خرید بلیط هواپیما  ارزان به مقصد استانبول

استانبول مقصد گردشگری محبوب این روزها است که در آن شرق و غرب به یکدیگر پیوند می خورند و شهری میان دو قاره ی آسیا و اروپا همراه با دیدنی‌ها و خوردنی های رنگارنگ شکل می گیرد.

از قصرهای مجلل و مسجدهای عثمانی پر از تزئینات باشکوه تا کلیساهای رومی و جنگل های کوچک و بزرگ گرفته تا جزیره و دریا و سواحل زیبا و حتی حمام‌های تاریخی را در استانبول می توانید پیدا کنید. دیدن ایاصوفیه و مسجد کبود این شهر به همراه قصر توپکاپی می تواند سفری رویایی برایتان رقم زند.

شما می توانید با خرید بلیط ارزان هواپیما به مقصد استانبول خودتان را به خیابان پر جنب و جوش استقلال و میدان معروف تقسیم برسانید و همزمان با خرید از برندهای مختلف انواع غذاها، نوشیدنی ها و تنقلات را امتحان کنید.

 اگر از علاقمندان کافه و تریا هستید می توانید در کوچه پس‌کوچه‌های استانبول کافه‌نشینی کنید. همچنین می توانید قایق‌سواری در تنگه‌ی بسفر را به همراه دوستان یا خانواده تان تجربه کنید و سفری نیم روزه به یکی از جزایر زیبای دریای مرمره داشته باشید.

با خرید بلیط ارزان هواپیما به مقصد استانبول می توانید هزینه بیشتری برای تفریحات و خرید داخل استانبول فراهم کنید و سفری هیجان انگیز و متفاوت‌تر از همیشه داشته باشید.

اگر اهل ابنیه تاریخی و باستانی هستید، محله‌های تاریخی استانبول همانند اورتاکوی و بشیکتاش را ببینید و گوشه ‌کنار شهر و فرهنگ و زندگی مردم عادی را کشف کنید. یک نصفه روز را برای سفر به بخش آسیایی و دیدن استانبول معمولی و غیر توریستی کنار بگذارید و زندگی کم سر و صدای مردم این منطقه که واقعیت ترکیه را نشان می دهد ببینید.

از خیر شیرینی‌ها و خوراک‌های ترکی هم نمیشه گذشت چون بعد از خوردن کوفته‌، دلمه، کومپیر و دونرکباب خوردن لوکوم‌های نرم و شیرین به عنوان دسر بسیار لذت بخش است.

پیشنهاد ما به شما این است که همین الان با خرید بلیط ارزان هواپیما به مقصد استانبول  از سایت ما کنار ساحل زیبای بسفر، قهوه و باقلوا نوش جان کنید و در خیابان استقلال، آرام قدم بزنید، خرید کنید و موسیقی خیابانی زیبا بشنوید.

همچنین می توانید در بازارهای قدیمی، از بوی ادویه و رنگ لذت ببرید یا توی کوچه‌های سنگفرش شده ی جهانگیر کافه‌گردی داشته باشید و قهوه ی ترک بخورید. عکس یادگاری همراه با مرغ دریایی بگیرید و خودتان را به ویالند، سرزمین عجایب معروف برای بچه‌های امروز و دیروز برسانید و ساعاتی تفریح کنید.

بلیط هواپیما به استانبول

 

خرید بلیط ارزان هواپیما به مقصد استانبول در بهترین فصل

تابستان‌ها، آب‌وهوای استانبول گرم و آفتابی با خورشید درخشان است، پس کرم ضد آفتاب و لباس خنک و کلاه را فراموش نکنید. اگر چه در تابستان ممکن است رگبار‌های گاه‌‌‌گاه را تجربه کنیم ولی این فصل خشک‌ترین فصل سال حساب می‌شود.

به طور کلی میانگین دمای هوای استانبول در تابستان در روز ۲۷ و در شب ۱۸ درجه سانتیگراد می باشد. بیشتر مسافرین تابستان ها به استانبول می روند زیرا دغدغه ی مدرسه و دانشگاه وجود ندارد. اما در زمستان‌ها، آب‌وهوای استانبول کاملا سرد و مرطوب است و کمتر مسافری مایل به سفر به این شهر است. جالب است بدانید به ندرت دمای هوا به زیر صفر می‌رسد و میانگین دمای هوای شهر استانبول در زمستان در روز ۷ و در شب ۲ درجه سانتیگراد می باشد.

اگر هوا برایتان مهم است اواخر بهار و اوایل پاییز بلیط ارزان هواپیما به مقصد استانبول را از سایت ما بخرید و بهترین زمان سفر به استانبول را برای خود فراهم کنید. البته تابستان‌ در این شهر جشنواره‌های هنری و کنسرت‌های بزرگ برگزار می شود.

مراکز تجاری استانبول در فصل سرد تخفیف های بیشتری بر روی اجناس می گذارد لذا اگر برای خرید به این شهر می روید ماه های آذر تا اسفند می تواند انتخاب مناسبی باشد.