بلیط هواپیما :

آنهایی که اهل سفر هستند چه زمینی و چه هوایی میدانند که باید قبل از رفتن به  ترمینال ، راه آهن و فرودگاه برای انجام مسافرت باید  اقدام به خرید بلیط مورد نظر کنند .

برای خرید بلیط هواپیما امروزه علاوه بر مراجعه به آژانسهای مسافرتی مثل آرتا پرواز راههای دیگری که بسیار راحتر ، سریعتر و ارزانتر نیز که به خرید منجر میشود وجود دارد و آن خرید بلیط هواپیما بصورت اینترنتی میباشد .

آرتا پرواز علاوه بر فروش حضوری بلیط هواپیما اقدام به راه اندازی سایت آنلاین خرید بلیط هواپیما نموده است که فقط با چند کلیک ساده و داشتن رمز دوم اینترنتی عابر بانک خود و داشتن مهارت در خریدهای اینترنتی می توانید

بلیط هواپیما خود را در گوشی موبایل یا ایمیل خود دریافت کنید.

لازم به تذکر است که حتما قبل از واریز مبلغ بلیط هواپیما خریداری شده قوانین بلیط مربوطه را  مطالعه کنید تا دچار ضرر و زیان نگردید.

بلیط هواپیما به یاسوج:

رزرو آسان و ارزان بلیط هواپیما به یاسوج, به شهر آبشارهای خروشان در بزرگترین تعطیلات پیش رو, به یاسوج (چارتری و سیستمی) پروازی با نهایت آرامش بر فراز آبشار بشار یاسوج, زیبایی های فراموش نشدنی یاسوج شما را به پرواز وا می دارد. پرواز برای عاشقان طبیعت, برای دوستداران سفر و ایرانگردی, برای دیدن مردمی از تبار بویر احمری, در بزرگترین تعطیلات ایرانیان در عید باستان, عالی ترین نرخ بلیط هواپیما به یاسوج بر فراز قلل دنا, بر فرازصلابت و ابهت دنای زیبا, برای دیدن روستای تل خسرو, براساس شرایط شما پرواز به یاسوج, طبیعت یاسوج و غذاهای محلی شله ماستی, کله جوشک

رزرو آسان و فوری: نشان کنید مبدا و مقصد را, تاریخ رفت و برگشت و در نهایت تعداد نفرات, سپس آماده پرواز باشید.

 

بلیط هواپیما به کرمانشاه:

بلیط هواپیما به کرمانشاه به بیستون شهری پر از گذشته, رزرو فوری و ارزان قیمت بلیط هواپیما به کرمانشاه یکی از تاریخی ترین شهر های ایران به شهر طاق بستان, به شهر جاذبه ها, (سیستمی و چارتری) به شهر سراب نیلوفر, براساس شرایط شما پرواز به کرمانشاه به شهر روح فزا, به شهر غارهای زیبا به باغ گل ها, اگر اهل شنیدن صدای دلنواز موسیقی در هنگام صرف غذا هستید پیشنهاد ما طبرستان است. کرمانشاه و نان برنجی, کرمانشاه و طاق بستان, کرمانشاه و بیستون, پرواز به کرمانشاه طبیعت بی همتا, بر فراز پارک کوهستان بر بلندی بام کرمانشاه

رزرو راحت و فوری: نشان کنید مبدا و مقصد را, تاریخ رفت و برگشت و در نهایت تعداد نفرات, سپس آماده پرواز باشید.

 

بلیط هواپیما به اهواز:

بلیط هواپیما به اهواز به شهر رود کارون, برای تمام کسانی که عاشق رود و سفر هستند. راحت ترین و ارزان ترین بلیط هواپیما به اهواز به عاشقان جنوب برای دوستداران ایرانگردی و ایران شناسی , (سیستمی و چارتری) به شهر انرژی ها پرواز به شهرشب زنده دارها و به مرکز خوزستان زیبا, پروواز به اهواز به پل معلق, پروازی آرام به شهر عاشقان فلافل

رزرو راحت و فوری: نشان کنید مبدا و مقصد را, تاریخ رفت و برگشت و در نهایت تعداد نفرات, سپس آماده پرواز باشید.

بلیط هواپیما به کیش:

بلیط هواپیما به کیش در میان آبهای نیلگون, یکی از جزیره های خلیج فارس, ارزان ترین و بهترین قیمت بلیط هواپیما به کیش به شهر باستانی حریره به کشتی یونانی به گل نشسته, پرواز به جزیره کیش برای عاشقان طبیعت پاک برای دوستداران محیط زیست, (سیستمی و چارتری) به ساحل نقره ای, به ساحل زیبای مرجان از جذابیت های جزیره کیش در بخش شرقی جزیره, مناسب ترین و ارزان ترین بلیط هواپیما به کیش به هندورابی زیبا به جزیره ای طبیعی و تاریخی , پرواز به خوش آب و هواترین منطقه ایران, به پارک دلفین ها بر فراز خلیج فارس.

رزرو راحت و فوری: نشان کنید مبدا و مقصد را, تاریخ رفت و برگشت و در نهایت تعداد نفرات, سپس آماده پرواز باشید.

بلیط هواپیما به ساری:

بلیط هواپیما به ساری به شهر جنگل, دریا و طبیعت سبز, اگر دوستدار دریا و جنگل هستید در ساری هر دو را کنار هم خواهید دید. فوری ترین و ارزان ترین بلیط هواپیما به ساری با قدمتی 5000 ساله و تاریخی غنی ومملو از زندگی گذشتگان, پرواز به حاشیه دریاچه خزر با آب و هوای گرم و مرطوب, طبیعتی وصف ناشدنی به چشمه ورگیسه وا, به شهر ازگیل, برای دیدن ساری زیبا بهار زیباترین فصل است . خاطره ای فراموش نشدنی در کنار دریا و جنگل, مطابق با بودجه و سلیقه شما خرید بلیط هواپیما به ساری از دریاچه چورت تا چشمه های باداب سورت. پروازی آسوده با ساری و فرودی راحت در فرودگاه بین المللی دشت ناز.

رزرو راحت و فوری: نشان کنید مبدا و مقصد را, تاریخ رفت و برگشت و در نهایت تعداد نفرات, سپس آماده پرواز باشید.

آنچه از یک سفر در ذهن ها حک می شود. قابل توصیف نیست. دیدن زیبایی های ایران تمام شدنی نیست. بلکه فرد را مشتاق تر می کند تا سفر را از ایرانگردی شروع کند. ناشناخته های ایران را ببیند. فرهنگ های مختلف را درک کند و سپس نتیجه بگیرد که ایران یکی از جلوه های زیبای طبیعت, جنگل و دریا و کویر با هم است.

 

بلیط هواپیما به تهران :

بیش از میلیونها سفر در روز به مقصد تهران  انجام می پذیرد که سهم قابل توجه ای از آن شامل  سفرهای هوائی است .سفرهای هوائی با وجود راحتی برای خود دردسرهایی هم دارد رزرو بلیط هواپیما ، کنسلی بلیط هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط هواپیما چارتر و ....

آیا لازم هست برای تک تک اینها به سایتهای مختلف مراجعه کرد ؟ جواب قطعا نه می باشد به این دلیل که سایت آرتا پرواز به شما اطمینان میدهد که شما از هر کجای ایران و حتی خارج از ایران اگر قصد خرید بلیط هواپیما به مقصد تهران را دارید همه پرواز ایرلاینهای مختلف را بصورت کاملا پیشرفته از ارزان تا گران ، چارتری و سیستمی  همه همه را فقط در یک جستجو برایتان قابل تهیه میکند.

لطفا از هر کجای ایران که قصد سفر به تهران را دارید و میخواهید بلیط هواپیما به تهران را تهیه کنید  در قسمت مبدا اسم شهری را که میخواهید از آنجا پرواز را شروع کنید را وارد کنید ، در قسمت مقصد تهران یا اسم فرودگاههای موجود در تهران ( THR, IKA) را وارد کنید تاریخ خود را بادقت انتخاب کنید و کلاس پروازی خود را ( اکونومی ، بیزینس ) را مشخص کرده و جستجو را ادامه بدهید . بهترین نرخهای بلیط هواپیما به مقصد تهران را برای  شما در یک صفحه نشان خواهیم داد ، بلیط ارزان به تهران ، بلیط چارتری به تهران و ... را در یک جستجو مشاهده خواهید کرد .

 

بلیط هواپیما به مشهد:

مشهد شهر الرضا بیشترین گردشگر را از داخل و خارج ایران را دارد شاید روزی فقط برای زیارت به این شهر سفر انجام میشد الان با نقاط تغریحی و گردشگری که مهد معرفی کرده دیگر سفر به این شهر صرفا زیارتی نیست.

اگر قصد سفر به مشهد را دارید سایت آرتا پرواز همه بلیطهای چارتر ، سیستمی ، ارزان ، اکونومی کلاس ، بیزنس کلاس را برای شما فراهم کرده است فقط کافیست مراحل جستجو را در سایت به ترتیب طی کنید تا همه پروازهای مطمئن به مقصد مشهد را برای شما نمایش داده و شما بتوانید با سهولت اقدام به خرید بلیط هواپیما به مشهد را انجام دهید .

 

بلیط هواپیما به شیراز :

به جرات می توان گفت که شیراز یک شهر بی نظیر برای مسافرت هست برای اینکه بتوانی یک شهر با هزاران زیبایی با هزاران مکان رویایی ببینید لزومی ندارد به هزار شهر سفر کنید شیراز همه قشنگیهای دنیا را در یک کلمه خلاصه کرده و برای همین خاطر هست که این مسیر هر روز دهها پرواز مختف به این شهر از طریق ایرلاینهای مختلف داخلی و خارجی انجام میشود و پیشنهاد آرتا پرواز برای شما این است که بلیط هواپیما خود را از Artaparvaz.com تهیه کنید و به این شهر رویایی سفری داشته باشید و در اقامت از هتلهای لوکس این شهر لذت ببرید .

 

بلیط هواپیما به تبریز :

 

تبریز قلب اقتصاد ایران شهر همه فن حریف تبریز ، بهترین اقتصاد بخش خصوصی ، تاریخ کهن ، مردمانی متعصب ، شهری بدون گدا ، مدرنترین شهر ایران و خیلی توصیفات زیبای دیگر که این شهر لایق آن هست . جالب هست بدانید که این شهر دارای دو ایرلاین معروف ایران یعنی هواپیمایی آتا و هواپیمایی ایران ایر تور هست که هر روزه پروازهای منظم و با کلاسی را در مسیرهای مختلف انجام میدهند .مرمان سخت کوش این شهر با مهمان نوازی بی نظیر خود هر روز پذیرای تعداد بیشماری از توریستهای مختلف از سراسر دنیا هستند و خاطرات زیبایی را برای مهمانان خود رقم میزنند .

Artaparvaz.com نرخهای بسیار خوبی در این مسیر برای شما ارائه خواهد کرد تا با خرید بلیط هواپیما خود به این شهر زیبا و مجلل سفر کنید.

 

بلیط هواپیما به  اصفهان :

اصفهان ، شهری در قلب ایران کمتر کسی هست که توصیفات این شهر را شنیده باشد و وسوسه نشده باشد برای سفر به این شهر و اگر یکبار سفر کند برای سفر دوباره به این شهر روز شماری نکند مگر میشود خاطراتی که روی سی و سه پل را فراموش کرد زاینده رود بی نظیر را از یاد برد مگر میشود که ایرانی باشی اصفهان را دوست نداشته باشی البته بگویم که اصفهان را همه مردمان دنیا دوست دارند پس با خرید بلیط هواپیما از Artaparvaz.com به این شهر که هنرمندانه ترین شهر ایران عزیزمان هست سفر کنید تا رویایهای خود را در واقعیت ببینید .

 

بلیط هواپیما به کرمان :

کرمان پهناورترین استان ایران و مرکز استان کرمان ، یک استان  پر از تاریخ ، با بیش از 660 اثر ملی ثبت شده و 5 اثر ثبت جهانی  شده در یونسکو این استان را به استانی تاریخی تبدیل کرده است .

هر کدام از این آثار ما را خواهند خواند تا به این استان زیبا و بی نظیر سفر کنیم .

استان کرمان زادگاه یک ایرلاین باکلاس و منحصر به فرد در ایران است هواپیمایی ماهان، شما هر روز می توانید با چندین پرواز که این ایرلاین ارائه میکند به نقاط مختف مانند بم و کرمان به راحتی بلیط هواپیما خود را از Artaparvaz.com تهیه کنید و از همان ابتدا شروع مسافرت خود مطمئن و با لذت سفر کنید .

خرید بلیط هواپیما و سفر های هوایی، پر دردسر یا آسان؟

هنگامی که صحبت از سفر به میان می آید خرید بلیط هواپیما و استفاده از سفر های هوایی اولین گزینه ای است که در ذهن افراد نقش می بندد. به ویژه اگر سفر مورد نظر در مسافت های دور باشد. خرید بلیط هواپیما و سفرهای هوایی اگر چه در ظاهر بسیار آسان هستند و مزیت های فراوانی دارند اما به واقع یکی از پر دردسر ترین و در برخی مواقع مشکل ساز ترین نوع مسافرت به حساب می آیند. به جرات می توان اذعان داشت خرید بلیط هواپیما و سفر با آن درد سر هایی هم اندازه و در برخی مواقع بیشتر از سفر های ریلی، جاده و حتی دریایی دارد.  ضمن اینکه این نوع سفرها و خرید بلیط هواپیما بسیار هزینه بر تر از سایر روش های سفر است.

 

مشکلات سفر با هواپیما و خرید بلیط هواپیما

  1. هنگامی که خرید بلیط هواپیما را انجام دادید و آماده سفر شدید نوبت به سوار شدن به هواپیما می رسد. بسیاری از افراد دارای مشکل هراس از هواپیما یا همان آیروفوبیا هستند. نشستن در داخل هواپیما و پرواز مانند یک شکنجه برای این افراد آزار دهنده است.  این افراد نمی توانند به سادگی در هواپیما تنفس کنند و اضطراب شدید می تواند به آن ها فشار زیادی وارد آورد.

  2. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بلیط هواپیما را خریده اید و آماده شده اید و در فرودگاه وسایل شما ضبط شده و اجاره ورود به هواپیما را پیدا نکرده اند.

  3. خرید بلیط هواپیما و سوار شدن به آن به منزله قطع ارتباط با دنیای اطراف است.  هنگامی که با وسایل دیگری سفر می کنید به اینترنت دسترسی دارد و حتی فضایی که در اختیار شماست بسیار بیشتر هواپیما است.

  4. خرید بلیط هواپیما اولین قدم برای یک سفر هوایی است. اما تشریفات وقت گیر و آزار دهنده در زمان پرواز می تواند شما را از انتخابی که کردید پشیمان کند.

  5. رسیدن به فرودگاه ها در اغلب شهر ها در تمام جهان به صورت یک سفر درون شهری طولانی و وقت گیر مطرح است زیرا فرودگاه ها در محل هایی دور از مرکز شهر و اکثرا خارج از شهر واقع شده اند و فاصله ای بین 20 تا 50 کیلومتر از شهر را دارند. به همین دلیل باید زمان زیادی را برای رسیدن به فرودگاه و انجام تشریفات پیش از پرواز در نظر بگیرید.

موارد دیگری از قبیل عدم خواب مناسب، صدای گریه کودکان درست در کنار شما، تهویه و هوای سرد و گرم داخل هواپیما از دیگر مواردی است که قبل از خرید بلیط هواپیما باید به آن ها فکر کنید. امروزه بلیط هواپیما را به سادگی و با لمس چند دکمه می توانید تهیه کنید اما این ها مواردی هستند که ممکن است تصمیم گیری شما را تحت تاثیر قرار دهد.

فراموش نکنید که حمل بار نیز در پرواز ها دارای محدودیت هایی است. در زمان خرید بلیط هواپیما معمولا بر روی آن درج می گردند. حمل بار بیشتر از وزن مجاز ذکر شده هزینه های اضافی را به مسافران تحمیل می کند. در خصوص حمل مایعات نیز محدودیت های زیادی وجود دارد و تنها 100 گرم مایعات را می توانید با خود با هواپیما منتقل کنید.

بلیط هواپیما لندن

پروازهای قابل انجام به لندن

به لندن بروید

 

پایتخت کشور انگلیس، به عنوان یک مرکز فرهنگی، هنری و آموزشی، برای سفر به اروپا  به شمار میرود . پرواز به لندن به شما این امکان را می دهد که  از  باله در اپرای سلطنتی، نمایشگاه های حیرت انگیز در گالری ملی و دانشگاه وستمینستر که مورد تحسین همه توریستها هست بازدید کنید و لذت ببیرید .  بازدید از  برج لندن، چهره های خنده دار را در نگهبانان خارج از کاخ باکینگهام و گذراندن چشم انداز مرسوم پارک رجنت، برنامه ریزی کنید. هر کجا و هر زمان که خواستین به لندن سفر کنید ، بلیط هواپیما  خود را به لندن در اینجا در ARTAPARVAZ.COM رزرو کنید و از مزایای خرید قطعی و تخفیف حتمی خود که به شما احساس  آرامش می دهد، رزرو کنید.

چه زمانی برای رزرو پرواز لندن

باران در لندن اتفاق عجیبی نیست، بنابراین مهم نیست که چه زمانی از سال به این  شهر سفر می کنید، برای کمی باران همیشه  آماده باشید. با این حال، هیچ دلیلی ندارد که این رطوبت و باران تعطیلات شما را برهم بزند . هر فصل در لندن یک نمای منحصر به فرد و زیبا از شهر ارائه می دهد. بهترین آب و هوا معمولا در فصل  بهار  می باشد.  ماه رمضان شهر را ارائه می دهد. تابستان بیشترین جاذبه گردشگری را دارد . در نهایت، ماه های زمستان می تواند زیبا و ایده آل برای تورهای موزه ای باشد ، حتما لبسا مناسب برای بارنگی مانند بارانی ، دستکش وچتر را فراموش نکنید

بلیط هواپیما  خود را با ARTAPARVAZ رزرو کنید

اگر امروز در حال برنامه ریزی سفر خود به  اروپا هستید و  اگر  امروز پرواز خود را برای سفر به لندن میخواهید رزرو کنید . ما بهترین انتخاب بلیط هواپیما در لندن را مطابق با تمام مشخصات شما  فراهم می کنیم. این که آیا شما یک ایرلاین خاصی را ترجیح می دهید و یا نیاز دارید که در با یک هزینه کمتر در یک  اتاق بسیار کوچک بمانید، ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد . بیشتر از همه، نرخهای ما شامل تخفیف هستند. شما می توانید با اطمینان  مطمئن باشید که شما بهترین خرید را در پرواز به لندن دریافت کرده اید .

فرودگاههای لندن

فرودگاه هیترو  به طور مداوم به عنوان یکی از پنج فرودگاه پر رفت آمد در جهان رتبه بندی شده است. سالانه، این فرودگاه  بیش از 70 میلیون نفر را جابجا  می کند که جای تعجب دارد زیرا در فرودگاه هیترو لندن برای  بیش از 170 مقصد پرواز صورت میگیرد. دراصل  یک منبع برای مسافران خارجی  است، این فرودگاه بهره وری زیادی برای شهر لندن دارد. با وجود بزرگی بیش از حد فرودگاه هیترو ، نگران نباشید؛ بسیاری از سالن های پذیرایی، رستوران ها و مغازه ها حضور در فرودگاه هیترو را آرام تر و دلچسب تر میکند . علاوه بر این، اتوبوس ها و قطارهای رایگان برای حمل و نقل شما در اطراف فرودگاه وجود دارد ، در صورتی که شما نیاز به رسیدن به ترمینال های مختلف و یا گرفتن پرواز اتصال را دارید بسیار راحتر و سریعتر از حد تصور شما این کار را انجام خواهید داد .

حمل و نقل از فرودگاه هیترو

چندین گزینه برای رفتن به داخل شهر لندن از  زمانی که شما وارد فرودگاه می شوید وجود دارد. استفاده از حمل و نقل  عمومی شهر برای رسیدن به مرکزشهر. Underground،  یک سیستم مترو است که نه تنها در محله های مختلف لندن بلکه در بخش های Hertfordshire، Essex و County Buckinghamshire نیز  میتوان از خدمات حمل نقل عمومی بهره مند شد. اگر شما تصمیم ندارید از مترو استفاده کنید ، هیترو اککس قطار سرعت بالا است که حدود 15 دقیقه طول می کشد تا به ایستگاه متمرکز Paddington برسد.

 

بلیط هواپیما پاریس

پروازهای پاریس

از شهر نور و مد  دیدن کنید

 

پاریس توریستی ترین شهر در جهان است. میلیون ها نفر هر ساله به پاریس برای گشت گذار راهی میشوند.  و به عنوان رهبر جهانی در زمینه هایی مانند هنر، مد، غذا، سرگرمی، علم، رسانه ها و آموزش و پرورش هستند. پاریس به برخی از نقاشی ها و ساختمان های برجسته جهان و همچنین تعداد زیادی از رستوران های ستاره دار میشلین مشهور است. شما هرگز در پاریس بی حوصله و گرسنه نخواهید بود رزرو بلیط ارزان  پاریس در ARTAPARVAZ.COM برای همه فصول و ایام خاص .

 

فرودگاههای پاریس

بیشتر پروازهای به پاریس در فرودگاه شارل دوگل (CDG)، که معمولا به عنوان فرودگاه اصلی پاریس  شناخته می شود انجام می پذیرد  . وقتی که از نظر  ترافیک تردد مسافر رتبه بندی میشود ،  دومین  فرودگاه شلوغ فرودگاه در اروپا و ششمین  فرودگاه شلوغ در جهان است. شارل دوگل مرکز  مهم ایرلاینهایی  مانند Air France، Delta Air Lines و EasyJet است. پرواز پاریس ممکن است در فرودگاه اورلی (ORY)، واقع در جنوب پاریس  و Villeneuve-le-Roi فرود آید. اگرچه اورلی از نظر بزرگی قابل قیاص با  شارل دوگل نیست، اما  دومین  فرودگاه بزرگ  فرانسه است که تردد مسافرین را دارد .  فرودگاه سوم، که پاریس دارد، فرودگاه بواوائی تیله (BVA) است که در شمال پاریس قرار گرفته است. به طور کلی، تنها کمپانی های کم هزینه  در بویویز قرار دارند.

 

پرواز خود را با ARTAPARVAZ.COM رزرو کنید

آرتاپرواز.کام  به شما این امکان می دهد تا  بیشترین ایرلاینها  و پروازهای موجود در یک مسیر  را جستجو کنید، این به آن  معنی است که شما می توانید بهترین پروازها  را در تاریخ و زمان سفر پیدا کنید .  هیچ جایگزینی برای قیمت های عالی  برای پرواز شماوود ندارد.

کی به  پاریس سفر کنیم

پاریس شهری هست که هر چهار فصل را بطور مشخص تجربه میکند  و هر فصل ویزگیهای خاص خود را دارد. فرانسویها  ممکن است که از آب و هوای خود شکایت کنند ، اما واقعیت این است که پاریس دارای آب و هوایی پایدار هست  و کمترین میزان بارش در فرانسه را دارد . بلیط هواپیما پاریس در طول فصل های ماه ژوئن تا اکتبر خیلی پرطرفدار تقریبا گران هست  هست .   اگر دنبال رزرو بلیط ارزان هستین و سرما شما را اذیت نمیکند میتوانید در فاصله فصل کم از ژانویه تا مارس به پاریس سفر کنید .

پروازهای استانبول

 از شهری در دو قاره دیندن کنید

 

 


خرید بلیط هواپیما به استانبول ، اگر اولین بار یا حتی صدمین  بار بلیط خود را به استانبول میخرید ، ممکن است سوالاتی در مورد نحوه دریافت بهترین قرارداد هواپیما داشته باشید. پیدا کردن پروازهای ارزان به استانبول ساده است. هر زمانی از سال، از طریق ARTAPARVAZ، شما می توانید قیمت های عالی در پروازهای استانبول را پیدا کنید. با این حال، با رعایت چند قاعده کلی، میتوانید صدها هزار تومن  را صرفه جویی کنید. فصل تابستان  در استانبول  قیمت مسافرت بالاتر است. اگر شما می توانید در طول فصل کم مسافر ، که در اواخر نوامبر آغاز می شود و تا  تابستان ادامه می یابد، بهترین قیمت را پیدا کنید .
انتخاب هواپیمای استانبول در صورت خرید بلیط به استانبول، گزینه های بسیاری در دسترس شما وجود ندارد. از طریق ARTAPARVAZ، پروازهای ارزان قیمت به استانبول از طریق انواع ایرلاینها از مسیرهای مختلفی برخوردار است. هنگام جستجو برای پروازهای استانبول، در مورد تصمیمات  شخصی خود فکر کنید. بسیاری از مسافران ترجیح می دهند پرواز کلاس های بیزنس  را در پروازهای طولانی و بین المللی انجام دهند. اگر در بودجه خود مشکلی دارید، فقط برای پروازهای با کلاس پروازی بیزنس  اقدام کنید کنید. بسیاری از پروازهای در چنین مقصد بین المللی مانند پاریس، رم یا آمستردام توقف دارنئ . شما می توانید یک پرواز را انتخاب کنید که طولانی تر است تا در طول زمان ترانزیت  شدن  یک شهر جدید و یا حداقل یک فرودگاه آن را بشناسید . البته، بسیاری از فرودگاه های بین المللی نیز پروازهای مستقیم به استانبول را دارند .

رزرو بلیط هواپیما در  ARTAPARVAZ.COM به شما امکان می دهد تا  بیشترین تعداد ایرلاینها و پروازهای را جستجو کنید، این بدان معنی است که شما می توانید پرواز های بهتری  را در تاریخ و زمان سفر مناسب بدست آورید. به سادگی هیچ جایگزینی برای قیمت های عالی مناسب برای نیازهای پرواز شما نیست و این را فقط فقط آرتا پرواز گارانتی میکند .
پیش از مسافرتهای بین المللی یک کم استرس میتواند طبیعی باشد، اما نیازی به اعصاب خوردکنی ندارد . هنگامی که شما تصمیم به خرید بلیط هواپیما  استانبول را دارید، تنها لازم است چند جزئیات را در نظر داشته باشید. شهروندان ایرانی  برای ورود به ترکیه فقط  یک پاسپورت معتبر  داشته باشند. مگر اینکه شما اراده کنید  بیش از 90 روز اقامت در استانبول را برنامه ریزی کنید، یک ویزای توریستی  کافی است. اگر شما نیاز دارید که بیش از سه ماه دیگر بمانید، باید اجازه اقامت ترکیه را دریافت کنید.ARTAPARVAZ.COM به شما امکان می دهد تا در بیشترین تعداد ایرلاینها  و پروازهای استانبول را  جستجو کنید، این بدان معنی است که شما می توانید یک خرید بلیط هواپیما  عالی را در تاریخ و زمان سفر مناسب پیدا کنید. موتور رزرو ساده برای استفاده ما به دنبال خرید  فوق العاده آسان و بدون دردسر است؛ فقط می توانید تاریخ سفر و شهر خروج خود را وارد کنید، و اجازه دهید ARTAPARVAZ.COM  بقیه کارها را به نحو احسن انجام بدهد ! تاریخ سفر خود را تنظیم کنید دوستان ما در آرتا پرواز 24 ساعته تمام تلاش خود را خواهند کرد که بهترین قیمت و بهترین برنامه پروازی را برای شما پشتیبانی خواهند کرد و در حال حاظر کنتر شرکتی با این وسعت این خدمات را ارائه میدهند.

 

بلیط هواپیما وین

پروازهای وین

آیا شما به فکر رفتن به یک سفر  اروپایی هستید که بتوانید تعطیلات خود را سپری کنید و احساس میکنید که خیلی زمان ندارید یا وقت برای گشتن کل اروپا را ندارید ما فکر میکنیم که وین میتواند برای شما این مسئله را حل کند . ARTAPARVAZ دارای همه ایرلاینها  و موارد ویژه برای شما که قصد خرید بلیط ارزان به وین را دارید، است.

با پولی  که در خرید بلیطهای  ارزان قیمت وین صرف می کنید، می توانید بلیط های اپرا و یا کنسرت در اپرای دولتی وین، یک ساختمان نفس گیر زیبا که در تاریخ و سنت قرار دارد، خریداری کنید. سیستم رزرواسیون ابتکاری آرتا پرواز  شما را با گزینه های زیادی برای صرفه جویی در پروازهای تخفیف دار  از خطوط هوایی متفاوت  فراهم می کند. شما با برنامه ریزی صحیح میتوانید بلیط های ویژه ای را با نرخهای واقعا خوب در مسیر وین پیدا کنید و در صورت داشتن سوالاتی در مورد خرید بلیط هواپیما حتما با همکاران ما در تماس باشید .

پس برای چی اینقدر دو دل هستین و منتظر ؟ با پروازهای ارزان به وین تنها چند کلیک فاصله دارید . ما می توانیم به شما کمک کنیم که خرید خود را قطعی کنید   تا بتوانید بیشترین پول را صرفه جویی کنید . با بهترین موتور جستجو ما بهترین قیمت را پیدا کرده و پیدا کنید. ما همه اطلاعاتی را که شما در پروازهای وین نیاز دارید به شما ارائه خواهیم داد. قبل از آنکه بدانید هواپیما فرود خواهد آمد و تعطیلات خود را در وین آغاز خواهید کرد.

ARTAPARVAZ.COM به شما امکان می دهد تا بیشترین ایرلاینها  و پروازهای وین را جستجو کنید، این بدان معنی است که شما می توانید یک خرید  پرواز عالی در تاریخ و زمان سفر مناسب پیدا کنید. موتور رزرو ساده برای استفاده شما  به دنبال خرید  فوق العاده آسان و بدون دردسر است؛ فقط می توانید تاریخ سفر و شهر خروج خود را وارد کنید، و اجازه دهید آرتا پرواز بقیه امور را در دست بگیرد .

ARTAPARVAZ روال گذشته پشتیبانی 24 خود را دارد و بدون تردید یکی از بهترین گزینه های خرید بلیط هواپیما هست .

 

بلیط هواپیما به تهران

رزرو پرواز به تهران، ایران

 

 

 

تهران  یکی از بزرگترین شهرهای خاورمیانه است و بیش از 200 سال به عنوان رهبر کسب و کار و فرهنگ ایران به شمار میرود . قدم زدن در امتداد خیابان ولیعصر  تهران و نگاهی به آخرین بقایای معماری کلاسیک این شهر و همچنین کوه البرز در سمت شمالی تهران میتواند رویایی باشد . بزرگ بازار و قصر گلستان خیره کننده با باغ های آن، محبوب ترین اماکن تاریخی شهر هستند. طلا و جواهرات  نفیس را در خزانه ی جواهرات ملی میوانید  ببینید. موزه ملی ایران وانقلاب  عظیم مردم ایران با رهبری  امام  خمینی نیز در این سفر ارزش دارد.

تهران (IKA) یک شهر پرجمعیت در منطقه خاورمیانه است. در حالی که برج غول پیکر میلاد نشان دهنده درک قدرتمند مهندسی مدرن است، کاخ گلستان نماد ثروت گذشته سلطنتی خود است.

 

• کاوش طیف وسیعی از آثار هنری غربی در موزه هنرهای معاصر تهران.
کجا در تهران بخوابید

• طعم غذاهای خوشمزه آسیایی از سوشی تا آبگوشت و کوبیده مخصوص ایرانی .

بلیط هواپیمایی ایران ایر

در قدیم زمانی که شما قصد داشتید که بلیط هواپیما را خریداری کنید، عموما به دفاتر هواپیمایی مراجعه می کردید. بسیاری از این دفاتر هواپیمایی نیز به نام دفاتر هواپیمایی ایران ایر معروف شده بودند، و شما بلیط هواپیمای خطوط ایران ایر را از این دفاتر خریداری می کردید.

ولی در سال های بعد و با ظهور اینترنت، مانند بسیاری از کسب و کارها که وارد فضای مجازی شدند، فروش بلیط هواپیما نیز به این سمت حرکت کرد. به طوریکه امروزه شاهد این مسئله هستیم که سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را انجام می دهند.

شما به راحتی می توانید وارد سایت شده و با توجه به تاریخی که قصد سفر دارید و شهری که به آن می خواهید مسافرت کنید، بلیط هواپیما خود را انتخاب و خریداری کنید. شما همچنین می توانید شرکت هواپیمایی خود را نیز انتخاب کنید، برای مثال اگر در تهران سکونت داشته باشید و قصد سفر به مشهد را داشته باشید، می توانید با مشخص کردن تاریخ سفر خود بلیط هواپیمایی ایران ایر را به صورت آنلاین رزرو و خریداری کنید.

اینگونه خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر بسیار برای مسافران مناسب بوده و در زمان و هزینه های آنان صرفه جویی می شود.

تاریخچه هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا یکی از شرکت ها و ایرلاین هایی می باشد که در تهران تاسیس نشده است. این شرکت هواپیمایی در استان آذربایجان شرقی، در شهر تبریز تاسیس شده است. تاریخ تاسیس این ایرلاین هواپیمایی به سال 1387 باز می گردد. به صورتی که با تصویب هیئت دولت به عنوان شانزدهمین ایرلاین هواپیمایی ایران در تاریخ 27 آذر همان سال شروع به فعالیت کرده است. اما اولین پرواز آنها در سال بعد انجام گرفته که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

همانگونه که در بالا به آن اشاره کردیم، ایرلاین هواپیمایی آتا در شهر تبریز و با مشارکت افراد آذربایجان شروع به کار کرده است. این قضیه در نامگذاری این خط هواپیمایی نیز تاثیر داشته است و به همین دلیل نام آن را آتا نامگذاری کرده اند. آتا در زبان آذری به معنی پدر می باشد که همین مسئله نشان از اهمیت بالای نقش پدر در خانواده های آذری دارد.

اما اولین پرواز این خط هواپیمایی در تاریخ دهم دی ماه، سال 1388 انجام شد. اولین پرواز این شرکت از فرودگاه بین المللی تبریز به مقصد شهر مشهد بوده که افتتاح پروازهای آن توسط وزیر ترابری وقت انجام گرفته است. و پرواز های بعدی این خط هواپیمایی از بهمن ماه ادامه داشته است.

بلیط هواپیمایی زاگرس را تهیه کرده و لذت سفر با این ایرلاین را در خاطرات زیبای گردشگری خود ماندگاری بخشید.

با تهیه بلیط هواپیما و سفر با خط هوایی جوان زاگرس، با پرواز در دل آسمان امنیت را احساس کنید.

آیا در برنامه کاری خود پیش بینی سفرهای دائمی هوایی و تهیه بلیط هواپیما را دارید؟

باید بدانید جهت تهیه بلیط هواپیما، یکی از اساسی ترین نکات توجه به چگونگی ناوگان هوایی و کیفیت شرکت هواپیمایی است.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که در بررسی  و معرفی شرکت هواپیمایی زاگرس ما را تنها نگذارید.

 

سایت  خرید بلیط هواپیما آرتا پرواز  ، به شما این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان در هر جای ایران عزیزمان زندگی میکنید ، فزقی نمی کند در تهران ، اهواز ،اردبیل ، شیراز ، مشهد ، اصفهان و در سایر شهر های بزرگ و کوچیک فقط به لطف داشتن اینترنت و گوشی موبایل ، خرید بلیط هواپیمای خود را به سهولت انجام خواهید داد . برای خرید  بلیط هواپیما، باید به چند نکته توجه داشته باشید ،     مبدأ و مقصد خود را را دقیق بدانید و در سایت در جدول مربوطه به درستی وارد کنید احتمال وجود شهرهای مشابه وجود دارد  ، تاریخ خود را وارد کنید (میلادی ، شمسی ) ، پس از انتخاب پرواز خود نسبت به نرخ و زمان ،  اسامی را با حروف لاتین بسیاربا دقت وارد کنید ، کلمه ادامه خرید را وارد کنید وارد مرحله پرداخت خواهید شد پس از واریز بلیط در گوشی موبایل و ایمیل ظاهر خواهد شد .

 خرید بلیط هواپیما  تمامی ایرلاین‌های خارجی مانند خرید بلیط هواپیما لوفت‌هانزا، خرید بلیط هواپیما ایرفرانس، خرید بلیط هواپیما اتریشی، خرید بلیط هواپیما ترکیش، خرید بلیط هواپیما اطلس‌جت و سایر ایرلاین‌ها و خرید بلیط ایرلاینهای  داخلی مانند خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما ایران‌ایر و خرید بلیط هواپیما قشم‌ایر و سایر ایرلاین‌های داخلی، با تمام ساعات پروازی در www.artaparvaz.com فراهم شده است.

آنچه خرید بلیط هواپیما از آرتا پرواز را از سایر رقبا متمایز می کند :
1. ارزان بودن قیمت پروازهای داخلی و خارجی
2. راحت بودن بیش از حد این سایت
3. با توجه به طرف قرارداد بودن با همه ایرلاینها داخلی و خارجی مسیرهای متنوعی رابه شما معرفی خواهد کرد .
4. وایز ریالی تمامی پروازهاداخلی سایر کشور ها
5. پشتیبانی 24 ساعته

مطالب مرتبط

خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت چارتری و سیستمی در آرتا پرواز

بلیط هواپیما ارزان و مطمئن را چگونه تهیه کنیم , آرتا پرواز

بلیط هواپیما ارزان

خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

بلیط هواپیما برای سفر

بلیط هواپیما به 5 شهر زیبای دنیا

آموزش خرید بلیط هواپیما از وب سایت آرتا پرواز

بلیط هواپیما شیراز , آرتا