قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

بلیط هواپیما ، Ticketairlines


 بلیط هواپیما یک سند یا رکورد الکترونیکی است که توسط یک شرکت هواپیمایی یا یک آژانس مسافرتی ارائه که تأیید می کند که یک فرد حق برخورداری از یک صندلی در پرواز در هواپیما دارد.

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما میتواند یکی از دو نوع باشد:

1.یک بلیط کاغذی که شامل کوپنها یا کوپنها باشد؛

2. بلیط الکترونیکی .

هواپیما بلیط
بلیط در هر دو صورت لازم است تا در زمان ورود به فرودگاه، در دست مسافر باشد . سپس با تطبیق دادن گذرنامه ، کارت ملی و یک مدرک شناسائی معتبر   مسافر مجاز به سوار شدن هواپیما  هواپیما می شود.

جزئیات بلیط هواپیما
صرف نظر از نوع، تمام بلیط ها حاوی اطلاعات زیر می باشند:
    1.اسم  مسافر
    2. خط هوائی که پرواز را انجام خواهد داد .
    3.شماره بلیط ، از جمله کد 3 رقمی هواپیمایی در ابتدای شماره.
    4.شهرهای مبداء و مقصد .
    5.شماره پرواز که بلیط برای آن معتبر است (تا زمانی که بلیط  بدون استفاده  ​​باشد)
    6.حقوق مسافر (ممکن است در بلیطهای الکترنیکی دیده نشوند ولی  به صورت الکترونیکی برای شرکت هواپیمایی ثبت می شود)
    7.قیمت بلیط هواپیما  (ممکن هست همیشه در بلیطهای الکترنیکی نرخ زده نشود  اما به صورت الکترونیکی برای شرکت هواپیمایی ثبت می شود)
    8.عوارض ها . (ممکن هست همیشه در بلیطهای الکترنیکی نرخ زده نشود اما به صورت الکترونیکی برای شرکت هواپیمایی ثبت می شود)
    9.محدودیت در تغییرات تاریخ و هزینه های استرداد بلیط .
    10.تاریخی که بلیط برای آن معتبر است.
    11.طریقه پرداخت
    12.نرخ ارز که نرخ بلیط هواپیما خریداری شده بر مبنای آن صادر شده است .
    13. نشان دادن نرخ با شکست مسیرها

بار در بلیط هواپیما نسبت به تاریخ ، نرخ ، زمان و کلاس پروازی  متغییر هست .

صدور بلیط هواپیما

یک مسافر برای شناخته شده در ایرلاین باید یک بلیط صادر شده معتبر در دست داشته باشد . برای صدور یک بلیط ، دو فرآیند متمایز وجود دارد:

بلیط هواپیما
1.رزرو
تشکیل یک رزرو  برای یک مشافرت  در سیستم رزرو بلیط که برای هر  خط  هوایی منحصر به فرد هست ، به طور مستقیم توسط نماینده آ« خط هوائی  ساخته شده است. یک رزرو  شامل تمام جزئیات فوق الذکر می باشد البته در مرحله رزرو  شماره بلیط وجود ندارد  .
هنگامی که رزرو ساخته شده ساخته شد، بنام مسافر (PNR) ایجاد خواهد شد که برای مدیریت رزرو و ورود به رزرو  استفاده می شود. در یک مسافر یک الی 9 مسافر را میتوان جا داد.

2.صدور

صرف داشتن رزرو، مسافر را مجاز به سوار شدن هواپیما  نمی کند. تنها زمانی که شرکت هواپیمایی یا آژانس مسافرتی  پس از دریافت وجه بلیط اقدام به صدور رزرو انجام شده میکند که مسافر را مجاز به سوار شدن هواپیما میکند .
معموط از اول اینطور بوده که فقط زمانی رزرو بلیط شما به مرحله صدور می رسد که مبلغ بلیط اخذ شده باشد و معمولا بصورت نقدی و آنی می باشدو
هر مسافر حتما باید با بلیطی که بنام خود اوست میتواند سوار هواپیما بشود .

لینکها :

بلیط و انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما ، Ticketairlines

بلیط هواپیما ایران ایر

 

بلیط هواپیما

موارد مرتبط

انواع مختلف بلیط هواپیما

انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما نویدبخش سفری ایمن است که این موضوع در قیاسی با خطرات تصادفات بین جاده ای، نقش می یابد.راحتی و آسایش سفر را از طریق تهیه بلیط هواپیما و سرعت بالای این وسیله پروازی، مورد آزمون قرار دهید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما آتا

بلیط هواپیما آتا

ایرلاین هواپیمایی آتا، شاید بتوان گفت یکی از تازه تاسیس ترین ایرلاین های هواپیمایی در ایران می باشد. در ایران تعدادی ایرلاین وجود دارند که خدمات هواپیمایی به مسافران ارائه می کنند. یکی از این ایرلاین ها، هواپیمایی آتا می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ایرلاین هواپیمایی آتا با شما صحبت کنیم.

ادامه مطلب
بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر هرگونه بلیط با شرایط و ضوابط به خصوص در اختیار مسافران قرار می‌دهد. نرخ های بلیط های هواپیمایی در سامانه شرکت به روز خواهد شد و مسافران گرامی می توانند از طریق سامانه بلیط های خود را رزرو نمایند و اقدامات شخصی خود را با ما در میان بگذارند تا سفر خود بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر