بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

آژانسهای هواپیما

آژانس مسافرتی : یک خرده فروش یا عمده فروش هست که خدمات مربوط به مسافرت و گردشگری را از طرف تامین کنندگانی مانند : خطوط هوایی، اجاره اتومبیل، خطوط کروز، هتل ها، راه آهن، بیمه مسافرت وبسته های توریستی ارائه می دهد. علاوه بر برخورد با گردشگران معمولی، اکثر آژانس های مسافرتی دارای بخش جداگانه ای هستند که برای ترتیب سفر به مسافران تجاری اختصاص داده شده است. ب
رخی از آژانس های مسافرتی فقط در تجارت و کسب و کار تخصص دارند.
همچنین آژانس های مسافرتی هستند که به عنوان نماینده فروش عمومی برای شرکت های مسافرتی خارجی فعالیت می کنند


ریشه ها
آژانس مسافرتی توماس کوک در بریتانیا

آژانس مسافرتی مدرن اولین بار در نیمه دوم قرن نوزدهم با ریشه آن در سال 1758 به اسم شرکت کاکس و کینگز تاسیس شد. در سال 1970، شرکت کاکس و کینگز، شرکت بزرگترین  شرکت مسافرتی ، تمرکز خود را بر کسب و کار مسافرت و گردشگری متمرکز کرد. در  قرن نوزدهم، در ارتباط با راه آهن ، شعبه های مختلفی را  تاسیس کرد. آنها نه تنها تورهای خود را به عموم مردم می فروختند، بلکه علاوه بر این، نمایندگان تورهای دیگر نیز بودند.

با توسعه مسافرتهای هواپی تجاری،، آژانسهای مسافرتی با بکارگیری هواپیمای تجاری رایجتر شدند . در ابتدا، آژانس های مسافرتی  به مشتریان طبقه متوسط ​​و بالاتر خدمات  می دادند، اما رونق اقتصادی  ، منجر به گسترش آژانس های مسافرتی شد و به مشتریان طبقه کارگر رسید.
 
عملیات

یکی از اصلی ترین  کارهای   آژانس مسافرتی این است که به عنوان نماینده عمل نماید، فروش محصولات و خدمات مسافرتی را از طرف تامین کننده انجام می دهد.

یک نماینده مسافر پیشنهاد مشاوره بیطرفانه به مشتری و نیز هماهنگ کردن جزئیات سفر و کمک به مشتری در رزرو سفر دارد. با این حال، این عملکرد تقریبا با تعطیلات بازار بسته جغرافیایی ناپدید شد و برخی از زنجیره های آژانس به نظر می رسید یک مفهوم "تعطیلات سوپرمارکت" را توسعه دهند، که مشتریان آنها را از بروشور بر روی قفسه ها انتخاب می کنند و سپس از یک شمارنده آن را رزرو می کنند. باز هم، تغییرات اجتماعی و اقتصادی متعددی [که؟] اکنون متعهد شده است که این جنبه را یک بار دیگر به پیش ببرد، به ویژه با ظهور خطوط هواپیمایی کم هزینه ارزان و بدون سر و صدا [چه؟] [هنگامی که]؟ [نیازمند منبع]
درآمد آژانس

به طور سنتی، اصلی ترین منبع درآمدی آژانس های مسافرتی مربوط  به رزرو بلیط هواپیما ،  رزرو اجاره اتومبیل، خطوط کروز، هتل ها، رزرو بلیط قطار ، رزرو بلیط اتوبس ، تورهای گشت و گذار، اپراتورهای تور می باشد

با دسترسی عموم مردم به اینترنت از اواسط دهه 1990، بسیاری از خطوط هوایی و سایر شرکت های مسافرتی شروع به فروش مستقیم به مسافران کردند. شرکت های هواپیمایی دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای  آژانسهای  مسافرتی در هر بلیط خریداری نداشتند .

موارد مرتبط

انواع مختلف بلیط هواپیما

انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما نویدبخش سفری ایمن است که این موضوع در قیاسی با خطرات تصادفات بین جاده ای، نقش می یابد.راحتی و آسایش سفر را از طریق تهیه بلیط هواپیما و سرعت بالای این وسیله پروازی، مورد آزمون قرار دهید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما آتا

بلیط هواپیما آتا

ایرلاین هواپیمایی آتا، شاید بتوان گفت یکی از تازه تاسیس ترین ایرلاین های هواپیمایی در ایران می باشد. در ایران تعدادی ایرلاین وجود دارند که خدمات هواپیمایی به مسافران ارائه می کنند. یکی از این ایرلاین ها، هواپیمایی آتا می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ایرلاین هواپیمایی آتا با شما صحبت کنیم.

ادامه مطلب
بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر هرگونه بلیط با شرایط و ضوابط به خصوص در اختیار مسافران قرار می‌دهد. نرخ های بلیط های هواپیمایی در سامانه شرکت به روز خواهد شد و مسافران گرامی می توانند از طریق سامانه بلیط های خود را رزرو نمایند و اقدامات شخصی خود را با ما در میان بگذارند تا سفر خود بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر