معرفی شرکت آرتا پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوائی ، جهانگردی و زیارتی آرتا پرواز در سال ۱۳۸۹ با کسب مجوز فعالیت از سازمانهای میراث فرهنگی ، هواپیمائی کشوری و با انعقاد قرارداد همکاری با کلیه ایرلاینهای داخلی و خارجی فعالیت خود را در ضمینه توریسم و فروش بلیط هواپیما آغاز کرد.آژانس هواپیمایی آرتا پرواز با افتخار اعلام مینماید که در عمر 9 سال خود هیچ گونه شکایتی از مشتریان خود نداشته است و از این به بعد هم امیدوار است که بتواند به این  روند ادامه داده و اعتماد مشتریان خود را بیشتر جلب نماید. خرید بلیط هواپیما در سایت آرتا پرواز همانند بسیاری از وبسایت ها بسیار آسان است. و شما به راحتی میتوانید در این وبسایت انواع بلیط هواپیما اعم از، بلیط چارتر ، بلیط هواپیما مشهد، بلیط ارزان هواپیما تهران تا شیراز، نیویورک تا آتلانتا و ..... تنها با چند کلیک ساده خریداری نمایی. در کنار فروش بلیط هواپیما توانسته ایم هتلهای معتبر دنیا را چه در ایران و چه در خارج از مرزهای ایران که تقریبا 200000  هتل میباشد برای رزرو آنلاین با پرداخت از طریق شتاب به مجموعه خود اضافه کنیم . خرید بلیط اتوبوس نیزبه آرتا پرواز . کام اضافه شد تا دوستاران مسافرت زمینی نیز بتوانند با خیال راحت بدون مراجعه به ترمینال های مسافربری بلیط خود را خریداری کنند . همه این خدمات یک پشتیبان 24 ساعته دارد که با افتخار میگوییم تا رسیدن به مقصد در کنار شما هستیم.

سایت تخصصی  فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل

توجه به جزئیات از ویژگیهای آرتاپرواز.کام می باشد در طول رزرو بلیط هواپیما و هر خدمتی که از سایت آرتا پرواز دریافت میکنید چندین بار پیامهایی مشاهده خواهید کرد که لازم هست به شما این را اعلام کنیم که حتما با مطالعه دقیق این هشدارها و پیامها خرید خود را قطعی کنید . تقریبا تمام ریزه کاریهای خرید بلیط هواپیما حتی مدت زمان لازم اعتبار پاسپورت ، غیر قابل کنسلی بودن بلیط و کد ملی اشتباه به شما پیام خواهد داد ، خواهشمند است دقت لازم را در خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خود داشته باشید .

بهترين خدمات و سریعترین خدمات خرید بلیط هواپیما

سعی ما همیشه بر این بوده که مسافرین عزیز بدون دغدغه به مسافرت خود ببپردازند و برای همین وقتی شما از سایت تخصصی آرتا پرواز.کام بلیط هواپیما و هتل خود را رزرو میکنید پس از کسر مبلغ سریعا بلیط شما در ایمیل و گوشی هوشمند شما ظاهر خواهد شد و بلیط دریافت شده در طول سفر نیاز به چاپ ندارد فقط در صورتی چاپ بگیرید که نیاز به ارائه به سازمان یا ادارات را دارید .