بلیط هواپیما چارتر

خرید بلیطی که قرار است شما را از مبدا به مقصد برساند، بخش مهمی از آن سفر محسوب می شود. کافی است پروازتان آن قدر که می خواهید خوب نباشد، تا بر روی کیفیت کلی سفرتان تاثیر منفی گذارد.

 خرید بلیط هواپیما چارتر می تواند سفری مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت را برای شما رقم زند. به شرطی که از یک عاملیت معتبر و به صورت ساده و سریع با امکان مقایسه و بررسی خریداری شود.

بلیط هواپیما

 سوالات زیادی در رابطه با خرید بلیط هواپیما چارتر وجود دارد که مسافران آن ها را می پرسند. در ادامه تلاش می کنیم پر طرفدارترین سوالات مسافران را در زمینه بلیط هواپیما چارتر پاسخ دهیم تا شما هم از این به بعد یکی از طرفداران پر و پا قرص این نوع بلیط ها شوید. همراه ما باشید تا مهم ترین نکات را برایتان بگوییم.

چارتر یعنی چه؟ خرید بلیط هواپیما چارتر به چه معنی است؟

به طور کلی چارتر به معنی اجاره به صورت دربست است. خرید بلیط هواپیما چارتر به زبان ساده یعنی یک شرکت هواپیمایی تعدادی از خطوط و مقاصد خود را به صورت یکجا به عاملیت های مجاز می فروشد و پس از آن آژانس یا دفتر هواپیمایی باید به صورت تک به تک بلیط ها را به مسافران بفروشد.

انواع مختلفی از خرید بلیط هواپیما چارتر وجود دارد که شامل چارتر بک تو بک Back To Back و چارتر بلاک می باشد.

بسیاری از پرواز ها به صورت سالانه فروخته می شوند و بلیط چارتر هواپیما می تواند در زمان های مختلف نوسان قیمت داشته باشد. بسیاری از پروازها با نزدیک شدن به زمان پرواز ارزان تر می شوند تا تعداد بلیط های فروخته نشده کاهش پیدا کند. همچنین ممکن است بلیط هواپیما چارتر در چند ساعت مانده به پرواز دو تا سه برابر افزایش قیمت داشته باشد.

بهترین راه این است که شما چند روز مانده به سفرتان در ساعات منظمی از یک سایت معتبر همچون آتاپرواز بلیط را چک کنید و بهترین زمان پرواز و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما چارتر را خریداری کنید.