بلیط هواپیما ارزان

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

بلیط هواپیما ، بهترین خرید بلیط هواپیما چارتر را انجام دهید , آرتا پرواز

بلیط هواپیما چارتری را با کلیک بر تصویر جستجو کنید :

بلیط هواپیما چاتر آرتا پرواز

شاید شما نیز بخواهید برای تعطیلات پیش رویتان با خرید بلیط هواپیما به سفر بروید. اما شاید خیلی در این زمینه سر رشته نداشته باشید. خرید بلیط هواپیما چارتر می تواند یک انتخاب خوب باشد البته در صورتی که نکات مربوط به آن را بدانید. ما تمام توضیحاتی که باید درباره خرید بلیط هواپیما چارتر بدانید را به شما خواهیم گفت. همراه ما باشید.

بلیط هواپیما چارتر چیست؟

شاید خیلی با انواع بلیط هواپیما آشنا نباشید و اطلاعات چندانی نداشته باشید. خرید بلیط هواپیما چارتر زمانی که شما با معایب و مزایای آن آشنا باشید می تواند گزینه خوبی باشد. معنی لغوی چارتر به این مفهوم است که شما چیزی را در بست اجاره می کنید. ممکن است درباره هر چیزی مانند رزرو هتل و ... این عبارت را بشنوید. در حال حاضر مقوله چارتر بیشتر برای خرید بلیط هواپیما و در بخش هوایی استفاده می شود.

خرید بلیط هواپیما چارتر معمولاً به این صورت است که یک آژانس مسافرتی برای تورهای گردشگری خود که مسافران زیادی را هر سال دارد یا یک شرکت برای کارکنان خود که رفت و آمد زیادی به یک شهر مشخص دارند، انجام می دهد. این بلیط ها به صورت عمده بوده و در نتیجه قیمت کمتری نیز دارند. از همین رو برای آژانس ها و شرکت های مختلف خرید بلیط هواپیما چارتر مقرون به صرفه تر می باشد.

خرید بلیط هواپیما چارتر

شما نمی توانید مستقیماً از یک شرکت هواپیمایی بلیط چارتر تهیه نمایید. بلکه این بلیط ها معمولاً در اختیار آزانس های مسافرتی می باشند که برای مسیرهای پر تردد به صورت سالیانه یا فصلی تهیه می شوند. برای خرید بلیط هواپیما چارتر ممکن است قیمت های مختلفی را مشاهده نمایید زیرا این بلیط ها از قبل تهیه شده اند و بعد از آن با نظر شرکت و آژانس مسافرتی مربوطه به مسافران فروخته می شوند. در واقع این نرخ گذاری بر عهده خود آن ها می باشد که می خواهند با چه میزان سود این بلیط ها را به فروش برسانند. البته معمولاً سود پایینی در نظر گرفته می شود تا تمام بلیط های چارتر به فروش برسد و ضرری متوجه آژانس مسافرتی نشود.

قیمت خرید بلیط هواپیما چارتر

همان طور که گفتیم تعیین و نرخ گذاری این بلیط ها بر عهده آژانس مسافرتی می باشد. از این رو در طول سال ممکن است قیمت های متغیری را برای یک بلیط ببینید یا با قیمت هایی نصف و خیلی کم نیز مواجه شوید. معمولاً اگر زمان کمی به مدت تور مربوطه مانده باشد و آژانس مسافرتی هنوز تعدادی از بلیط های خود را به فروش نرسانده باشد در این صورت با ضرر بزرگی رو به رو می شود. برای همین می توانید در این زمان ها شاهد قیمت هایی با تخفیف فوق العاده باشید و خرید بلیط هواپیما چارتر را با قیمتی بسیار پایین انجام دهید.

مزایای خرید بلیط هواپیما چارتر

می توان یکی از مزایای خوب خرید بلیط هواپیما چارتر را قیمت آن معرفی کرد. البته اگر شما کمی حوصله به خرج دهید و در سایت ها و آژانس های مسافرتی بگردید، مطمئناً می توانید قیمت های خوبی برای خرید بلیط هواپیما چارتر پیدا کنید. معمولاً شرکت های چارترکننده برای اینکه از ضررهای احتمالی خود جلوگیری کنند، با سود کم بلیط های چارتر خود را به فروش می رسانند.

معایب خرید بلیط هواپیما چارتر

 

بلیط هواپیما

در مقابل حسن بزرگ خرید بلیط هواپیما چارتر، یک عیب بزرگ نیز وجود دارد و آن این است که بلیط های چارتر قابل استرداد، کنسلی، تغییر روز و ساعت پرواز نیستند و اگر برای شما اتفاقی غیر منتظره پیش بیاید بلیط شما از بین خواهد رفت و به اصطلاح سوخت می شود.

از دیگر معایب خرید بلیط هواپیما چارتر می توان به قیمت آن برای کودکان اشاره نمود. بلیط های چارتری تخفیفی برای کودکان قائل نیستند و همان قیمت را مشابه بزرگسالان در نظر می گیرند که این مسئله دقیقاً بر خلاف بلیط های سیستمی می باشد. البته می توان این عیب را به خاطر قیمت پایین خرید بلیط هواپیما چارتر، در نظر نگرفت.

انواع چارترهای مربوط به هواپیما

انواع چارتر کردن توسط شرکت چارتر کننده به دو صورت می باشد:

چارتر یا اجاره کامل هواپیما: در این صورت شرکت چارتر کننده تمام صندلی های یک پرواز را که در مسیری مشخص می باشد و زمان و دوره آن نیز مشخص می باشد، اجاره می کند.

روش دوم این است که صندلی های هواپیما را چارتر می کنند به این معنا که تنها تعدادی از این صندلی ها اجاره شده اند.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما چارتر

  • به خاطر داشته باشید تنها با قیمت های خوب و ارزان گول نخورید و حتماً از یک سایت و آژانس مسافرتی معتبر اقدام به خرید بلیط هواپیما چارتر نمایید.

  • می توانید از شبکه های اجتماعی نیز برای پیدا کردن قیمت های خوب کمک بگیرید و یک قیمت خوب را برای پیدا نمایید.

  • به خاطر داشته باشید هواپیمای چارتر با بلیط چارتر متفاوت می باشد. هواپیمای چارتر از لحاظ اندازه کوچکتر می باشد و تعداد مسافرانی که قابلیت جابه جایی دارد کمتر از ده نفر می باشد. این هواپیماها بسیار لوکس بوده و معمولاً توسط شخصیت های مهم اجاره می شوند و از نظر قیمت نیز بسیار گران می باشند.

  • اگر می خواهید باز هم از خرید بلیط هواپیما چارتر سود ببرید به سراغ خرید بلیط های لحظه آخری بروید. گاهی تخفیف این بلیط ها تا 60 درصد نیز می رسد که می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای یک سفر مقرون به صرفه محسوب شوند.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات شما را درباره خرید بلیط هواپیما چارتر کامل کرده باشیم. می توانید یک بلیط چارتر به مقصد مورد نظر خود خریداری کرده و از یک سفر فوق العاده در کنار خانواده یا دوستان خود لذت ببرید.

مطالب مرتبط :

بلیط چیست و انواع مختلف بلیط هواپیما در آرتا پرواز

خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت چارتری و سیستمی در آرتا پرواز

بلیط هواپیما چارتری یا بلیط هواپیما سیستمی ، کدام را بخریم ؟ , آرتا پرواز

درباره خرید بلیط هواپیما چارتر بیشتر بدانید

 

موارد مرتبط

 7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور، می تواند بهترین هدیه ای باشد که شما به خود و خانواده تان می دهید. اگر علاقه دارید به سنگاپور سفر کنید، ولی هنوز مطمئن نیستید که مقصد درستی را انتخاب کرده اید یا نه، در ادامه همراه باشید. در این مقاله 7 دلیلی که باعث می شوند شما بی چون و چرا بلیط هواپیما سنگاپور را خریداری کنید،

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

تهیه و خرید بلیط هواپیما برای داشتن یک سفر مطلوب بسیار مهم است. گردشگرانی که عازم سفر به نقاط مختلف از جهان هستند می توانند شرایط و نرخ های موجود برای پرواز را با دقت کافی بررسی کرده و بهترین نوع بلیط هواپیما را برای پرواز و یک سفر خوب تهیه نمایند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما برای سفر

بلیط هواپیما برای سفر

خرید بلیط هواپیما با توجه به شرایط پرداخت مبلغ آن و هزینه ای که برای فروش در نظر گرفته شده است با شرایط خاصی همراه می باشد. با توجه به مقصد انتخابی و انتظاراتی که از نوع پرواز برای خود در نظر گرفته اید می توانید اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

پل آسمان نروژ با نمای ویژه در مه، احساس پرواز در میان ابرها را در ذهن انسان تقویت می سازد. لحظات هیجان انگیز و دلچسب دوچرخه سواری یا پیاده روی بر پل آسمان نروژ را در خاطرات شیرین خود جاودانه سازید.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر