بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

بلیط هواپیما

سایت  خرید بلیط هواپیما آرتا پرواز  ، به شما این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان در هر جای ایران عزیزمان زندگی میکنید ، فزقی نمی کند در تهران ، اهواز ،اردبیل ، شیراز ، مشهد ، اصفهان و در سایر شهر های بزرگ و کوچیک فقط به لطف داشتن اینترنت و گوشی موبایل ، خرید بلیط هواپیمای خود را به سهولت انجام خواهید داد . برای خرید  بلیط هواپیما، باید به چند نکته توجه داشته باشید ،     مبدأ و مقصد خود را را دقیق بدانید و در سایت در جدول مربوطه به درستی وارد کنید احتمال وجود شهرهای مشابه وجود دارد  ، تاریخ خود را وارد کنید (میلادی ، شمسی ) ، پس از انتخاب پرواز خود نسبت به نرخ و زمان ،  اسامی را با حروف لاتین بسیاربا دقت وارد کنید ، کلمه ادامه خرید را وارد کنید وارد مرحله پرداخت خواهید شد پس از واریز بلیط در گوشی موبایل و ایمیل ظاهر خواهد شد .

 خرید بلیط هواپیما  تمامی ایرلاین‌های خارجی مانند خرید بلیط هواپیما لوفت‌هانزا، خرید بلیط هواپیما ایرفرانس، خرید بلیط هواپیما اتریشی، خرید بلیط هواپیما ترکیش، خرید بلیط هواپیما اطلس‌جت و سایر ایرلاین‌ها و خرید بلیط ایرلاینهای  داخلی مانند خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما ایران‌ایر و خرید بلیط هواپیما قشم‌ایر و سایر ایرلاین‌های داخلی، با تمام ساعات پروازی در www.artaparvaz.com فراهم شده است.

آنچه خرید بلیط هواپیما از آرتا پرواز را از سایر رقبا متمایز می کند :
1. ارزان بودن قیمت پروازهای داخلی و خارجی
2. راحت بودن بیش از حد این سایت
3. با توجه به طرف قرارداد بودن با همه ایرلاینها داخلی و خارجی مسیرهای متنوعی رابه شما معرفی خواهد کرد .
4. وایز ریالی تمامی پروازهاداخلی سایر کشور ها
5. پشتیبانی 24 ساعته

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما

شما در سایت آرتا پرواز  به راحتی و با آرامش کامل  بلیط هواپیما خود را خرید کنید  . کافی است سه حرف اول شهر مبدا و مقصد خود را در جداول مربوطه وارد کنید اسم کامل فرودگاه و شهر برای شما نمایان خواهد شد ،پس از کلیک بر روی شهر ها به جدول تاریخ پرواز مراجعه کنید تاریخ پرواز خود را میتوانید میلادی یا شمسی انتخاب کنید ، تعداد مسافران را از طریق کادر مربوطه انتخاب کنید ، بزگسال به کسانی اطلاق می شود که 12 امین سال تولد خود را رد کرده باشند ، افراد خردسال نباید 12 امین تولد خود را جشن گرفته باشند و کودکان زیر2 سال ، کلمه جستجو را بزنید انواع پروازها برای شما نمایش داده خواهد شد از ارزان به گران ، از پرواز های بدون توقف تا چند توقفی، اکونومی یا بیزنس ، سیستمی یا چارتر، حق انتخاب برای شما محفوظ هست .

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چارتر

 اولین پیشنهاد آرتا پرواز این است که برای مسافرت خود چه تفریحی یا چه کاری برنامه ریزی کنید و بلیط هواپیما خود راجزو اولین  کسانی باشید که بلیط هواپیما خود را رزرو کرده اند ، خوب شاید بگویید که نه بعدا پرواز پر میشود ارزان می توانیم بخریم در این مورد باید بگوییم که بله همانطور که امکان دارد ارزان بخرید همانقدر هم احتمال دارد بلیط خود را چند بابر گرانتر خرید کنید ، پس زیاد به ریسکش نمی ارزد .

پیشنهاد دوم ،ما مسافرت خود را به روزهای آخر تعطیلات ببرید بله درست متوجه شدید در روزهای اول تعطیلات طولانی مدت مثل تعطیلات عید نوروز اکثر مردم در روزهای اول عید مسافرت خود را انجام داده اند و پروازی 13 یا 14 یا 12 فروردین میتواند گزینه خوبی برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان باشد .

پیشنهاد سوم ،اگر شما در برنامه ریزی آنقدر قوی نیستید حتما بلیط هواپیما چارتر خود را به روزهایآخر موکول کنید چرا که بلیط های چارتر غیر قابل استرداد می باشند و اگر نتوانید به پرواز خود برسید بلیط شما سوخت کامل خواهد شد .

پیشنهاد چهارم ، حتما با ما در خرید های چاتری خود در تماس باشید .

 

ایده شکل گیری آرتا پرواز دات .کام

آرتا پرواز .کام در سال 1389 با ایده ارائه خدمات نوین گردشگری متولد شد . در سال اول تاسیس خود توانست تقریبا با تمام ایر لاینهای داخلی و خارجی قرارداد همکاری امضاء کند . و در

طی  فعالیت خود با اتکا به خداوند متعال و تجربه 40 ساله مدیران خود هر روز دمهای محکمی را در راستای تحققق ایده های خود برداشته است .و هم اکنون با توجه به نیاز جامعه و دنیای

بی پایان فضای مجازی دست اندر کاران آرتا پرواز . کام را نسبت به برقراری این سایت مجاب کرد تا  با ارائه خدمات بیشتر بتواند رضایت مشتریان خود را نیز جلب کرده باشد .

 

 

ما در همه خرید های زندگی روزمره دنبال ارزان خریدن هستیم و هر خرید شرایط خودش را دارد که بتوانی خرید مقرون به صرفه ای را انتخاب کنید

 

 روش های خاص و راه حل هایی  برای خرید ارزان بلیط هواپیما

1)اولین پیشنهاد این هست که سایت آرتا پرواز را انتخاب کنید.

چون ما قبل از شما به دنبال بلیط هواپیما ارزان بوده ایم و برای شما به ترتیب از ارزان به گران پرواز ها را ارائه میکنیم .

2) قبل از خرید بلیط هواپیما با آرتا پرواز مشاوره کنید .

قبل از اینکه نسبت به خرید اقدام کنید با همکاران ما در آرتا پرواز در تماس باشید  حتما راه حلهای را برای شما ارائه خواهند کرد که بهترین نرخ را انتخاب کنید .

3) اگر لازم و ضروری نیست ایام شلوغ را برای مسافرت انتخاب نکنید

اگر ضروری نیست اگر فرصت برای شما در طول سال محیا هست اگر بچه مدرسه ای ندارید مسافرت خود را به روزها خلوت سال بیندازید حتما بلیط هواپیما ارزان گیر خواهید آورد

4) لازم نیست همیشه به شیراز ، اصفهان ، مشهد سفر کنیم

ایران عزیزمان آنقدر پهناور هست که می توانید  همه فصول و زیباییها را یکجا تجربه کنید پس لازم نیست مقصد مسافرت ما حتما کلان شهرها باشند شهرهای زیبا ولی کوچیک با طبیعت بکر با مرمانی عالی هستند که مشتاق اند شما با خرید بلیط هواپیما به آنجا سفر کنید .

5) سعی کنید اواسط هفته پرواز کنید .

اوایل هفته یا اواخر هفته تقریبا ایام شلوغی برای برای مسافرت هستند و با توجه به شناور بودن بلیطها حتما این ایام قیمت بلیط هواپیما گرانتر خواهد بود .

6) بلیط های چارتری

اگه از زمان مسافرت خود مطمئن هستید از بلیط هواپیما چارتر استفاده کنید .

7) بلیط لحظه آخری

بعضی مسیری در بعضی ایام بلیط های لحظه آخری خوبی دارند

8) مقایسه قیمت بلیط هواپیما در ایرلاین های مختلف

نرخها را از سایتهای مختلف کنترل کنید .

9) پرواز خارجی با یک یا دو توقف و هته سه توقفی

درست هست پرواز های مستقیم و بدون توقف راحترن ولی بعضی وقتها خرید بلیط هواپیما برای پروازهای چند توقفی آنقدر قیمتهای وسوسه کننده می دهند که به دردسرش می ارزد

10) در تاریخ‌های مختلف جستجو نمایید

سعی کنید خود را محدود به زمان خاصی برای مسافرت نکنید روزهای مختلف نرخهای مختلف برای بلیط هواپیما دارند پس روزها را عوض کنید شاید بلیط هواپیما ارزانتری نصیبتان شد .

11) هزینه بار در بعضی ایرلاینها

بعضی ایرلاینها بلیط های بدون بار با نرخ خوب ارائه می دهند ببینید اگه بار ندارید بی خودی بلیط های گران را نخرید .

12) کنسل کردن بلیط هواپیما

قوانین کنسلی بلیط هواپیما را قبل از خرید بلیط هواپیما حتما بخوانید و به هشدارها توجه کنید میتواند عدم دقت شما زمان خرید بلیط هواپیما منجر به هزینه زیادی شود .

 

 

 

موارد مرتبط

 7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور، می تواند بهترین هدیه ای باشد که شما به خود و خانواده تان می دهید. اگر علاقه دارید به سنگاپور سفر کنید، ولی هنوز مطمئن نیستید که مقصد درستی را انتخاب کرده اید یا نه، در ادامه همراه باشید. در این مقاله 7 دلیلی که باعث می شوند شما بی چون و چرا بلیط هواپیما سنگاپور را خریداری کنید،

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

تهیه و خرید بلیط هواپیما برای داشتن یک سفر مطلوب بسیار مهم است. گردشگرانی که عازم سفر به نقاط مختلف از جهان هستند می توانند شرایط و نرخ های موجود برای پرواز را با دقت کافی بررسی کرده و بهترین نوع بلیط هواپیما را برای پرواز و یک سفر خوب تهیه نمایند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما برای سفر

بلیط هواپیما برای سفر

خرید بلیط هواپیما با توجه به شرایط پرداخت مبلغ آن و هزینه ای که برای فروش در نظر گرفته شده است با شرایط خاصی همراه می باشد. با توجه به مقصد انتخابی و انتظاراتی که از نوع پرواز برای خود در نظر گرفته اید می توانید اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

پل آسمان نروژ با نمای ویژه در مه، احساس پرواز در میان ابرها را در ذهن انسان تقویت می سازد. لحظات هیجان انگیز و دلچسب دوچرخه سواری یا پیاده روی بر پل آسمان نروژ را در خاطرات شیرین خود جاودانه سازید.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر