خرید بلیط هواپیما ارزان قشم

قشم هم یکی دیگر از جزایر رویایی ایران است که به علت داشتن اماکن تفریحی و سرگرمی های متعدد و مراکز خرید این روزها به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در ایران تبدیل شده است. خرید بلیط هواپیما ارزان قشم می تواند فرصت خوبی باشد تا برای خرید اجناس با کیفیت و ارزان و استفاده از تفریحات متعدد دریایی و سرگرمی های هیجان انگیز به این جزیره سفر کنید.

این جزیره ی زیبا قطعا برای هر سن و هر سلیقه ای بی نهایت جالب است. سفر هوایی از کلان شهر تهران یا هر شهر دیگری به قشم می تواند در زمانی حدود یک و نیم ساعت شما را از اقلیمی به اقلیم دیگر ببرد. در ادامه همراه ما باشید تا از قشم و زیبایی هایش بیشتر برایتان بگوییم.

بهترین مکان های تفریحی قشم

خیلی ها از ما درباره ی بهترین مکان های تفریحی قشم می پرسند. باید بگوییم بازارهای خرید قشم، درگهان، جزایر ناز، دره ی ستارگان، جزیره هنگام، نمایش دلفین ها، فلای برد، غواصی و اسکی روی آب و موج سواری و سواحل نقره فام قشم و هنگام از بهترین و لذت بخش ترین تفریحات این جزیره هستند.

ژئوپارک قشم یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری این جزیره است. کوه‌ها و صخره‌های بکر این جزیره که هر کدام به شکل‌های مختلف و عجیب در آمده‌اند می تواند زبان هر بیننده ای را به تحسین بگشاید. این ژئو پارک زیبا در بخش غربی جزیره واقع شده است و علاوه بر گونه‌های گیاهی و جانوری متفاوت و منحصر به فرد، پرندگانی مثل فلامینگو، پرستوی بومی ، شهد خور، بلبل خلیجی و انواع متفاوت دیگر وجود دارد.

خرید بلیط هواپیما ارزان قشم

بهترین زمان فصلی برای سفر به قشم

آب و هوای قشم هم همانند کیش گرم و مرطوب است. به همین دلیل بهترین فصل برای سفر به این جزیره اواخر پاییز تا اوایل تابستان می باشد. در این ماه ها علاوه بر اینکه می توانید بلیط هواپیما ارزان قشم پیدا کنید، می توانید از خلوتی جزیره و قیمت های خوب در مراکز خرید لذت ببرید.

بسیاری از هتل ها در این فصل تخفیف دارند که می توانید از سایت آرتا پرواز آن ها را رزرو کنید.