بلیط هواپیما ارزان

بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما , بلیط هواپیما داخلی , بلیط هواپیما خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط اردبیل , بلیط تهران , بلیط شیراز

خرید بلیط هواپیما چارتر ، معایب و محاسن بلیط چارتر , آرتا پرواز

بلیط هواپیما را با کلیک بر تصویر جستجو کنید

بلیط هواپیما آرتا پرواز

 

با گسترس بلیط چارتر در سال های اخیر میزان خرید بلیط هواپیما چارتر بسیار افزایش یافته است. خرید بلیط هواپیما چارتر نسبت به خرید بلیط سیستمی در فصل های کم سفر بسیار مقرون به صرفه می باشد؛ به دلیل این که بلیط های چاتر توسط افراد و یا شرکت های چارتر کننده به فروش می رسد و آن ها برای فروش تمامی بلیط های خود قیمت پایینی برای آن در نظر می گیرند. برای خرید بلیط هواپیما چارتر می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام کنید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما چارتر را دارید بهتر است قبل از خرید بلیط درباره مزایا و معایب آن اطلاعات کافی داشته باشید، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا همه چیز را درباره بلیط چارتر بدانید.

 

بلیط هواپیما چارترآرتا پرواز

 

 

 

بلیط چارتر چیست :

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد خرید بلیط هواپیما چارتر را دارید ولی معنای آن را به درستی نمی دانید، نگران این موضوع نباشید ما در این مقاله همه چیز را درباره بلیط چارتر به شما خواهیم گفت. قبل از این که توضیح دهیم بلیط چارتر چه نوع بلیطی است، درباره معنی چارتر می گوییم، کلمه چارتر به معنای اجاره و کرایه کردن می باشد، در صنعت گردشگری چارتر به معنای کرایه صندلی هواپیما و یا حتی اتاق های هتل می باشد. همان طور که متوجه شدید به بلیط هایی که توسط آژانس ها یا شرکت های مسافرتی که تعداد مشخص و یا تمام صندلی های هواپیما را کرایه کرده اند به فروش می رسد، بلیط چارتر می گویند.

 

بلیط هواپیما چارترآرتا پرواز

 

آیا بلیط چارتر با بلیط سیستمی تفاوت دارد؟

بارها این سوال را شنیده اید که آیا بلیط چارتر با بلیط سیستمی تفاوت دارد یا نه؟! در پاسخ به این سوال می گوییم؛ بله بلیط چاتر با بلیط سیستمی تفاوت دارد. بلیط چارتر برخلاف بلیط سیستمی که توسط شرکت های هواپیمایی یا نمایندگی های معتبر آن ها به فروش می رسد، به وسیله شرکت ها و یا آژانس های مسافرتی خاصی که صندلی های هواپیما را اجاره کرده اند به فروش می رسد. در ادامه مطلب برای کسانی که قصد خرید بلیط هواپیما چارتر را دارند، به بررسی مزایا و معایب آن نسبت به بلیط سیستمی می پردازیم:

 

بلیط هواپیما چارترآرتا پرواز

 

مزایای بلیط چارتر

خرید بلیط هواپیما چارتر نسبت به خرید بلیط سیستمی مزایایی دارد که بدین شرح می باشد: مزیت قابل توجه خرید بلیط هواپیما چارتر نسبت به خرید بلیط سیستمی در این است که با کمی حوصله و جست و جو می توانید با قیمت بسیار پایین آن را تهیه کنید. افراد و یا شرکت های مسافرتی که صندلی های هواپیما را اجاره کرده اند برای فروش تمامی بلیط های خود، آن ها را با قیمت کمتر به فروش می رسانند، گاهی اوقات که زمان پرواز نزدیک است و بلیط های چارتر به فروش نرسیده است، شرکت های مسافرتی با قیمیت بسیار پایین و باورنکردنی بلیط های چارتر را به فروش می رساند؛ چرا که در غیر این صورت صندلی های اجاره شده توسط آن ها خالی می ماند و ضرر آن ها از سودشان بیشتر خواهد شد. مزیت دیگر خرید بلیط چارتر که می توان به آن اشاره کرد این است، زمانی که تمام پروازهای سیستمی پر شده اند و شما نیاز به خرید بلیط دارید می توانید از بلیط چارتر استفاده کنید، اما در این صورت ممکن است دیگر قیمت بلیط چارتر ارزان نباشد.

 

معایب بلیط چارتر

خرید بلیط هواپیما چارتر در کنار مزایایی که گفته شد، معایبی هم دارد که بدین شرح می باشد: بلیط هواپیما چارتر  برخلاف بلیط سیستمی قابل استراد و کنسلی نمی باشد، اگر هم امکان کنسل کردن آن وجود داشته باشد، قوانین آن از سوی آژانس های مسافرتی چارتر کننده تعیین می شود که در این صورت مقدار زیادی از مبلغ کل بلیط کسر می شود. پس زمانی نسبت به خرید بلیط هواپیما چارتر اقدام نمایید که صد در صد از پرواز خود مطمئن باشید.

بلیط چارتر برخلاف بلیط سیستمی غیر قابل انتقال به غیر و غیر قابل تغییر تاریخ می باشد، یعنی اگر در آن زمانی که گفته شده است به پرواز خود نرسید، بلیط به طور کامل سوخت می شود. پس در زمان خرید بلیط هواپیما چارتر به این موضوع توجه داشته باشید. قیمت بلیط چارتر برای کودکان بالای 2 سال با قیمت بلیط افراد بزرگسال یکسان می باشد، در حالی که بلیط سیستمی برای افراد 2 تا 12 سال تخفیفاتی در نظر گرفته است. ولی قیمت بلیط چارتر برای کودکان زیر 2 سال مانند قیمت  بلیط سیستمی دارای تخفیف می باشد. خرید بلیط هواپیما چارتر با توجه به این نکته برای خانواده های پرجمعیت که سن کودکان آنها بین 2 تا 12 سال است، مقرون به صرفه نیست. تنوع مسیر پروازی بلیط چارتر نسبت به بلیط سیستمی کمتر می باشد، بلیط های چارتر بیشتر برای مسیرهای پرتردد مانند کیش، قشم، مشهد و سایر مناطق و شهرها در نظر گرفته شده اند، با این وجود هر سال بر تنوع مسیر پروازی آن افزوده می شود.

 


بلیط هواپیما چارترآرتا پرواز

 

 

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چارتر با قیمت بسیار پایین در فصل های کم تردد و کم مسافر می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد خرید بلیط هواپیما چارتر با قیمت ارزان را دارید در فصل زمستان یا بعد از تعطیلات نوروز که میزان تقاضای سفر به شدت کاهش می یابد، نسبت به خرید آن اقدام کنید به دلیل این که آژانس های مسافرتی در این زمان به خاطر کمبود مسافر برای ترغیب مسافران به خرید بلیط، آن را با کمترین قیمت به فروش می رسانند. به طور کلی در زمان خرید بلیط هواپیما چارتر به این نکته توجه داشته باشید که قیمت آن به عامل زمان و تقاضا وابستگی زیادی دارد، هر چه تقاضا کمتر باشد قیمت آن ارزان تر است، تقاضای خرید بلیط در فصل زمستان و بعد از تعطیلات نوروز و تابستان کاهش می یابد. با توجه به تمام نکاتی که درباره بلیط چارتر گفته شد، اگر در زمان خرید بلیط هواپیما چاتر به تمامی آن نکات توجه داشته باشید، خرید بلیط چارتر برای شما بسیار مناسب می باشد.

 

موارد مرتبط

 7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

7دلیل برای خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور

خرید بلیط هواپیما و سفر به سنگاپور، می تواند بهترین هدیه ای باشد که شما به خود و خانواده تان می دهید. اگر علاقه دارید به سنگاپور سفر کنید، ولی هنوز مطمئن نیستید که مقصد درستی را انتخاب کرده اید یا نه، در ادامه همراه باشید. در این مقاله 7 دلیلی که باعث می شوند شما بی چون و چرا بلیط هواپیما سنگاپور را خریداری کنید،

ادامه مطلب
خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

خرید بلیط هواپیما برای سفر به بهترین مناطق دنیا

تهیه و خرید بلیط هواپیما برای داشتن یک سفر مطلوب بسیار مهم است. گردشگرانی که عازم سفر به نقاط مختلف از جهان هستند می توانند شرایط و نرخ های موجود برای پرواز را با دقت کافی بررسی کرده و بهترین نوع بلیط هواپیما را برای پرواز و یک سفر خوب تهیه نمایند.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما برای سفر

بلیط هواپیما برای سفر

خرید بلیط هواپیما با توجه به شرایط پرداخت مبلغ آن و هزینه ای که برای فروش در نظر گرفته شده است با شرایط خاصی همراه می باشد. با توجه به مقصد انتخابی و انتظاراتی که از نوع پرواز برای خود در نظر گرفته اید می توانید اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید.

ادامه مطلب
بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

بلیط هواپیما اسلو ، پل آسمان نروژ یکی از بزرگترین و خطرناکترین پلهای جهان

پل آسمان نروژ با نمای ویژه در مه، احساس پرواز در میان ابرها را در ذهن انسان تقویت می سازد. لحظات هیجان انگیز و دلچسب دوچرخه سواری یا پیاده روی بر پل آسمان نروژ را در خاطرات شیرین خود جاودانه سازید.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر