بلیط هواپیما ارزان

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

آموزش خرید بلیط هواپیما ، آرتا پرواز

بلیط هواپیما

 

شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید به شهری سفر کنید و هواپیما را به عنوان وسیله سفر خود انتخاب کرده باشید اما با مشکل خرید بلیط هواپیما برخورده باشید و تا حدودی از این که این روش را برای سفرتان انتخاب کرده اید پشیمان شوید، ما در این مطلب قصد داریم این مشکل را یک بار برای همیشه حل کنیم و کار شما برای خرید بلیط هواپیما را راحت تر کنیم.

بلیط هواپیما و انواع آن

بسیاری از افراد با این که سالانه تعداد بسیار زیادی بلیط هواپیما خریداری می کنند و تعداد سفر های هوایی آن ها زیاد می باشد ولی هنوز با انواع این بلیط ها آشنا نیستند، برای صحبت درباره خرید بلیط هواپیما بهتر است ابتدا با انواع بلیط هواپیما آشنا شویم. بلیط های توقف اجباری یا لی اور یکی از انواع بلیط های هواپیما می باشد در این نوع بلیط ها به دلایلی بین مبدا و مقصد شما شاهد توقف هایی خواهید بود، بلیط های رفت و برگشت یکی دیگر از انواع بلیط ها می باشند که شما یک پرواز از مبدا به مقصد و یک پرواز نیز به صورت عکس از مقصد اولیه به مبدا اولیه خواهید داشت، بلیط رفت و برگشت با مقصد متفاوت نیز یکی دیگر از انواع بلیط ها می باشد که هماطور که از اسمش پیداست مقصد ثانویه با مبدا اولیه متفاوت می باشد، بلیط های کلاس ترکیبی یکی از جالب ترین انوع بلیط های هواپیما می باشند که شما می توانید در طول سفر کلاس های متفاوت را در قسمت های مختلف هواپیما تجربه کنید.

روش های خرید بلیط هواپیما

برای خرید بلیط هواپیما شما دو روش را به صورت عمده مشاهده می کنید

روش اول مراجعه به شرکت های هواپیمایی و یا نمایندگان فروش بلیط هواپیمای این شرکت ها می باشد که شما می توانید با پرداخت مستقیم هزینه بلیط و هم چنین ارائه مدارک شناسایی خود بلیط را به صورت حضوری خریداری کرده و منتظر تاریخ پرواز بمانید،

روش دوم برای خرید بلیط هواپیما مراجعه به وب سایت های شرکت های هواپیمایی و خرید آنلاین بلیط می باشد که در این روش شما می توانید با صرف زمان کمتری نسبت به سایر روش ها نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

روش های دیگری نیز برای تهیه بلیط موجود می باشد ولی این روش ها خیلی اتفاق نمی افتد مثلا یکی از این روش ها خریداری بلیط از شخص دیگری می باشد که دارای یک بلیط است که آن را نمی خواهد، ولی این روش ها دارای مشکلات فراوانی می باشند و توصیه نمی شوند.

 

خرید بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی

همان طور که گفته شد یکی از روش های خرید بلیط هواپیما مراجعه حضوری به شرکت های هواپیمایی می باشد، این روش، روش بسیار مطمئنی می باشد چرا که شما می توانید با آسودگی خاطر بلیط خود را خریداری کنید و از کلاه برداری هایی که امروزه در این زمینه وجود دارد راحت شوید اما این روش نیاز دارد که زمان زیادی را برای آن صرف کنید و در کل این روش برای کسانی که در سال تعداد بسیار زیادی سفر هوایی را انجام می دهند توصیه نمی شود چرا که در این صورت باید برای هر پرواز زمان زیادی را صرف کنند.

 

خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی

یکی دیگر از روش های خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می باشد، در این روش شما می توانید به صورت آنلاین به وب سایت های شرکت های هواپیمایی مراجعه کرده و نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

این روش زمان بسیار کمتری را نسبت به مراجعه حضوری نیاز دارد و بسیار مناسب کسانی است که تعداد پرواز های زیادی را در سال انجام می دهند. برای خرید اینترنتی شما باید دارای سه شرط باشید تا موفق به خرید اینترنتی بلیط شوید:

اولین شرط داشتن یک ایمیل می باشد که بتوانید در سایت ها ثبت نام کنید در صورتی که ایمیل ندارید حتما یک ایمیل برای خود بسازید.

دومین شرط داشتن یک کارت بانکی می باشد که دارای رمز دوم باشد که بتوانید هزینه بلیط را به صورت اینترنتی بپردازید.

سومین شرط نیز داشتن حساب بانکی پر می باشد که بتوانید هزینه را از حسابتان پرداخت کنید.

کنسل کردن بلیط هواپیما

در مواقعی شما بعد از خرید بلیط هواپیما دچار مشکلاتی می شوید و احتیاج پیدا می کنید که بعد از خرید بلیط هواپیما آن را کنسل کنید، بسیاری از شرکت ها این امکان را فراهم می کنند که تا زمان مشخصی بعد از خرید بلیط هواپیما که توسط شرکت به شما اطلاع داده می شود اگر بلیط را کنسل کنید پول پرداخت شده توسط شما به صورت کامل باز گردانده می شود و یا یک ضرر بسیار جزئی گرفته می شود ولی در صورتی که بعد از این زمان مشخص شده اقدام به کنسل کردن بلیط کنید مقداری از هزینه پرداخت شده توسط شما که معمولا بین 20 درصد تا 60 درصد از هزینه شما می باشد را شرکت به عنوان ضرر این پرواز برداشته و باقی پول را به شما باز می گرداند.

پرواز چارتر

پرواز چارتر پروازی می باشد که شما قادر نیستید که این گونه پرواز ها را کنسل کنید و در صورتی که به هر دلیل نتوانید به این پرواز بروید و از بلیط خود استفاده کنید هیچ مقداری از هزینه شما باز گردانده نمی شود، این پرواز ها معمولا پرواز هایی می باشند که تا چند ساعت بعد از فروش بلیط و یا حداکثر یک روز بعد از فروش بلیط پرواز دارند و در صورتی که این بلیط توسط شما کنسل شود شرکت موفق به جایگزین کردن مسافر دیگری به جای شما نمی شود و دچار ضرر می شود بنابراین این بلیط ها قابل کنسل کردن نیستند.

در هنگام خرید بلیط هواپیما برای خود و یا دیگران حتما این نکته را به خاطر بسپارید که بلیط خریداری شده اگر چارتر باشد قابل کنسل کردن نیست و اگر مطمئن به پرواز نیستید حتما چک کنید که پرواز چارتر می باشد یا نه.

موارد مرتبط

 7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور، می تواند بهترین هدیه ای باشد که شما به خود و خانواده تان می دهید. اگر علاقه دارید به سنگاپور سفر کنید، ولی هنوز مطمئن نیستید که مقصد درستی را انتخاب کرده اید یا نه، در ادامه همراه باشید. در این مقاله 7 دلیلی که باعث می شوند شما بی چون و چرا بلیط هواپیما سنگاپور را خریداری کنید،

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

تهیه و خرید بلیط هواپیما برای داشتن یک سفر مطلوب بسیار مهم است. گردشگرانی که عازم سفر به نقاط مختلف از جهان هستند می توانند شرایط و نرخ های موجود برای پرواز را با دقت کافی بررسی کرده و بهترین نوع بلیط هواپیما را برای پرواز و یک سفر خوب تهیه نمایند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما برای سفر

بلیط هواپیما برای سفر

خرید بلیط هواپیما با توجه به شرایط پرداخت مبلغ آن و هزینه ای که برای فروش در نظر گرفته شده است با شرایط خاصی همراه می باشد. با توجه به مقصد انتخابی و انتظاراتی که از نوع پرواز برای خود در نظر گرفته اید می توانید اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

پل آسمان نروژ با نمای ویژه در مه، احساس پرواز در میان ابرها را در ذهن انسان تقویت می سازد. لحظات هیجان انگیز و دلچسب دوچرخه سواری یا پیاده روی بر پل آسمان نروژ را در خاطرات شیرین خود جاودانه سازید.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر