خرید بلیط هواپیما امارات

بلیط هواپیما به

 

هواپیمایی امارات یکی از ایر لاین هایی است که طرفداران پر و پاقرص خود را در سراسر جهان دارد. این ایرلاین با ارائه ی خدمات منحصر به فرد و لوکس در کلیه پروازهایش به یکی از بهترین برندهای پرواز در جهان تبدیل شده است.

شرکت هواپیمایی امارات متعلق به امارات متحده‌ی عربی بوده و دفتر مرکزی آن در شهر دبی قرار دارد. این ایر لاین روزانه به سراسر مقاصد دنیا، از خاورمیانه تا اروپا، آفریقای شمالی، جنوب شرقی آسیا و حتی آمریکای شمالی پرواز در نظر گرفته است. این ایرلاین قدمتی 33 ساله دارد و تاکنون موفق شده است چندین بار جزء ده ایرلاین برتر در زمینه کیفیت و خدمات باشد. خرید بلیط هواپیمای امارات در کلیه شرکت های فروش بلیط در جهان به صورت آنلاین انجام می شود.

بیش از دویست فروند هواپیما در ناوگان هواپیمایی امارات فعال می باشد و بیش از هجده هزار خدمه‌ی پرواز در خطوط هوایی این شرکت کار می کنند. ایرلاین امارات پس از برخواستن از مبداء تهران به هر مقصد دیگری در هر نقطه از دنیا، در دبی توقف خواهد کرد و این اتفاق در مسیرهای برگشت نیز اتفاق خواهد افتاد.

بلیط هواپیما امارات

 

هواپیمایی امارات سه کلاس پروازی متداول شامل فرست کلاس، بیزینس و اکونومی را ارائه کرده است. در هر یک از هواپیماهای امارات ایرلاین ، سه مدل سوییت فرست کلاس وجود دارد که شامل کلیه ی خدمات می‌شود. صندلی‌های هر کلاس پروازی با دیگری متفاوت می باشد و در بخش بیزینس، کلیه ی صندلی ها مجهز به ماساژور می باشند. همچنین در این نوع کلاس امکان تماشای تلویزیون و فیلم های مختلف و شارژ دستگاه‌های الکترونیکی نیز امکان پذیر می باشد.

کلاس پروازی اکونومی ارزان‌ترین صندلی‌های ممکن را دارد که این کلاس پروازی هم پورت USB و تلویزیون‌های ICE در آن‌ها تعبیه شده است. خرید بلیط هواپیمای امارات در هر سه کلاس پروازی به صورت آنلاین از طریق سایت ما امکان پذیر می باشد.