی از آغاز سفر شناخته می شود. زیرا با تهیه بلیط هواپیما که قیمت مناسب و شرایط مطلوبی دارد سفری هیجان انگیز آغاز خواهد شد و لذت سفر نیز دو چندان تجربه می شود.

ادامه مطلب
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برای سفر به کانادا

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما با کمترین نرخ موجود یکی از عوامل مهمی است که برای بسیاری از مسافران جالب می باشد. در واقع تهیه یک بلیط ارزان که دارای ویژگی های مناسب برای یک سفر ایده آل باشد از گزینه هایی است که همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر