قیمت بلیت هواپیما, قیمت بیلیط

رزرو بلیط هواپیما

بایط هواپیما , fgdx i,h\dlh,بلیط هواپما استانبول,بلیت هواپیما سئول,بلیط هواپیما بندر لنگه,بلیط هواپیما فرانسه,بلیط هواپیما پارس آباد,بلیتهواپیما ایران ایر,بلیط هواپیما گوانجو,,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما کانادابلیط هواپیما بجنورد,بلیط هواپیما روسیه,بلیط هواپیما شیراز,بلیط هواپیما دمشق,قیمت بلیط خارجی,پرواز خارجی,بلیط هواپیما بم,بلیط هواپیما گرگان,بلیط هواپیما لیسبون,بلیط هواپیما قشم,بلیط هواپیما کرمان,بلیط هواپیما بندر عباسبلیط هواپیما دوحه,بلیط هواپیما پاریس,بلیط هواپیما آسمان,بلیط هواپیما فنلاند,بلیط هواپیما ماهان,بلیط هواپیما لس آنجلس,بلیط هواپیما ملبورن,بلیط چارتر خارجی, بلیط هواپیما ماهان ,بلیط هواپیما لس آنجلس, بلیط هواپیما ملبورن, بلیط هواپیما بوشهر,بلیط هواپیما تاشکند,بلیط هواپیما جیرفت,بلیط هواپیما پراگ,بلیط هواپیما نیویورک,بلیط هواپیما بدروم,بلیط هواپیما توکیو,بلیط هواپیما وین

انواع مختلف بلیط هواپیما

انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما نویدبخش سفری ایمن است که این موضوع در قیاسی با خطرات تصادفات بین جاده ای، نقش می یابد.

راحتی و آسایش سفر را از طریق تهیه بلیط هواپیما و سرعت بالای این وسیله پروازی، مورد آزمون قرار دهید.

بلیط هواپیما

آیا قصد مسافرت دارید ولی با توجه به سختی راه سفر، در شک و تردید به سر می برید؟

آیا زمان رسیدن به مقصد طولانی بوده و مدت تعطیلات شما اندک است؟

چاره کار در یک چیز خلاصه می شود، خرید بلیط هواپیما و احساس پروازی دلچسب که گذر زندگی را  لذت بخش تر از قبل خواهد کرد. زیرا تنها بوسیله سفر با هواپیما، با یک تیر چند نشانه را هدف خواهید گرفت. صرفه جویی در وقت، راحت ترین وسیله جهت رسیدن به مقصد، عدم خستگی زیاد و ...

امروز در رابطه با تهیه بلیط هواپیما در انواع مختلف و حتی تهیه بلیط هواپیمای ارزان با شما وارد تحقیق خواهیم شد. آنگاه به معرفی یکی از آژانسهای معتبر هواپیمایی خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

 

 بلیط هواپیما

بلیط:

هیچ می دانید که داستان عظیم پرواز، از تکه کاغذی کوچک به نام بلیط منشاء می گیرد. بله دقیقاً قطعه ای از کاغذ یا مقوا که بلیط می نامند و البته دارای ویژگی های خاصی نیز می باشد. بر روی بلیط مشخصاتی مانند قیمت و یا بهای بلیط، تاریخی که می توان از بلیط بهره برد و البته مکان استفاده از آن چاپ می گردد. شایان ذکر است که بدانید بلیط به منظور بهره گیری از مکانهای مختلفی مانند سینما، تئاتر، اتوبوس، قطار و البته جهت پرواز در آسمان کاربرد دارد. اما بلیط هواپیما که درگذشته به صورت دفترچه کوچکی بود، امروزه یک برگه تک برگی است. این برگه می تواند به مهر شرکت هواپیمایی مزین باشد و در صورت خرید اینترنتی برگه فاقد مهر است. در روی بلیط مواردی از قبیل تاریخ رزرو، نوع بلیط، نام مسافر و ... ثبت می گردد.

 

بلیط هواپیما  

و حالا گذری بر چگونگی خرید بلیط در سفری هوایی

از گوشه و کنار گاهی اسم بلیط هواپیمای چارتر به گوشمان شنیده می شود. اما آیا می دانید بلیط هواپیمای چارتر چیست و به چه دردی می خورد؟

سیستم یعنی قاعده و اصول، اما چارتر به معنای دربست کرایه کردن است. در گستره جذب توریست و صنعت گردشگری هر چیزی که به تعداد زیاد موجود باشد، می تواند اجاره گردد. در اصطلاح می گویند چارتر شده است. به عنوان نمونه صندلیهای یک هواپیما به تعداد زیادی موجود است که می تواند توسط شرکت های هواپیمایی اجاره گردد.  بدین ترتیب بلیط هواپیمای چارتری حاصل می شود.  همین جا به ذکر این نکته می پردازیم که اگر تمامی صندلی های هواپیما اجاره گردد، آن را فول چارتر (Full Charter) می نامند. اما در صورت  اجاره بخشی از صندلی ها، عنوان آن به سیت چارتر( Seat Charter) تغییر می یابد. 

 

 بلیط هواپیما

بنابراین اجازه دهید در ادامه داستان بلند پرواز، به چگونگی خرید بلیط جهت هواپیما اشاره ای داشته باشیم. یکی از انواع خرید بلیط هواپیما تقسیم بندی آن به دو حالت سیستمی و بلیط هواپیمای چارتر می باشد.

خرید بلیط سیستمی هواپیما فقط توسط شرکت های هواپیمایی و یا نماینده های رسمی و معتبر آنها فروخته خواهد شد.

زمان پرواز هواپیماها در بلیط هواپیمای سیستمی بر عکس بلیط هواپیمای چارتر، در طول یکسال کاملاً مشخص است. حتی می توان گفت ارزش بلیط هواپیما سیستمی، از هزینه ثابتی برخوردار بوده و در طول سال تغییری نیز نمی کند.

در بلیط هواپیمای چارتر امکان تغییر زمان پرواز یا حتی روز و تاریخ پرواز وجود ندارد. هزینه اخذ شده جهت بلیط هواپیما چارتر، نیز برگشت پذیر نیست. حال آنکه اگر بنا بر دلایلی تصمیم شما برای برهم زدن مسافرت حتمی باشد، در بلیط هواپیمای سیستمی با پرداخت مبلغی به عنوان جریمه می توانید، مابقی قیمت بلیط را دریافت نمایید. شایان ذکر است که بدانید هزینه بلیط هواپیمای چارتر، برای کلیه افرادی که سن آنها بالای دو سال است، به صورت یکسانی محاسبه می گردد. همچنین آگاه باشید که قیمت بلیط هواپیمای چارتر بیشتر به دو موضوع زمان پرواز و حجم تقاضا برای پرواز، بستگی دارد. به عنوان نمونه در ایام تعطیلات که زمان مناسبی برای گردشگری محسوب می شود و شدت تقاضا نسبتاً بالاست، قیمت بلیط هواپیمای چارتر شاید به میزان بلیط هواپیمای سیستمی باشد. البته در اغلب موارد هر مقدار نزدیکتر به زمان پرواز باشید، احتمالاً قیمت بلیط هواپیمای چارتر پایین تر می شود.

بلیط هواپیما

بلیط هواپیمای ارزان

انگار برای گرانترین وسیله حمل و نقل، آنهم پروازی مهیج در دل آسمان عبارت زیبایی به نظر می رسد. اما با کمی جستجو می توان در بلیط هواپیمای داخلی و یا بلیط هواپیمای خارجی به بلیط ارزان قیمت دست یافت. البته سؤال اینجاست که چگونه؟

شرط اساسی در موفقیت به این هدف صبر و شکیبایی خالص و جستجو در قیمتهای متفاوت شرکتهای هواپیمایی است. اما چرا بلیط هواپیمای ارزان؟

بسیاری از شما بخاطر مسائل کاری و یا حتی گردشگری، اغلب اوقات در سفر به سر می برید. با خرید بلیط هواپیمای ارزان، امکان صرفه جویی بیشتری حاصل می شود که در کنارش منجر به سفرهای زیادتر می شود. در بعضی از اوقات سال در بلیط هواپیمای داخلی و بلیط هواپیمای خارجی در برخی از شهرها و کشورها بلیط به صورت ارزانتری ارائه می شود تا افراد امکان استفاده از آنها را پیدا نمایند. گذشته از این موضوع بلیط ارزان هواپیما را می توان در زمان هایی خاص و در شرایط مناسب پیدا نمود. به عنوان نمونه وقت هایی که حجم تعداد مسافر پایین و مسافرتها در کمترین میزان صورت می گیرد. در اینجا بلیط هواپیمای چارتر در چهره بلیط هواپیمای ارزان تجلی می نماید. خصوصاً در زمان کمبود مسافر، چارتر کننده بخاطر خالی نماندن صندلی ها نرخ بلیط را کم می کند و  شما با بلیط هواپیمای ارزان مواجه خواهید شد.

 

 بلیط هواپیما

گذشته از این موضوع قیمت های هواپیما بستگی به نوع کلاس پروازی از اکونومی تا بیزینس متغیر می باشد. شما در کلاس اکونومی با خدمات متعارف روبرو ولی در فرست کلاس و کلاس بیزینس، خدمات تجملی تر و با قیمت بالاتری ارائه می گردد. همچنین نوع ایرلاین نیز در قیمت گذاری بلیط ارزان هواپیما مؤثر می باشد. باز هم بدانید که بلیط های پروازی که مربوط به بلیط هواپیمای داخلی است، بین دو روز تا چند ساعت مانده به سفر، بلیط لحظه آخری نامیده می شود. وقت بلیط لحظه آخری در بلیط هواپیمای خارجی از یک هفته تا چند ساعت قبل از پرواز است. اغلب بلیط های لحظه آخری نیز جزء بلیط ارزان هواپیما محسوب می شوند.

 

 بلیط هواپیما

  بلیط هواپیمای داخلی و بلیط هواپیمای خارجی

سفر برای کسی که اهل آن است، همیشه دلپذیر و مسرتبخش است. با خرید بلیط هواپیمای داخلی به تماشای نقاط زیبای گردشگری در شهرهای مختلف ایران بروید. طبیعت زیبایی که در بسیاری از شهرها رخ علم می کند و شما به تماشا می خواند. با بلیط هواپیمای داخلی به دیدار آرامگاه گنج های ایران زمین بروید. به تماشای دریای زیبای شمال کشورمان بروید و از زندگی لذت ببرید. اما شما دوستداران مشاهده جاذبه های دیگر کشورها، در صورت داشتن شرایط مساعد و امکانات، با تهیه بلیط هواپیمای خارجی به مناطق خارج از ایران سفر کنید. سفر های هیجان آور، دلچسب و خاطره انگیز از آبشارهای زیبا، معابد و ناشناخته های دیگر را در کشورهای مختلف به محک تجربه در آورید.

بلیط قطار

آیا شما از کسانی هستید که ترس از پرواز شما را از مسافرت هوایی دور نموده است؟

همچنین اگر با اطلاع از میزان تصادفات مایل به سفر با خودروی شخصی نیستید. آیا باید لذت سفر را برای همیشه ببوسید و کنار بگذارید؟

چاره در تهیه بلیط قطار و مسافرت با این وسیله امن است. قطار را که همچون نسیمی سرکش، غوغاکنان بر جاده های ریلی در قلب طبیعت ره می گشاید و جلو می رود. با خرید بلیط قطار از پنجره آن شاهد مناظر زیبا بین راه باشید. اگر کوهستانی رفیع و سرفراز قد علم نموده، یا نمک زاری سپید قصه بخت سیاه خود می گوید. حتی به نقل حدیث از جنگل های سرسبز نیز گوش فرا دهید و سرمستانه به تجارب سفر بیافزایید.

بلیط هواپیما

خرید بلیط از آژانس

موضوع اصلی در وهله اول سفر است و قصد و نیت برای انجام آن. بعد از آن کار بسیار آسان است. انتخاب آژانس هواپیمایی که در زمینه سفر و فروش بلیط، معتبر و خوش سابقه باشد. در اینجا به بیان مختصری از آژانس ارزشمند و خوش نام آرتا پرواز اشاره می نماییم. با خرید بلیط از آژانس مسافرتی آرتا پرواز و رزرو بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، با بلیط قطار خود را مهیای استفاده از خدمات آرتا پرواز بنمایید. از صدور بلیط توسط کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی گرفته تا رزرو و صدور فوری Hotel Voucher   که به منزله تأییدیه رزرو اتاق در هتل می باشد. این آژانس فعال با اخذ ویزا، امکانات سفر های جالب و هیجان انگیز شما را نیز بوسیله تورهای گروهی در خارج از کشور فراهم می آورد.

 بلیط هواپیما

همچنین بدانید که با خرید بلیط از آژانس، باید حضوراً در محل آژانس حاضر شوید.  آنگاه با واریز هزینه کامل بلیط موفق به گرفتن بلیط خود بشوید. همچنین با تماس تلفنی نیز می توانید، مسیر پروازی خود را به مسئول مربوطه اعلام و پس از اطلاع از موارد ضروری اقدام به پرداخت هزینه بلیط نمایید. سپس از طریق SMS، تلگرام و ... موفق به دریافت بلیط خود بشوید.

سخن آخر:

خرید بلیط از سایت

با مراجعه به سایتArtaParvaz.com   خرید بلیط به سهولت بیشتری انجام می گیرد. پس از مشاهده سایت، هواپیمای خود را در مسیری که برای پرواز در نظر دارید، همچنین تاریخ پرواز را با دقت و به درستی در سایت ثبت نمایید. آنگاه با بررسی مسیرهایی که شما را به مقصد می رساند و با توجه به میزان هزینه، بلیط دلخواه خود را در خرید بلیط از سایت انتخاب نمایید. سپس از طریق اینترنت هزینه بلیط هواپیما را پرداخت نموده و لذت سفری زیبا و دل نشین را کسب نمایید.

مطالب تکمیلی :

10راهکار برای خرید بلیط هواپیما ارزان که آرتا پرواز برای شما ارائه خواهد کرد.

بلیط هواپیما آنلاین

خواندن بلیط هواپیما

بلیط هواپیما چارتر

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما و ملزومات سفر , آرتا پرواز

 

 

موارد مرتبط

انواع مختلف بلیط هواپیما

انواع مختلف بلیط هواپیما

بلیط هواپیما نویدبخش سفری ایمن است که این موضوع در قیاسی با خطرات تصادفات بین جاده ای، نقش می یابد.راحتی و آسایش سفر را از طریق تهیه بلیط هواپیما و سرعت بالای این وسیله پروازی، مورد آزمون قرار دهید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما آتا

بلیط هواپیما آتا

ایرلاین هواپیمایی آتا، شاید بتوان گفت یکی از تازه تاسیس ترین ایرلاین های هواپیمایی در ایران می باشد. در ایران تعدادی ایرلاین وجود دارند که خدمات هواپیمایی به مسافران ارائه می کنند. یکی از این ایرلاین ها، هواپیمایی آتا می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ایرلاین هواپیمایی آتا با شما صحبت کنیم.

ادامه مطلب
بلیط هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر هرگونه بلیط با شرایط و ضوابط به خصوص در اختیار مسافران قرار می‌دهد. نرخ های بلیط های هواپیمایی در سامانه شرکت به روز خواهد شد و مسافران گرامی می توانند از طریق سامانه بلیط های خود را رزرو نمایند و اقدامات شخصی خود را با ما در میان بگذارند تا سفر خود بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر